Deprem Kabini

Deprem yaşam kabini  üreticisi Karmod 120 üzerinde ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla modüler prefabrik güvenlik kabin üretiminde Dünya lideridir. Son derece geniş kullanımda ferah yaşam alanlarına sahip kabin ürünlerini modern fabrika tesislerinde teknolojik bant sisteminde üreten Karmod güvenlik kulübesinden büfeye, ofisten tuvalet duş ünitelerine bir çok alan için modüler prefabrik kabin yapıları sunmaktadır.

CTP özel geliştirilmiş panel sistemiyle Karmod prefabrik yapıları yüksek izolasyona sahiptir. Dayanımı, parlak yüzeyi, detay çözümleri, hafif yapısı ile üstün özellikte olup deprem kabin fiyatları ile de oldukça ekonomiktir.

Modüler sisteme sahip yaşam alanlarımız standart olarak kullanıma hazır tam üretimli olarak sevk edilmekte olup uluslararası siparişlerle beraber çoklu yurtiçi siparişlerde nakliye kolaylığı açısından demonte üretim yapılabilmektedir. Uluslararası nakliye standartlarında demonte sevk edilen ürünlerimiz yerinde kurulumla kullanıma hazır teslim edilmektedir. Kurulum kolaylığına sahip prefabrik deprem kabinlerimiz istendiğinde supervisor desteği olmadan da kolayca kurulum yapılabilmektedir.

 

 

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail