Karmod Libya’da toplu konut projesi gerçekleştirdi

Karmod Libya’da toplu konut projesi gerçekleştirdi

Karmod Prefabrik, Libya’nın Al Hums (Al Khums) şehrinde toplu konut projesini tamamlayarak teslim etti. Yapılan 29 adet ekonomik prefabrik konut 40 gün gibi kısa bir sürede kurulum yapılarak teslim edildi. Karmod’un İstanbul Tuzla’da yer alan modern tesislerinde ön üretimi gerçekleştirilen konutlar deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Libya’ya ulaştırıldı. Yerinde Karmod ekiplerince kullanıma hazır kurulumla teslim edildi. Uzun ömürlü, hafif çelik demonte özelliğiyle öne çıkan Karmod evleri hızlı üretim, kolay nakliye ve hızlı kurulum avantajına sahip. Sandviç panel duvar sistemine sahip evler iyi izolasyonuyla sıcak bölgelerde de kolay iklimlendirme sağlıyor.

Hafif çelik evler tüm üniteleriyle demonte özellikte fabrika bant sisteminde hazırlandığından fiyatlarıyla da cazip. Vidalı ve geçmeli yapı modeliyle yerinde kolayca kurulum yapılabiliyor.

Al Hums konut projesinde 49 m2, 2+1 plandaki “Yıldız” ev modeli tercih edildi. 29 adet tek katlı konut 40 gün gibi kısa bir sürede kullanıma hazır kurulumla teslim edildi.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail