Bursa Konteyner Evler

Modellerimizi görmek için Konteyner'i tıklayınız.

Modern tesislerde uzun ömürlü yapı sınıfında üretilen Karmod Konteyner Bursa satış ofisimizde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bursa merkezde Osmangazi ilçemizin Panayır Kavşağında yer alan Satış Ofisimizde konteyner modellerimizi yakından inceleyerek üstün teknik özellikleri ve oldukça ekonomik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karmod yeni nesilde kullanılan tüm yapı birleşenleri uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip olup şantiye ortamları düşünülerek defalarca kurulum yapılabilir modüler sistemde geliştirilerek üretilmiştir. Yirmiye yakın standart planda üretilen yapılarımız 3x7 standart ölçüde olmakla beraber opsiyonel olarak 3x5 mt., 3x9 mt., 3x12 mt. gibi farklı plan ölçülerinde tasarımlarla üretilebilmektedir. Modüler birleşimli vidalı sistem yapılarımız 3 kata kadar istenilen büyüklüklerde imalatla kurulum yerine sevk edilerek Karmod ekiplerince kullanıma hazır montajlanarak teslim edilmektedir. Birleşimli katlı binalarımız Türkiye ile birlikte tüm Dünyada özellikle büyük inşaat firmalarının işçi şantiyelerinin yapı tercihi konumundadır. Şantiyelerde yemekhane, yatakhane, yöhetici yatakhanesi, ofis, laboratuvar, mescit, çamaşırhane, iş güvenliği ofisi, revir, kantin, kafeterya, dinlenme salonu gibi şantiyede gerekli tüm yapı ihtiyaçlarında tercih edilmektedir.

konteyner

Karmod konteynerin Bursa’da bir diğer önemli kullanım yeri konut tercihleridir. Tek katlo ve iki katlı konut planında hazırlanan yapılarımız uzun ömürlü özelliği, izolasyonu, kısa sürede kurulum avantajı ve en önemlisi ekonomik ev fiyatıyla Bursa’nın tercihi. 3x7 ünitelerimiz özellikle Bursa’nın farklı ilçelerinde bağ evi olarak ta talep görmektedir. Benzerlerinden üstün olarak sızdırmaz kenet sistemli sandviç panel çatılı üretilen yapılarımız, müşteri tercihine göre özel çatı sistemi de hazırlanabilmektedir.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Karmod - Bursa Şube
Telefon: 0 224 211 63 66 - 0 532 175 73 36
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Yeni Yalova Yolu Üzeri Panayır Köy Kavşağı No: 465
Osmangazi / Bursa

Sosyal Medya'da Karmod