Çamaşır ve Ütü Evi Konteyneri

Çamaşır ve Ütü Evi Konteyneri
Kullanıma hazır konseptte sunulan Karmod Konteyner Çamaşırhane ve Ütü Evi uzun ömürlü pratik çözüme sahip. Konteyner Çamaşır ve Ütü Evi, ihtiyaç duyulan bir çok mekan kullanımlarına özel tasarlanmış olup Turizm Tesisleri, Sosyal Tesisler, Oteller, Devremülkler, Yurtlar, Hastaneler, Okullar, İşçi Şantiyeleri gibi farklı alanlarda pratik kullanım avantajıyla tercih ediliyor. Kullanıma hazır konseptte sunulan Karmod Konteyner Çamaşırhane ve Ütü Evi uzun ömürlü pratik çözüme sahip. Çamaşırhane içerisinde elektrik tesisatları, temiz ve atık su hatları her detayıyla kullanıma hazır. Çamaşırhane ve Ütü Evini kullanacağınız yere sevk edildiği gün ana akım elektrik ve su şebeke bağlantılarını gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Yapı içerisinde orta alanda zemine yerleştirilen özel menfezeli su kanalı ortamda oluşabilecek olası su damlacıklarının güvenli ve temiz şekilde atıksu kanalına uluştırılmasını sağlar. Zemine serilen uzun ömürlü kullanım kalınlığındaki özel vinil malzeme temizliği kolaylaştırarak hijyenik bir ortam hazırlanmasına yardımcı olur.

3x7 metre standart plandaki özel Konteyner Çamaşırhane yapımız ihtiyaç durumuna göre daha büyük birleşimli planlarda endüstriyel kullanımlara özel projelendirilerek üretim yapılmaktadır.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail