Uzun ömürlü hazır yapı teknolojisiyle ekonomik konut sahibi olmak şimdi çok kolay. Estetik tasarımlarıyla beraber yüksek yapı güvenliğine sahip, hızlı üretimli, kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajına sahip ekonomik evler ucuz konut arayanların yeni gözdesi.

Tasarımları mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan prefabrik hazır evler son teknolojiye sahip modern üretim sisteminde tüm detaylarıyla imal ediliyor. Uzmanlarca hazırlanan son derece konforlu tasarımların mimari tüm detay çizimleri ile yapı güvenliğini sağlayan mühendislik statik hesaplamaları bilgisayar sisteminde gerçekleştirilmektedir.


 

Kaliteli, uzun ömürlü ve ekonomik konut sahibi olabilmek, Karmod prefabrik yapı teknolojileri ile artık mümkün. Prefabrik evler, konteyner evler, çelik yapılı evler ekonomik konut sahibi olmanın en kolay ve en hızlı yollarından biri. Karmod hazır evler hem esnek tasarım imkanı sunuyor hem de fiyatlarıyla diğer hazır evlere göre çok daha fazla avantajlı.

Ekonomik konutlar, sağladığı birçok avantaj sayesinde en çok toplu konut projelerinde tercih edilmekte. Deprem, sel gibi doğal afetler sonrasında kurulan geçici ya kalıcı afet konutlarında, savaş gibi olağandışı durumlardan dolayı ihtiyaç duyulan mülteci kamplarında ekonomik konut yapıları birçok avantajı ile hem kullanıcısına hem de üreticisine kolaylık sağlıyor. Son teknoloji üretim sistemlerimiz ve mükemmel zamanlamaya sahip proje planlarımız ve her daim kullanıcısının yanında olan satış sonrası destek sistemimiz ile birçok büyük çaplı toplu konut projesinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Prefabrik yapı sistemi ile ürettiğimiz ekonomik toplu konutlar, hem uzun ömürlü bir yapıya sahiptir hem de kullanışlı ve konforlu yaşam alanları sunmasıyla öne çıkar. Aynı zamanda sadece devlet tarafından projelendirilen yapılarda değil, birçok sosyal yardımlaşma derneği ya da sivil toplum kuruluşları tarafından projelendirilen yapılarda da prefabrik, konteyner ve çelik ekonomik konut tercih edilmektedir.

Prefabrik Ekonomik Konutlar

 

Karmod olarak sadece ülkemizde değil, dünyanın her yerinde çeşitli toplu ekonomik konut projelerinde yer aldık. Örneğin çeşitli Afrika ülkelerinde bir projede ve Güney Amerika’da evsizler için devlet tarafından desteklenerek inşa edilen projede hızlı üretim ve kurulumu, uzun ömürlü yapıları ve sunduğu kullanışlı alanlar ile Karmod hazır evleri tercih edilmiştir. Bununla birlikte dünyanın her kıtasından, Libya, Sudan, Kongo, Venezuela, Kuveyt, Fas, Katar, Romanya ve Azerbaycan gibi ülkelerde ve onlarca önde gelen büyük çaplı projelerde yer alarak binlerce ekonomik konutun tasarımını ve üretimi gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

 

Dünyanın tek seferde tamamlanmış olan en büyük konut projesini gerçekleştirdik

Irak’ın başkenti olan Bağdat şehrinde ve Kut şehrinde, 1884 konutluk toplu konut projesini sadece 7 ay gibi rekor bir sürede tamamlayarak teslim ettik. Proje içerisinde sadece konaklamak için kullanılacak olan ekonomik konut yapılarının yanı sıra, birçok sosyal tesisin üretimi de tamamlandı. Bu sosyal tesisler arasında yönetim binaları, alışveriş merkezleri, klinikler ve okul da yer alıyor. Yüzlerce kişinin konaklayacağı proje, tamamlanma teslim edilme süreleri açısından dünyanın tek seferde tamamlanmış olan en büyük konut projesi olma özelliğini taşıyor.

Başka bir projemizi de Libya’da gerçekleştirdik. 29 adet ekonomik konutun üretimlerini sadece 40 günde gerçekleştirerek teslimatını ve kurulumunu da bu süre içerisinde gerçekleştirdik. İstanbul Tuzla’daki üretim tesislerinde üretimini gerçekleştirdiğimiz konutların teslimatını deniz yoluyla gerçekleştirdik. Yerinde kurulum ile yapıların kurulumunu tamamlayarak kullanıma hazır halde teslim ettik.

En Büyük Prefabrik Ekonomik Konut Projesi

 

Karmod prefabrik modellerine bakmadan ev almaya karar vermeyin

Tasarımları alanında uzman mühendis ve mimarlar tarafından her ihtiyaç düşünülerek yapılan, üretimleri son teknoloji üretim sistemleri ile donatılmış 20.000 m2 yüksek üretim kapasiteli tesislerde gerçekleştirilen ev modellerine bakmadan ev almaya karar vermeyin.  Konforlu ve kullanışlı tasarımlara sahip olan evlerin çizimleri uzmanlar tarafından bilgisayar ortamında titizlikle yapılıyor. Gerekli testler yapıldıktan sonra, onayı gerçekleşen projeler bant sistemi ile, yapıyı oluşturan tüm birimlerin titizlikle üretimleri gerçekleştiriliyor.

Esnek ve estetik tasarım avantajına sahip olan prefabrik yapılı ekonomik konut sistemlerinde iç panellerden dış panellere, duvardan çatıya, kapıdan pencereye TSE belgeli malzeme ve boyalar kullanılıyor. Her bir detayı üzerinde etraflıca düşünülerek demonte şekilde üretimi gerçekleştirilen evlerin her bir parçası dünyanın her yerine uluslararası standartlardaki nakliye sistemi ile sevk ediliyor. Uzman ekiplerimiz tarafından da evinizin yerinde kurulumu gerçekleştiriliyor, size teslim ediliyor ve sipariş anından teslimata kadarki süreç sadece haftalar içerisinde tamamlanıyor. EPS dolgu ile yüksek yalıtım özelliğine sahip olan evler, deprem riski bulunan bölgeler için de güvenli kullanım imkanı sunuyor, yangına karşı korumalı özellikleri ve ekonomik fiyatlarıyla da size büyük avantajlar sağlıyor.


Gerek toplu konut projelerinde, gerek bireysel ekonomik konut tercihinde Karmod hazır evleri dayanıklı, uzun ömürlü yapıları, yüksek yalıtım performansı, hızlı üretim, hızlı teslimat, hızlı kurulum imkanları ve ekonomik fiyatlarıyla size en uygun çözümü sunar.


Testleri yapılarak onaylanan proje teknolojik bant sisteminde binayı oluşturan tüm detaylarıyla ön üretim gerçekleştirilmektedir. Duvardan çatıya tüm üniteleriyle kısa sürede demonte üretimi gerçekleştirilen hazır konutlar her türlü nakliye taşımacılığı ile kurulum yapılacak yere kolayca sevk edilmektedir. Yerinde Karmod uzmanlarında duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrikten su tesisatları ve armatürlerine kadar montajlanan ev kullanıma hazır olarak çok kısa sürede teslim edilmektedir.

 

 

Sürdürülebilir modern kentleşme için sosyal alanları ile beraber toplu konut projelerinde de tercih edilen hazır evler son yıllarda yatay konut konseptine özellikle ağırlık veren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ  )’nin projelerine de iyi bir alternatif oluşturuyor. Uzun ömürlü hızlı kurulumlu hazır konutlar; deprem, yangın, sel gibi üzücü tabi afetler sonrası ortaya çıkan konut açığının hemen kapatılmasında afet evleri olarak en çok tercih edilen yapı modelidir. Savaş gibi istenmeyen durumların yol açtığı mülteci sorunlarında konut açığının en hızlı ve ekonomik kapatılmasında göçmen evleri ve mülteci evleri olarak ta hazır konutlar ilk sırada tercih edilmektedir. 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail