Çelik Yapılar

Hafif Çelik  Ev ve Villa Yapılarımızla Güvendesiniz.

 

Yüksek yapı güvenliğinin gerektiği özellikle deprem riski taşıyan bölgeler için çelik yapılar son derece güvenli yapı modeli arasında yer almaktadır. Çeliğin verdiği kırılgan olmayan sağa sola hafifçe esneyen özellik onu deprem kuvvetlerine karşı güvenli kılıyor. Çelik bina sistemlerinin tamamında binayı taşıyan ana karkas statik hesaplamaları yapılmış çelik vidalı birleşenlerle adeta örülmektedir. Ana taşıyıcı çelik iskeletin montajı sonrasında iç ve dış duvar kaplamaları, çatı kaplaması ve örtüsü, pencereler ve diğer alanların montajı gerçekleştirilerek bina kullanıma hazır hale getirilmektedir. 

Çelik yapıyı oluşturan tüm metal parçalar teknolojik hatta makine bant sisteminde hazırlandığından tasarımda estetik görünüm sunan detay çözümlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. 

Çünkü binanın estetik görünümü için mimarın tasarım zevkini içinden geldiği gibi yansıttığı yapı modellemesi çeliğin sunduğu avantajla teknolojik hatta bire bir detaylarda hazırlanabilmektedir. Tasarım sonrası yapıyı oluşturan tüm parçaların üretimleri modern tesislerde gerçekleştirilmektedir. Ön üretimi tamamlanan çelik yapı üniteleri modüler demonte özellikte kurulum yerine taşınarak yerinde montajlanmaktadır. Estetik tasarımın yapı güvenliği ile birleşerek sunduğu konfor çelik yapı modelini üstün kılan en önemli avantajdır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail