Duş Konteyner

Çok amaçlı kullanım özelliğine sahip yapılar arasında yer alan konteyner yaşam ünitelerinin bir diğer kullanımları arasında duş konteyner modeli yer almaktadır. Çoğunlukla wc duş üniteleri olarak ifade edilmektedir. Gerçekleştirdiği Ar-Ge ve ürün geliştirme süreçleriyle Yeni Nesil Konteyner üretim teknolojisini geliştiren Karmod tekli üniteden onlarla ifade edilen planlarda kullanıma hazır wc duş konteyner üretimi gerçekleştirmektedir.

Yeni Nesil üretim teknolojisinin en önemli özelliği yapıyı oluşturan tüm birleşenler vidalı ve geçmeli sisteme sahip olmasıdır. Bu durum ürünün demonte özellikle kolay sevkiyatına imkan sunarken özellikle şantiye ortamlarında proje tamamlandığında başka mekana sevki veya depolanması için avantaj sunar. Yine yapı sisteminin bir diğer üstünlüğü duvar ve çatı panellerinde sandviç panel sistemin kullanılmış olmasıdır. Bu durum Karmod yapılarını izolasyon olarak üstün nitelikli kılmaktadır.

Konteyner wc duş ünitelerimizin ıslak zemin çözümlemesi yapılmış olup test edilerek sızdırmazlıkları ve uzun ömürlü kullanım özelliği ispatlanmıştır. Plana göre ikili, üçlü, beşli, yedili veya çoklu kabinde üretim yapılmaktadır. Duş ünitelerimizde duş teknesi, batarya ve diğer bağlantı armatürleri, kabin perdesi, lavabo ve aynalar kullanıma hazırdır. Elektrikle beraber temiz ve atık su bağlantıları kullanım yerinde ana şebekelere kolayca bağlantı yapılabilecek şekilde unite dışına çıkartılmıştır.

Karmod ürünlerinin en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında büyük projelerin gerçekleştirildiği işçi şantiye yerleşkeleri yer almaktadır. Turizm tesisleri, mesire alanları, tatil bölgeleri, fuar alanları, spor tesisleri, camiler konteyner duş ve wc ünitelerimizin kullanıldığı diğer alanlar arasında yer almaktadır.

 

Sosyal Medya'da Karmod