Prefabrik Ev Modelleri

Estetik Tasarımlı Ve Bütçenize Uygun Prefabrik Ev Modeli

Karmod olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ve alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle birlikte her bütçeye, her zevke ve her ihtiyaca uygun olabilecek onlarca prefabrik ev modeli tasarladık. Modellerimizin arasında daha dar alanlar için uygun olan tek katlı, düşük metrekareli prefabrik evler bulunduğu gibi, daha geniş alanlar için ve daha çok kişinin kullanabileceği şekilde, dubleks ve iki, üç ya da dört odalı modellerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte, tek katlı modellerimizde de geniş alanlar ve kalabalık kullanımlar için tercih edilebilecek modellerimiz bulunmakta. Tek katlı prefabrik evlerimiz, 28 m2’den başlayan Hobi modeli ile, 149 m2 alana sahip olan, 4 oda ve bir mutfağa sahip Hünkar Kasrı modelimize kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Dubleks modellerimiz de 91 m2 ve 2 odaya sahip olan Cunda prefabrik ev modeli ile, 148 m2 alana sahip, 3 odalı ve mutfak ve salonu ayrı olan konforlu Sarı Köşk modeline kadar her ihtiyaca ve zevke uygun olan modellerimiz bulunmaktadır.

 

Prefabrik Ev Modelleri


 


Prefabrik evlerimizi kaynaksız cıvatalı sistem ile üretiyoruz, bu sayede evinizi başka bir zamanda, başka bir bölgeye taşımak istediğinizde bunu kolayca yapabilirsiniz, aynı zamanda evinizi büyütmek istediğinizde bu betonarme yapılara göre daha kolay gerçekleşir. Sipariş verdiğiniz andan itibaren, 20.000 metrekare alana sahip, yüksek üretim kapasiteli tesislerimizde en kısa sürede prefabrik evinizin üretimine başlanır. İstediğiniz prefabrik ev modeli siparişinizi verdikten sonra, sadece haftalar içerisinde başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerine evinizi karayolu, denizyolu ya da havayolu ile ulaştırıyoruz. Sevkiyatını gerçekleştirdiğimiz bölgede ekiplerimiz tarafından evinizin kurulumunu gerçekleştirip, size kullanıma hazır olarak teslim ediyoruz. Evinizin kurulumu sonrasında olası herhangi bir sorunda satış sonrası ekiplerimizle de yanınızdayız. Estetik tasarıma sahip olan prefabrik evlerimiz, aynı zamanda bütçenizin de dostudur. Bir betonarme yapıya göre çok daha kısa sürelerde ev sahibi olmanın yanı sıra, aynı zamanda çok daha ekonomik fiyatlara ev sahibi olabilirsiniz. Karmod evleri ile, hayalinizdeki ev, artık hayal olmak zorunda değil!

 

Sadece Türkiye’de 10.000 Kullanıcı Referansı

1986 yılından beri, her sektörde kullanılan yapılarımızı başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerine taşımaktan gurur duyuyoruz. En çok tercih edilen yapılarımızdan biri olan prefabrik evlerimiz, sadece Türkiye’de 10.000 kullanıcıya sahiptir. Evlerimizin üretimimizde elektrik tesisatından su tesisatına, dış panel boyalarından iç panel boyalarına, kapı ve pencerelerden küçük aksesuarlara kadar kullandığımız malzemelerde TSE belgeli ürünler tercih ediyoruz. Çinko kaplanılarak galvanize edilmiş yapı çeliği ile, evlerimiz depreme dayanıklıdır. Yangına karşı korumalı ve yanma riski düşük malzeme kullanımları ile de yangına karşı korumalıdır. Bulunduğu bölgenin iklim şartlarına uygun olarak ürettiğimiz evlerimiz, size her mevsim konforlu ve güvenli bir kullanım imkanı sunar. Kaliteli yapıları sayesinde bakım masrafları da düşüktür. Size en uygun prefabrik ev modeli için web sitemize göz atabilirsiniz. Karmod merkez şubemiz İstanbul Tuzla’da bulunmaktadır. Bununla birlikte başta İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere Bursa, Antalya ve Ankara illerimizde de satış ofisleri ve showroomlarımız bulunmaktadır.

 

Yazlık olarak, bağ evi olarak, kışlık olarak, yayla evi olarak ya da günlük kalıcı yaşam alanlarınız için bile prefabrik evleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dilerseniz satış ofisi ya da showroomlarımızda bizi ziyaret ederek, örnek evlerimize yakından göz atabilir, yüzyüze sizin için en uygun prefabrik evin siparişini verebilir, prefabrik evlerimiz, sipariş süreçleri, nakliyat ve kurulum süreçleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ya da ilgili telefon numaralarımızdan ya da web sitemizden ulaşabileceğiniz mail adreslerimizden bizimle iletişime geçerek sipariş verebilir, istediğiniz prefabrik ev modeli hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Evlerimiz size esnek tasarım imkanı sunar. Size uygun olduğunu düşündüğünüz modeli seçtikten sonra istediğiniz farklı dekoratif kaplama ve boya ile, prefabrik evinizin tasarımını istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, depreme dayanıklı, yangına karşı korumalı ve her mevsim konforlu kullanım imkanı sunan evler için, estetik tasarımlı, bütçe dostu, hızlı sevkiyat ve hızlı kurulum avantajlarına sahip olan Karmod prefabrik evlerini tercih edin. Sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirebileceğiniz, konforlu yaşam alanlarına sahip olun.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail