Dubleks Prefabrik Ev

Karmod çift katlı dubleks  prefabrik ev modelleriyle yenilikçi, estetik tasarımlı, villa konforunda konutlar üretiyor. Ev tasarım uzmanı mimarlar tarafından hazırlanan fonksiyonel kullanımda plana sahip ev tasarımlarının her birinin statik hesaplamaları yine mühendislerce hazırlanmaktadır.

Özgün tasarımlar Karmod’un modern tesislerinde kaynaksız vidalı üretim teknolojisiyle bant sisteminde ön üretimleri gerçekleştirilmektedir. Duvardan çatıya, kapılardan pencerelere kadar her detay montaja hazır halde üretim gerçekleştirilerek kurulum yerine sevk edilmektedir. Kurulum yerine sevk olan dubleks ev yine Karmod uzmanlarında kısa sürede montajlanarak kullanıma hazır vaziyette teslim edilmektedir.

Karmod evlerinin duvar kalınlıkları 10 cm olup yüksek ısı izolasyonuna sahiptir. Çift tarafta kullanılan betopan levha arasına polistren köpük yerleştirilerek hazırlanmaktadır. Pencere sistemlerinde kullanılan çift ısı camlı pvc doğrama ısı yalıtımını daha da artırmaktadır. Prefabrik evlerin ana giriş kapısı çelik kapı olup iç kapılarda amerikan panel kapı sistemi tercih edilmiştir. Çatı sisteminde paslanmaz galvaniz sacdan makina sisteminde bükülmüş tamamen vidalı çatı makas sistemi kullanılmıştır. Elektrik ve su tesisat malzemeleri ile beraber armatürlerinde birinci sınıf kalitede TSE’li malzemeler kullanılmaktadır.

Tasarımdan üretime, montajdan satış sonrası hizmetlerine kadar Karmod dubleks prefabrik evlerinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail