Çelik Evler

Sağlamlık ve Estetik Karmod Çelik Evlerinde Buluşuyor..

Yüksek güvenlikte evleri hayaledenlerin gözde tercihi çelik ev modelidir. Karmod çelik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanmaktadır. Karmod çelik evlerle statikten mimari plana yüksek güvenlikte konforlu mekanlar sunulmaktadır.Uzmanlarımızca hazırlanan çok sayıda fonksiyonel planda çelik ev modelimizden birine karar verdiğinizde, onayladığınız proje üretim bandındaki bilgisayara aktarılarak birebir ölçülerde modern üretim sisteminde kesimden büküme, vida deliklerine kadar hazırlanmaktadır. Tüm karkasının yüksek güvenlikte çelik malzemeden üretildiği çelik ev uzman ekiplerimizce kurulum alanında montajlanarak kullanıma hazır özellikte teslim edilmektedir.

Çelik ev arzu edildiğinde demonte yapısıyla birebir olarak başka mekanlara da taşınarak kurulum özelliği taşımaktadır. Tam dönüşümlü malzeme üretimiyle çelik evler tam çevreci ev modelidir. Çelik ev modelinde kullanılan çelik malzeme tam dönüşüme sahiptir.Yüksek izolasyona sahip çelik evler ısıtma ve soğutma sisteminde büyük tasarruf sağlar.

Esnek çelik özelliğiyle modern mimarinin estetik tasarımlarına tam uyum gösterir. Çelik ev iç ve dış kaplamalarında cam cephe, alüminyum kompozit kaplama, ahşap ve taş kaplama gibi dekoratif uygulamalar rahatlıkla yapılabilmektedir.Karmod çelik evler kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile tam malzeme kullanımında üretildiğinden israf edilmeden üretilir. Kısa sürede üretilebilme özelliğine sahip çelik evler güvenlikten izolasyona bir çok avantajın yanı sıra ekonomik fiyatlarıyla da kalite ve konforunu arayanların yüzünü güldürüyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail