Türkiye'de emlak piyasasında yaşanan ciddi yükseliş Konteyner ev Bolu için bir fırsata dönüşüyor. Eskiden bu kadar fazla model olmamasından dolayı herkese hitap etmeyen bir çelik konstrüksiyon ev sektörü vardı. Oysa firmamız teknolojik donanımları, kullandığı kaliteli malzemeler, montaj ve lojistik anlamda sunduğu destek ile herkes ulaşmayı başardı. Ev modelleri ve fiyatları her kitleye uygun şekilde olabiliyor.Gruplandırma olarak ev tipi konteynerler genellikle villa olarak algılanıyor. Gerçekten dışarıdan bakıldığında bu görüntüyü veren iki katlı ev tasarımları mevcut. Planları gereği metrekare bazında farklı ev modelleri seçebiliyor olmanız ise tamamen kullanıcı odaklı bir hizmet sunulduğunu kanıtlıyor.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Ucuz ev bulmak şu sıralar gerçekten oldukça zorlaştı. Hatta 2.el ev fiyatları bile ciddi seviyelerde seyrediyor. Durum böyleyken prefabrik ev tasarımları bir adım öne çıkmaya başladı. Hem daha modern olmaları hem de yeni oldukları için 2 el ev kadar masraf çıkarmamaları buna sebeptir. Bildiğiniz gibi ev fiyatları arttıkça aradığınız satılık evi bulmak kolaylaşmış olsa da satın almak zorlaştı.


Çözüm olarak ise konteyner ev modellerine yönelebilirsiniz. Çünkü bu sayede ikinci el ev fiyatları ödeyerek sıfır bir eve sahip olabilirsiniz. Ki bunu ister şehrin göbeğinde alacağınız bir arsaya, ister kırsal alanda bağ veya bahçeye uygulama şansınız var. Ucuz olması kadar gelişen tasarımlarla beraber çatılı konteyner ev olarak geçen modellerin artmasıyla da popülaritesi yükseldi.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Sıradan bir evden temel anlamda hiçbir farkı olmasa da betonarme yapılara oranla çok daha sağlıklıdır. Güvenlik açısından ikinci el ev ile kıyaslanamayacak kadar önemli bir handikap vardır. Çelik konstrüksiyon sayesinde 2+1 ve daha büyük evlere de gönül rahatlığıyla sahip olabilirsiniz.


Firmamız hazır ev ölçüleri kapsamında 21, 35 ve 42 metrekarelik projeleri sizlere sunuyor. Yine de ihtiyaçlarınıza karşılık vermek adına taleplerinize göre projelendirme yapabiliyor. Her ne kadar kişi sayısına bağlı olsa da içi istediğiniz şekilde dizayn edilebiliyor. İstenirse modül eklenip çıkartılarak iç görünümü hayalinizde olduğu gibi tasarlanabiliyor.


Bolu Konteyner Ev fiyatları
Bolu Konteyner Ev Bolu Konteyner Ev Bolu Konteyner Ev Bolu Konteyner Ev Bolu Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Bu kapsamda ev nasıl yapılır konusuna değinmeden geçmemek gerek. Tümüyle profesyonel bir işleyişe sahip olan firmamız üretim bandından nakliyat aşamasına kadar tüm süreçlerle bizzat ilgileniyor. Herhalde çelik konstrüksiyon ev söz konusu olduğunda en önemli konu olan montaj ise ilk aklınıza gelecek detay olabilir. Ancak ev yorumları yapan müşterilerin belirttiği üzere montaj aşaması da profesyonel bir biçimde ivedilikle çözümleniyor.


Yapımı için üzerinde ev barındırılabilecek bir arsaya, bahçeye, tarlaya ya da boş bir alana ihtiyacınız var. Geri kalan her şey içinse firmamız gereken çözümleri size sunmaktadır. Kalan tek şey ise ev fiyat listesi üzerinden seçtiğiniz ve ihtiyaçlarınıza karşılık gelen evi beğenmek, ardından ise konteyner ev Bolu üzerinden sipariş vermek.


 Adıyaman konteyner  Amasya konteyner  Balıkesir konteyner  Bingöl konteyner  Çanakkale konteyner
 Afyon konteyner  Ardahan konteyner  Batman konteyner  Bolu konteyner  Çorum konteyner
 Ağrı konteyner  Artvin konteyner  Bayburt konteyner  Burdur konteyner  Düzce konteyner
 Aksaray konteyner  Aydın konteyner  Bilecik konteyner  Çanakkale konteyner  Edirne konteyner
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail