Satılık ev almak için harekete geçtiğinizde göreceğiniz ev fiyatları bütçenizi bir hayli zorlayabilir. Hatta Konteyner ev Edirne bölgesinde hızlı yükselişini sürdürürken bunun genel sebebini fiyatlara bağlayabiliriz. Genel olarak ülkede yaşanan emlak piyasası yükselişi 2.el ev fiyatları içinde ciddi artışlara sebep oldu.Gelişim gösteren şehirlerde ise hem kiralama hem de satılık opsiyonu için 2 el evler bile ateş pahası oldu. Konteyner ev hem modern olmasından dolayı hem de daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam alanı olduğu kanıtlandığından ötürü ilk tercih olabiliyor. Firmamız Türkiye genelinde binlerce kişiye, yüzlerce noktaya konteyner ev projeleri sunabiliyor.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Emlak sektöründe gözlemlenen bu rakamlar herkesin daha uygun fiyatlar aramaya başlamasına sebep oldu. Fakat ikinci el ev piyasasında bu durum pek mümkün görünmüyor. İnsanlar tam bu noktada daha avantajlı olacakları bir alanı keşfediyor. Çünkü sıfır olması sebebiyle hazır ev olarak konteyner tercih etmek artı bir kazanca dönüşüyor.


En basit şekilde ev fiyat listesi ile standart olarak satılık olan ikinci el evler kıyaslandığında arada neredeyse iki katı bir tutar oynuyor. Bir bakıma yarı fiyatına yakın bir meblağ karşılığında hiç kullanılmamış sıfır eviniz oluyor. Ev tipi konteyner tasarımlarında çatılı olan modellerin artması ile birlikte daha fazla kişinin ilgisini çekmeye başladığını da söylemek gerekiyor.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Eğer ev yapımı konusunda bir projeniz varsa bunu daha ucuz fiyatlara daha kaliteli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ev modelleri ve fiyatları tabii ki sizin taleplerinize bağlı olarak farklı limitlere yükselebilir. Fakat 21 metrekare bir konteyner eve bile sahip olma özgürlüğünüz var. Yani ölçüleri, tasarımı ve içi tam anlamıyla size özel şekilde tasarlanacak diyebiliriz.


Firmamızın 21 metrekare olan model dışında 35 ve 42 olarak iki ayrı model daha sunduğunu hatırlatmalıyız. Metrekare yeterli gelmediğinde ise planları revize ederek ek modüller dahil edilebiliyor. İç görünümü için de dilediğiniz değişikliği uygulatabiliyorsunuz. Buna evin oda konumları bile dahil edilebiliyor.


Edirne Konteyner Ev fiyatları
Edirne Konteyner Ev Edirne Konteyner Ev Edirne Konteyner Ev Edirne Konteyner Ev Edirne Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Çoğunlukla şehir merkezinde bir arsaya sahip olanlar ya da şehre yakın konumda bahçe veya tarla alanlar ev nasıl yapılır diye merak edebilir. Bu kapsamda betonarme tercih etmeniz hem maddi olarak hem de geleceğe yönelik yatırım olarak zarara uğramanıza olanak tanıyabilir. Çünkü artık 2+1 ev tasarımları konteyner ev için bir standarda dönüştü.


Hatta daha büyük evler için ya da aynı metrekareler için dubleks yani iki katlı ev modelleri bulabiliyorsunuz. Bu tamamıyla sizin keyfinize göre seçim yapabilmenizi sağlıyor. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz, gerçekten isteklerinizi karşılayabilecek ve ucuz fiyatları ile memnun edecek ev modellerine Konteyner ev Edirne firmamızı arayarak hemen ulaşabilirsiniz. Bundan sonraki hayatınızı yeni yuvanızda geçirmek için nakliye sonrası 1 günlük montaj süresi yeterli olacaktır.


 Adıyaman konteyner  Amasya konteyner  Balıkesir konteyner  Bingöl konteyner  Çankırı konteyner
 Afyon konteyner  Ardahan konteyner  Batman konteyner  Bolu konteyner  Çorum konteyner
 Ağrı konteyner  Artvin konteyner  Bayburt konteyner  Burdur konteyner  Düzce konteyner
 Aksaray konteyner  Aydın konteyner  Bilecik konteyner  Çanakkale konteyner  Edirne konteyner
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail