Erzurum Konteyner Ev

Yeni Yaşam Alanları Konteyner Evler (Erzurum)

Erzurum konteyner ev seçenekleri ile her türlü barınma ihtiyacınızı mükemmel şekilde karşılayan konteyner ev modellerini tercih edebilirsiniz. Erzurum şehrinin soğuk kış günlerinde daha keyifle kullanabileceğiniz bu yaşam alanları, üstün kalitede ısı yalıtımı özellikleri sayesinde sıcak bir ortam sağlar ve ısıtma sistemlerine harcadığınız elektrik enerjisinden tasarruf etmeniz için sizi destekler. Böylece her mevsim faturalarınız çok daha düşük olurken, bu dayanıklı konteyner modelleri ile yıllar boyunca sorunsuz bir konaklama alanına sahip olabilirsiniz. Hem kırsal alanlarda hem de yaylalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Erzurum konteyner ev modelleri, özellikle hayvancılık ve inşaat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan yapılar arasındadır. İsteğe göre yatakhane, yemekhane, ofis gibi amaçlarla kullanılan bu yapılar, aynı zamanda 4 mevsim ev olarak da keyifle kullanılır. Başta Palandöken, Horasan, Pasinler, Oltu olmak üzere bütün Erzurum ilçelerinde büyük bir rağbet gören bu evler, pratik kullanımı ve ergonomik yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Bütçe dostu fiyatlarla konforlu yaşam alanlarına sahip olmak için bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Erzurum’da Konteyner Ev Almak İsteyenler Neden Karmod’u Tercih Ediyorlar!

Türkiye’nin doğusunda yer alan ve soğuk iklimiyle adından sıklıkla bahsettiren Erzurum, özellikle hayvancılık faaliyetleri ve şantiyeleri ile bilinir. Bu tür yerlerde rahatlıkla kullanılan konteyner modellerinin yanı sıra, her daim yaşam alanı olarak kullanabileceğiniz Erzurum konteyner ev modelleri ile konforlu ve kullanışlı konutlara sahip olabilirsiniz. Betonarme gibi geleneksel yöntemlerden ziyade en yeni teknolojik ürünlerin kullanıldığı konteyner ürünleri, özellikle dünya genelinde ün yapan Karmod ayrıcalığı ile çok daha idealdir. Bünyesinde yer alan deneyimli ve uzman ekibiyle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde algılayan ve bu ihtiyaçları kusursuz şekilde karşılayan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken firmamız, bütçe dostu Erzurum konteyner ev fiyatları ile lüks ve modern evlere sahip olmanıza yardımcı olur. Erzurum şehrinde barınma ihtiyacınız söz konusu olduğunda kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Erzurum’da En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Doğanın baskın olduğu ve tertemiz havanın yer aldığı Erzurum şehrinin kırsal alanlarında ev sahibi olmak istediğinizde, var olan arsanıza uygun fiyatlı Erzurum konteyner ev modellerinin kurulumu için sipariş verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak bu evler 1, 2, 3, ya da daha fazla odalı olarak tasarlanabilir. Bu şehirde aileler oldukça kalabalık olduğu için daha çok geniş evler rağbet görür. Buna ek olarak tek ve iki katlı konteyner modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Erzurum’da çoğu zaman geniş ve çok sayıda olan evlerden tek katlı olanlar beğeni toplar. Bununla birlikte 2 katlı modeller de tercih edilebilir. Birbirinden farklı çatı modelleri ile hoş bir görünüm kazanan evlerin çatısız modelleri de mevcuttur. Aynı zamanda katlanabilir özellikte olan verandalı konteyner ev çeşitleri de oldukça caziptir ve en yaygın konteyner modellerinden biridir. 

 

Lüks Konteyner Ev Almanın Kolay Yolu!

Türkiye’de hemen hemen herkesin en çok istediği şeylerin başında ev sahibi olmak gelir. Bununla birlikte günümüzde betonarme gibi geleneksel yapıların fiyatları oldukça yüksektir. Ayrıca kullanım açısından pek fazla avantajı olmayan bu yapılar, oldukça sert geçen kış aylarında da direnç açısından oldukça yetersizdir. Bu nedenle çok daha lüks ve kullanışlı bir yapıya sahip olan Erzurum demonte konteyner modelleri, hem çok daha ergonomik ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunar, hem de oldukça konforlu ve rahat bir yaşam sağlar. Bütün bu avantajlarına rağmen diğer yapılara göre çok daha ekonomik olan Erzurum konteyner ev modelleri, her türlü bütçeye uygun tasarımları ile herkesin ulaşabileceği ve sahip olabileceği yaşam alanları arasında yer alır. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçmenizdir.

 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

İnşaat sektöründe yenilikçi yapısı ve saygın kimliği ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, yaşam alanı ihtiyaçlarınız için en uygun Erzurum demonte konteyner modellerinin siparişini kolaylıkla vermenizi sağlarken, aynı zamanda en doğru modelin onay sürecini de anında gerçekleştirir. Bu sayede kısa sürede başarılı çözümler üreten firmamız, öncelikle üretim sürecini kusursuz şekilde gerçekleştirir ve Erzurum’a ürünün sevkiyatını gerçekleştirir. Ardından istediğiniz yere kurulum işlemleri yapılır.

 

Türkiye’nin Her Bölgesine, Ekonomik ve Kolay Nakliye İmkanı

Hem Erzurum hem de Türkiye’nin diğer bütün şehirleri için kolay ve ekonomik nakliye imkânı sunan firmamız, mümkün olan en kısa sürede herhangi bir sorun çıkmadan nakliye ve kurulum işlemlerini gerçekleştirerek, bir an önce bu evlerin kullanım sürecine başlamanıza imkan verir. Konteyner ev ölçüleri ve modeline göre fiyatlandırılması yapılan bu evlerin genel olarak ücretleri bütçe dostudur. Bu sayede dilediğiniz gibi kendi evinize sahip olabilir ve kiracı olmaktan kurtulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun modeller için konteyner ev al işlemini gerçekleştirerek ev sahibi olmanın keyfine varabilirsiniz.

 

Karmod konteyner olarak Erzurum konteyner için son sistem özel veya değişik ölçülerde ve ebatlarda konteynerler üretiyoruz. 21.000 m2 üretim alanımızda 27 senelik tercümemizle modern tesislerinde aylık 500 adet konteyner üretim kapasitesine sahibiz.
Üretimini yaptığımız 240 x600 ve 300x700 konteynerlerimizin ihtiyaca göre iki odalı , wc duşlu , çay ocaklı çeşitlerini web sitemizin konteyner modelleri bölümünden görebilirsiniz. Erzurum için özel konteyner ev ve ofis konteynerler, deprem konteyneri, inşaat ve şantiyeler için ofis, çalışma odası, yatakhane, yemekhane, tuvalet banyo mutfak, gibi değişik uygulamalara sahip 35 farklı projede üretim yapmaktayız.
Karmod konteynerler otomasyon tekniğiyle fabrikamızda üretiliyor veya isteğe bağlı nakliye avantajı sağlaması için paket konteyner ( demonte konteyner ) olarak sevk edilerek pratik kolay kurulum özelliğiyle montajını yapıp kullanıma hazır hale getirebiliyoruz.

Erzurum İnşaat Ofis ve Şantiye Konteynerler

Üretimlerimizi sevk ettiğimiz müteahhit firmaları için birleşimli veya çok katlı , inşaatlarda  ofis ve şantiye konteynerleri Karmod’un modern tesislerinde son teknolojik sistemle üretilip  uygun ve ekonomik konteyner fiyatları ile teslim edilir. Karmod ofis şantiye konteynerler galvaniz paslanmaz malzemelerle üretilerek yüksek dayanımlı yapısıyla duvar ve çatı izolasyonu sayesinde soğuk ve sıcağı geçirmez , kaliteli malzeme kullandığımız için de uzun ömürlü ve kalıcıdır. Konteynerler işiniz bittiğinde istediğiniz yere taşınır , defalarca kolay kurulum ve nakliye avantajı sağlar.

Erzurum Metropol Konteyner

Özel üretim yaptığımız modern Metropol konteyner  , kültür başkenti İstanbul için şirketimiz tarafından tasarlanan bir üründür. Türkiye’de ve Erzurum ilinde bu sayede ciddi talep görmüştür. Modern Metropol konteynerler dış görüntüsüyle estetik tasarımıma sahiptir . Yüksek kalitesi , lüks yapısıyla şehrin bütün mekanlarında her amaç için uzun ömürlü olarak güvenle kullanabilirsiniz. Özel olarak kurşuna dayanıklı bir şekilde de üretim yapıyoruz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail