Bursa Konteyner Ev Fiyatları ve Modelleri - Karmod

Modern tesislerde uzun ömürlü yapı sınıfında üretilen Karmod Konteyner Bursa satış ofisimizde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bursa merkezde Osmangazi ilçemizin Panayır Kavşağında yer alan Satış Ofisimizde konteyner modellerimizi yakından inceleyerek üstün teknik özellikleri ve oldukça ekonomik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI !

 

 

 

Yeni Yaşam Alanları: Konteyner Evler (Bursa)

İstediğiniz özelliklere ve niteliklere sahip olan yaşam alanlarına sahip olmak istediğinizde bizden destek alabilir ve konaklama alanları konusunda başarılı çözümler üreten firmamızın konteyner ev modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bünyemizde yer alan profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanan pratik ve kullanışlı yaşam alanları ile hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Hem konaklama, hem de farklı amaçlarla çok çeşitli iş alanlarında kullanılan Bursa konteyner ev modelleri, ev olarak tercih edilebileceği gibi yatakhane, yemekhane ya da ofis olarak da büyük rağbet görür. İstediğiniz zaman Bursa konteyner ev modellerinden birini tercih ederek, özellikle kırsal alanlarda bulunan arsalarınıza bu ürünlerin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Dağlık bölgelerde sıklıkla kullanılan bu tarz yaşam alanları, Gemlik, İnegöl, İznik, Mudanya gibi Bursa’nın bütün ilçelerinde kullanım için oldukça idealdir. İstediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek ihtiyacınıza ve bütçenize hitap eden konteyner modellerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir ve sizin için uygun olan ürünün siparişini verebilirsiniz.

 

Bursa’da Konteyner Ev Almak İsteyenler Neden Karmod’u Tercih Ediyorlar?

Bazı bölgelerinde Marmara Bölgesi’nin ılıman etkisini taşıyan, diğer yüksek alanlarında ise sert karasal iklim özelliklerine sahip olan Bursa’da konteyner yaşam alanlarından birini satın alacağınız zaman Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından biri olan Karmod’u seçebilirsiniz. Yapı sektörünün öncüleri arasında olan firmamız, üstün kalitede güvenilir hizmeti ile her daim size mükemmel çözümler sunar. Birbirinden güzel ve keyifli Bursa konteyner ev seçenekleri ile konforlu yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Betonarme gibi geleneksel yapılar yerine yeni nesil konteyner modellerini tercih etmek için bizden alarak, bütçe dostu Bursa konteyner ev fiyatları ile lüks ve modern yaşam alanlarına sahip olma ayrıcalığının tadını çıkarabilirsiniz.

 

Bursa’da En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Özellikle ahşap görünümlü minik dağ evleri olarak tasarlanan Bursa konteyner ev modellerimiz büyük ilgi görürken, kırsal alanlarda geniş olan tek katlı ya da çift katlı konteyner ev çeşitleri de oldukça popülerdir. Bu tarz yeni nesil yaşam alanlarının demonte özelliği sayesinde istediğiniz zaman evinizi sökebilir ve tekrar başka herhangi bir yere kurulum işlemlerini yapabilirsiniz. Güçlü ısı yalıtımı sayesinde hem yüksek alanlarda hem de köylerde keyifle kullanılan bu evlerde ısıtma ve soğutma sistemlerine harcanan enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Çatısız olarak da kullanabileceğiniz konteyner ürünlerinin daha çok çatılı modelleri kullanılır. Ayrıca ön ve arka verandası olan evler en çok tercih edilen konteyner modelleri arasında yer alır. Uygun fiyatlı ev sahibi olmak istediğiniz zaman, bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda tasarlanan konteyner modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Lüks Konteyner Ev Almanın Kolay Yolu!

Özellikle kış sporları ile adından sıklıkla bahsettiren Bursa’nın kırsal alanlarında ya da yaylalarında istediğiniz özelliklere sahip olan Bursa demonte konteyner modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Hem tatillerde hem de daimi olarak kullanabileceğiniz bu lüks evlere sahip olmanın en kolay yolu ise firmamızdan destek almanızdır. Müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden ve üstün kalitede hizmeti en makul fiyatlarla sunan firmamız çalışanları, sizin için başarılı çözümler üreterek pratik, ergonomik ve Bursa`nın iklimine dayanıklı konteyner ev modellerini size özel tasarlar. Böylece mükemmele sahip olan müşterilerimiz, her mevsim gönül rahatlığı ile kullanabileceği konforlu ve modern evlere sahip olur. Siz de lüks konteyner yaşam alanlarına sahip olmak istiyorsanız, en kısa süre içerisinde profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin Dört Bir Köşesine, Ekonomik ve Kolay Nakliye İmkânı

Bursa ve ilçelerine uygun fiyatlı nakliye imkânı sunan firmamız, aynı zamanda Türkiye’nin her bir köşesine kolay ve hızlı sevkiyat olanağı sağlar. Bu sayede isteyen herkes uygun fiyatlarla aldığı konteyner ev modellerini yine uygun fiyatlarla istediği yere sevk eder. Bu sayede kısa sürede kurulum işlemleri gerçekleştirilerek, konteyner modelleri müşterinin kullanımına sunulur. Birbirinden farklı konteyner ev ölçüleri ve modelleri ile herkesin ihtiyacına uygun tasarımlar oluşturan firmamız, herkesin bütçesine hitap eden yaşam alanlarını mükemmel şekilde tasarlar. Üstün kaliteyi en uygun fiyatlarla elde etmek için sizin için ideal olan modeli bularak konteyner ev al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak tasarlanan Bursa demonte konteyner modellerini hem konaklama amacıyla hem de birbirinden farklı iş alanlarında aktif olarak kullanabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızı kusursuz şekilde karşılayan bu yaşam alanları için hızlı sipariş ve onay sürecimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz özelliklere sahip olan lüks ve konforlu evlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz gibi isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak anlamaya çalışan profesyonel ekibimiz, sizin için en kısa zamanda başarılı çözümler üretir ve bu çözümleri mümkün olan en makul fiyatlarla sizlere sunar. Böylece bütçenizi sarsmadan hayallerinizde yer alan modern ve şık yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

 

 

Karmod yeni nesilde kullanılan tüm yapı birleşenleri uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip olup şantiye ortamları düşünülerek defalarca kurulum yapılabilir modüler sistemde geliştirilerek üretilmiştir. Yirmiye yakın standart planda üretilen yapılarımız 3x7 standart ölçüde olmakla beraber opsiyonel olarak 3x5 mt., 3x9 mt., 3x12 mt. gibi farklı plan ölçülerinde tasarımlarla üretilebilmektedir. Modüler birleşimli vidalı sistem yapılarımız 3 kata kadar istenilen büyüklüklerde imalatla kurulum yerine sevk edilerek Karmod ekiplerince kullanıma hazır montajlanarak teslim edilmektedir. Birleşimli katlı binalarımız Türkiye ile birlikte tüm Dünyada özellikle büyük inşaat firmalarının işçi şantiyelerinin yapı tercihi konumundadır. Şantiyelerde yemekhane, yatakhane, yöhetici yatakhanesi, ofis, laboratuvar, mescit, çamaşırhane, iş güvenliği ofisi, revir, kantin, kafeterya, dinlenme salonu gibi şantiyede gerekli tüm yapı ihtiyaçlarında tercih edilmektedir.

konteyner

Karmod konteynerin Bursa’da bir diğer önemli kullanım yeri konut tercihleridir. Tek katlo ve iki katlı konut planında hazırlanan yapılarımız uzun ömürlü özelliği, izolasyonu, kısa sürede kurulum avantajı ve en önemlisi ekonomik ev fiyatıyla Bursa’nın tercihi. 3x7 ünitelerimiz özellikle Bursa’nın farklı ilçelerinde bağ evi olarak ta talep görmektedir. Benzerlerinden üstün olarak sızdırmaz kenet sistemli sandviç panel çatılı üretilen yapılarımız, müşteri tercihine göre özel çatı sistemi de hazırlanabilmektedir.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Karmod - Bursa Şube
Telefon: 0 224 211 63 66 - 0 530 513 50 17
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Yeni Yalova Yolu Üzeri Panayır Köy Kavşağı No: 465
Osmangazi / Bursa
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail