Uzun ömürlü hazır yapı teknolojisiyle ekonomik konut sahibi olmak şimdi çok kolay. Estetik tasarımlarıyla beraber yüksek yapı güvenliğine sahip, hızlı üretimli, kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajına sahip ekonomik evler ucuz konut arayanların yeni gözdesi.

Tasarımları mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan prefabrik hazır evler son teknolojiye sahip modern üretim sisteminde tüm detaylarıyla imal ediliyor. Uzmanlarca hazırlanan son derece konforlu tasarımların mimari tüm detay çizimleri ile yapı güvenliğini sağlayan mühendislik statik hesaplamaları bilgisayar sisteminde gerçekleştirilmektedir.

Testleri yapılarak onaylanan proje teknolojik bant sisteminde binayı oluşturan tüm detaylarıyla ön üretim gerçekleştirilmektedir. Duvardan çatıya tüm üniteleriyle kısa sürede demonte üretimi gerçekleştirilen hazır konutlar her türlü nakliye taşımacılığı ile kurulum yapılacak yere kolayca sevk edilmektedir. Yerinde Karmod uzmanlarında duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrikten su tesisatları ve armatürlerine kadar montajlanan ev kullanıma hazır olarak çok kısa sürede teslim edilmektedir.

Sürdürülebilir modern kentleşme için sosyal alanları ile beraber toplu konut projelerinde de tercih edilen hazır evler son yıllarda yatay konut konseptine özellikle ağırlık veren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ  )’nin projelerine de iyi bir alternatif oluşturuyor. Uzun ömürlü hızlı kurulumlu hazır konutlar; deprem, yangın, sel gibi üzücü tabi afetler sonrası ortaya çıkan konut açığının hemen kapatılmasında afet evleri olarak en çok tercih edilen yapı modelidir. Savaş gibi istenmeyen durumların yol açtığı mülteci sorunlarında konut açığının en hızlı ve ekonomik kapatılmasında göçmen evleri ve mülteci evleri olarak ta hazır konutlar ilk sırada tercih edilmektedir. 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail