Çelik Ev Ve Çelik Konstrüksiyon Villa

Çelik Ev Ve Çelik Konstrüksiyon Villa

Neden Çelik Ev ve Çelik Yapı?

Villa konut tercihlerinde konfor, estetik ve lüks beklentisinin yanı sıra yapı güvenliği yüksek bina arayışı söz konusu.

Çelik Ev yapı güvenliği yüksek çelik konstrüksiyon sistemli yapısıyla deprem dayanımı en yüksek ev modelleri arasında yer alıyor. Gerek uzmanların bilimsel değerlendirmelerinde gerekse bu değerlendirmelerden hareketle konuyla ilgili oluşturulan kamunun yapısal önlemlerinde deprem gerçeği ile karşılaşacağımız bilinci her geçen gün daha da yükseliyor. Bu bilinçle ev sahibi olmak isteyenlerin temel arzusu aileleriyle beraber kendilerini güvende hissedecekleri bir çelik villa sahibi olabilmek.Depreme karşı en güven veren çelik yapı sistemi ile hem konforu yakalayın hem de ailenize güvenli bir yaşam alanı hazırlayın. Depremin getireceği olası büyük risklere karşı güvenceniz olsun. Çelik evler ana taşıyıcı sisteminde yer alan çelik sistemle yapı güvenliğinde büyük avantaj sağlar.Çelik konstrüksiyonun kırılma yapmaz esnek özelliği ile olası deprem esnasında her yöne dengeli esneme yaşanır ve bina ayakta kalır. Yine çelik konstrüksiyon ev modelinde ana taşıyıcılarla beraber duvar karkaslarının tamamında kullanılan çelik sistem paslanma yapmaz, korozyona uğramaz özelliğiyle yapı ömrünü ekstra uzatır. Nesilden nesile uzun yıllar güvenle kullanılır.

 

Ekstra geniş mekanlarla beklentinizi yükseltin

Çelik konstrüksiyon villa maksimum genişlikte ferah mekan tasarım uygulamalarına kolaylık sağlayan yapı modeliyle konfor beklentilerinize ekstra katkı sağlar. Klasik betonarme bina modelindeki gibi yer kaplayan devasa büyüklükteki kolonlara, yatay tasarımı zorlaştıran geniş kiriş bloklara çelik yapı modelinde ihtiyaç duyulmaz. Bu yönüyle de çelik yapı sistemi konut tasarımcılarının keyifle çalıştıkları ve tasarım özgürlüklerini sınırlama olmadan ortaya çıkarabildikleri bir model.

 

Yine çelik yapı sistemiyle üretilen yapılar teknoloji desteğiyle modern tesislerde otomasyonla hazırlandığından detay çözümlerinde de tasarımcılara önemli avantaj sağlar. Farklı yapı tarzlarında detay çözümlemesi mümkün olmayan oldukça girift çetrefilli tasarımlar çelik sistemde korkusuzca, çekinmeden, zevkle gerçekleştirilir.

 

Çelik konstrüksiyon ev sistemiyle konut sahibi olanlar kendilerine sunulan bu özel geniş ve ferah mekanlarla bu ayrıcalığın sağladığı huzur ve mutluluğu doyasıya yaşarlar, paylaşırlar.

 

 

Hemen sahip olun, bir adım önde olun

Çelik yapı sisteminin sağladığı güvenli yapı ve konforuyla beraber ön çıkan önemli bir avantajı daha var. Çelik yapı modeli diğer klasik betonarme modelle göre çok kısa sürelerde tamamlanıyor. Klasik sistemde aylar süren inşa süreleri bu modelle bir ayla ifade edilen kısa bir zaman diliminde oturuma hazır hale getirilebiliyor. Sistemin hızlı olmasının temel nedeni ön üretiminin teknolojik hatta yapılıyor oluşundan kaynaklanıyor. Cıvata ve somun ile geçmeli sistemle sahada ekstra üretim yapılacak bir malzemeye ihtiyaç duyulmuyor. Ev tasarım uzmanlarında hazırlanan estetik tasarımlar Karmod teknolojisiyle yüksek yapı güvenliği ve dayanımında ön üretim gerçekleştiriliyor. Üstelik proje ile bire bir detaylarıyla. Duvar sistemi, çatı sistemi, kapı ve pencereleri, elektrik ve su tesisat sistemiyle bütünüyle hazır hale getirilen üretim kurulum sahasına demonte özellikle kolayca sevk ediliyor.

 

Çelik Ev

 

Zemin betonu Karmod planına göre hazırlanan evin kurulumu çelik taşıyıcı direk ve duvar bloklarının projeye göre adeta bir ağ gibi örülmesiyle başlıyor. Aynı şekilde çatı makasları ve çatı örtü altı metal âşıklarla diğer uygulamalar aynı şekilde hızla ilerliyor. Yapı duvarlarındaki çelik karkas örgü arasında kullanılan mineral yünler gerek izolasyon gerekse yangın dayanımı açısından evi benzersiz olarak üstün ve farklı kılıyor. Duvar üzerine uygulanan yalıtımlı levha kapamaları, nem bariyeri, ısı köprüsü oluşumunu engelleyen m profil, ekstra kaplama altı OSB, iç kısımda alçı levhalarla yapı yalıtımı benzersiz üstünlüğe ulaşıyor.

 

En iyi eve daha az ödeyerek sahip olun

Çelik ev ve çelik konstrüksiyon villalar uygun ödeme koşulları ile sizleri ev sahibi yapmayı bekliyor.

Önceden üretimi yapılmış, fabrikadan üretim sahasına nakledilecek elemanlar, uygun maliyette ve mükemmel sağlamlıkta olup inşaat süresini oldukça minimuma indirgemektedir. Çelik konstrüksiyon malzemeler, nakliye için diğer üretimlere göre en ağır malzemelerden biridir. Çelik villalar daha sağlam oldukları için deprem ve afet zamanlarında en çok tercih edilen villa modellerimizdendir. Uygun fiyatları sayesinde müşterilerimiz çelik ev ve çelik villalarına daha çabuk ve erken kavuşmaktadır. Çelik yapıla normal beton binalara göre yapım aşamasında daha az yer kaplamaktadır ve proje bitimi de daha kısa sürmektedir. Eğer sizler de güvenli ve sağlam bir konuta kavuşmak istiyorsanız hiç beklemeden bizlere ulaşın.

 
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail