Ülkemizin deprem kuşağında olması sebebiyle geleneksel yapılara olan ilgi günden güne kayboluyor. Konteyner ev Düzce gibi illerde ise en sağlıklı seçime dönüşüyor. Zaten hali hazırda 2.el ev fiyatları olarak gördüğümüz yüksek piyasa değerleri herkesin seçimlerini sorgulamasına neden oluyor. Fiyatlar yükseldikçe konteyner ev için daha fazla talep oluşuyor. Deprem riski ise satılık ev arayanları bir anda çelik konstrüksiyon yapılara doğru yönlendiriyor.Daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı için firmamızın sunduğu fırsatlara göz atabilirsiniz. Zira 2 el evlerle kıyaslandığında çok daha ucuz fiyatlara güvenli evler satın alabilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik ev modelleri ve fiyatları tamamıyla sizin tercihinize bırakılabiliyor. Modern yapılarda gördüğümüz kriterleri karşılaması ise yine önemli bir ayrıcalık yaratıyor.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Hazır ev projeleri ile mevcut tasarımlara göz atabilmenizi sağlaması ise firmamızın tecrübesinin getirdiği bir ayrıcalıktır. Artık fiyatları kıyaslandığı zaman ikinci el bir daire ile konteyner ev tipi bir konut aynı miktarlar denk geliyor. Dilediğiniz bir konuma monte edilebilen, içi ve dış tasarımı tamamıyla sizin belirlediğiniz ölçüleri kapsayabilen bir eve sahip olmak istemez misiniz?


Evlerin planları hazırlanırken belli modeller ön plana çıkarılıyor. Ancak eklenebilir ve çıkarılabilir modüller kullanılarak inşa edildiği için iç görünümü bile size uygun olarak revize edilebiliyor. Bu sebeple kullanıcıların ev yorumları yaparken her zaman memnuniyet belirttikleri göze çarpan bir detaya dönüşüyor.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Artık gelişen teknolojiyle beraber çatılı konteyner ev modellerinin arttığını görüyoruz. Çünkü villaya benzeyen iki katlı ev tasarımları çokça seviliyor. Bunu Türkiye'nin dört bir noktasında tercih edebilirsiniz. Çelik konstrüksiyon kullanıldığı için katlı yapılarda da güvenlik ve konfor üst düzeye yükseliyor.


Ev nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yapılmış halini görebileceğiniz üç farklı tanıtım modeli mevcut. Tabii ki 42, 35 ve 21 metrekare olan bu modeller özel talepleriniz doğrultusunda büyültülebiliyor. Tamamen fiyat listesi üzerinde göreceğiniz fiyatlarla eşdeğer olarak kaliteli bir hizmet almanız mümkün kılınıyor.


Düzce Konteyner Ev fiyatları
Düzce Konteyner Ev Düzce Konteyner Ev Düzce Konteyner Ev Düzce Konteyner Ev Düzce Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Arsanızı, bahçenizi, tarlanızı satın aldıktan sonra kontrol tamamen sizin elinizde oluyor. Ormana yakın doğayla iç içe, deniz manzarasına sahip bir noktada ya da şehir merkezinin göbeğinde bir alan tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda ucuz ev fiyatları ile karşılaşabileceğiniz tek alternatif ise çelik konstrüksiyon konutlardır.


Normal şartlarda kat ve kat fazlasını eski ve hor kullanılmış evlere veriliyor. Oysa bunun yerine ev yapımı için belirlenen toplam montaj süresi 1 gün olan konteyner ev Düzce firmamıza ulaşabilirsiniz. Alacağınız bilgi kapsamında kendi taleplerinize bağlı olarak seçiminizi yaparak hemen ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik eviniz tıpkı hayallerinizde olduğu gibi tümüyle size özel bir yapıda olacaktır. Uzunca bir süre deformasyon riski olmadan, depreme karşı güvenilir, konfor alanı yüksek bir evde yaşamak işte bu kadar kolay.


 Adıyaman konteyner  Amasya konteyner  Balıkesir konteyner  Bingöl konteyner  Çankırı konteyner
 Afyon konteyner  Ardahan konteyner  Batman konteyner  Bolu konteyner  Çorum konteyner
 Ağrı konteyner  Artvin konteyner  Bayburt konteyner  Burdur konteyner  Düzce konteyner
 Aksaray konteyner  Aydın konteyner  Bilecik konteyner  Çanakkale konteyner  Edirne konteyner
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail