Dünya markası Zırhlı Kabinle hayatta kalın

Dünya markası Zırhlı Kabinle hayatta kalın

Dünya markası Zırhlı Kabinle hayatta kalın

Yüksek güvenlikli sistemle üretilen Dünya markası Karmod zırhlı kabinlerle can güvenliğinizi sağlama alın. Savaş ve terör gibi üst düzey güvenlik önlemi gerektiren durumlara özel tasarlanan zırhlı güvenlik klübelerimiz savunma, karşı taarruz, gözlem ve keşif gibi amaçlarda can güvenliği sağlayan B7 zırh standartına sahiptir.

Özel ürünlerimizde yüksek güvenlik çözümünün yanı sıra konfor da düşünülmüştür. Kabin içerisinde barınacak güvenlik personelinin 7/24 kendilerini güvende hissedecekleri ortamla beraber ergonomik ortamda konforlu görev mekanları özel olarak tasarlanmıştır.

Zırhlı güvenlik noktası kabinlerimiz uluslararası standartlarda zırhlı yapısıyla beraber 4 yönde kontrollü açılımlı ateşleme menfezlerine de sahip. Her detayında olduğu gibi bu menfezler de içten kontrollü kilitli olup saldırı esnasında her yönden atış kolaylığı sunmaktadır. Polis, asker, özel güvenlik gibi personelimize güvenlikli kolay karşı mukabele veya saldırı avantajı vermektedir.

 

Kabin içerisine yerleştirilebilen alarm - siren tertibat sensörleri ve kamera sistemleriyle gözlem kolaylığı sağlamaktadır. Opsiyonel olarak ürün üzerine monte edilebilecek otomatik saldırı silahı kurulumu ile uzun namlulu silahlarla yapılabilecek olası saldırılara anında cevap verilebilir özellik eklenebilmektedir.

 

Can güvenliğinin ön planda tutulduğu ürünlerimiz konforuyla da farklı. Özel havalandırma ve iklimlendirici klima, yaşam alanı konforuna hitap eden iç tasarım gibi detay çözümleriyle güvenlik görevlilerimizin iyi şartlarda çalışacakları ortam hazırlanmaktadır.

 

Ürünlerimiz askeri karakollar, polis merkezleri ve özel güvenlik noktaları başta olmak üzere, sınır bölgeleri, çatışma bölgeleri, terör tehditi alan güvenlik noktaları, holding merkezleri, büyük elçilik ve konsolosluklar, ateşelikler, valilik ve kaymakamlıklar, bakanlıklar ve her türlü kamu binaları, özel iletişim merkezleri, uluslararası konferans ve toplantı güvenliği noktaları gibi çok sayıda farklı mekanda tercih edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail