Demonte Konteyner
Karmod demonte konteynerler defalarca kurulum imkanı sunan kolay nakliyeye uygun olarak özel tasarlanmış konteyner çözümleridir. Yoğun çalışan büyük inşaat firmalarının yüksek kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyat avantajlarıyla tercihi Karmod demonte konteynerden yana. Karmod Ar-Ge sistemiyle demonte konteynerlerinde üretim kalitesini, bağlantı elemanlarını, izolasyon sistemleriyle beraber dayanım sürelerini sürekli geliştirmektedir.

Karmod demonte konteynerler kamyon veya tır taşımasıyla en az 4 adet taşıma ile nakliyede büyük avantaj sunmaktadır. Vinç olmadığı ortamlarda demonte konteynerler elde kolaylıkla indirilebilir. Vidalı ve geçmeli sistemiyle kurulumu da son derece kolaydır.

Demonte konteynerler sürekli yer değişimi gerektiren yol yapım şantiyelerinde, yoğun çalışan büyük inşaat firmalarında farklı proje alanlarında, değişik mekanlarda organize edilen fuar ve diğer sosyal organizasyonlarda, hareketli mekanize askeri birliklerde kolay kurulum ve nakliye imkanlarıyla en önemli tercih edilen konteyner modelidir.

Demonte konteynerler kara, deniz, demiryolu ve havayolu nakliye alternatiflerinin tamamıyla taşınabilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod