Eskişehir Konteyner Evler

Modellerimizi görmek için Konteyner'i tıklayınız.

Blue Towers, Novacity, West Village, Panorama Plus, Drusilya Evleri gibi marka konut projeleri ve hastane, okul gibi kamu projelerinde Eskişehir Konteyner şantiye yapılarının tercih edildiği önemli projeler arasında yer alıyor.

Hızlı üretimi, hızlı kurulumu, vidalı birleşimli özelliği ile defalarca kullanılabiliyor oluşu, ekonomik fiyatı konteyner modellerini özellikle Eskişehir’in şantiye projelerinde çok cazip kılıyor. Tabiki bu avantajların tamamı şantiye ve ofis kullanım şartları dikkate alınarak özel geliştirilen Karmod Yeni Nesil ürün için geçerli. Kaynaksız geliştirilen vidalı ve geçmeli tam demonte özellikle Karmod Yeni Nesil Türkiye’nin neresinde olursa olsun kolayca sevk edilerek kurulum yapılabiliyor.

Normalde kaynaklı eski sistemle hazırlanan ürünler 1 tıra maksimum 2 adet yüklenebilirsen Karmod Yeni Nesil Konteyner 1 tıra tam 8 adet yüklenebiliyor. Üstelik ekiplerimizce yerinde çok kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim ediliyor.

Paslanmaz yüksek kalite otomotiv teknolojisiyle boyanmış şaseleri, duvar ve çatı panelleri, çift ısı camlı pencereleri, ana ve iç panel kapıları, elektrik ve su malzemeleriyme eksiksiz paketlenen demonte ürün kullanım yerine sevk edilerek kısa sürede kurulum yapılmaktadır.

Sandviç panel sistemiyle hazırlanan çatı ve duvar blokları iyi izolasyon özelliğine sahiptir. Pencerede kullanılan çift ısıcamlı doğrama sistemi yapıyı daha da izolasyonlu hale getirmektedir. Çatıda panellerin birleşiminde sızdırmazlığı sağlanmış kenet sistemi Karmod Ar-Ge’sinde özel geliştirilmiştir.

konteyner

Benzerlerine göre çok sayıda üstünlüğe sahip kalite sistemimiz, detay çözümlerimiz, daha dayanımlı uzun ömürlü yapı sınıfımız, defalarca vidalı kurulum avantajımız, satış sonrası destek hizmetlerimiz ve ekonomik konteyner fiyatlarımızla her yerde olduğu gibi Eskişehirde’de aranan markayız.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Sosyal Medya'da Karmod