Demontable Konteyner

Yeni nesil yapı teknolojisiyle kaynaksız vidalı sistemle üretilen Karmod poliüretanlı demontable konteyner hızlı üretimi, kolay kurulumu, defalarca sökülüp kurulabilen uzun ömürlü yapısı ve ekonomik konteyner fiyatlarıyla öne çıkıyor. Karmod yeni nesil ilk kez tamamen vidalı ve geçmeli sistemle ful de monte sistemle üretildi.

Sistemin verdiği avantajla ürünlerimiz montaj yeri ve müşteri tercihlerine göre fabrikadan kullanıma hazır olarak veya yerinde kurulum yapılacak şekilde ön üretimli paket sistemle alternatifli olarak sevk edilmektedir. Demonte özelliğin sunduğu avantaj mobil konteyner yaşam ünitesinin uluslararası nakliye standartlarında paketlenerek kolayca taşınabiliyor olmasıdır.

Karmod demontable konteyner modeli 240x600 cm ve 300x700 cm ölçülerinde iki farklı ölçüde paket üretim yapılabilmektedir. Dünya’da ilk kez 3x7 konteyneri ful demonte özellikte Karmod üretti. Karmod 3x7 ürünün deniz konteyneri ile uluslararası nakliye standartlarında taşınabilmesine imkan sağlamış oldu. Bu durum Karmod ürünlerinin diğer demonte ürünlerden 7 metrekareye varan ölçüde daha geniş mekan sunması anlamını taşıyor.

Ünite birleşimli sisteme uygun hazırlanan modül sisitem konteyner modellerimizle tek katlı veya üç katlı olarak istenilen genişliklerde modern yaşam alanları kurmak mümkün. Üstelik uzun ömürlü özelliği ve istendiğinde vida ve geçmelerinden kolayca sökülerek başka mekanlara taşınabilir üstünlüğüyle.

Demontable Konteyner - Modül Sistem konteyner - Mobil Konteyner - Konteynerler - Portatif Ranza

Sosyal Medya'da Karmod