Karmod Prefabrik Ev Fiyatıyla Bütçe Dostu, Kalitesiyle Dünyanın Tercihidir

Değerlendirmek istediğiniz bir araziniz mi var? Ya da uzun yıllardır ev sahibi olmak isteyip farklı sebeplerle olamıyor musunuz? Ya da uygun fiyatlı, dayanıklı yazlık evi, bağ evi, yayla evi ya da dağ evi mi arıyorsunuz? Prefabrik ev sistemleri bu sayılanların hepsi için size en iyi çözümü sunar. Prefabrik ev, fabrika ortamında üretilirler ve betonarme evlerdeki birçok maliyet kalemine sahip olmadıkları için de sizi çok uygun fiyatlara ev sahibi olmanıza yardımcı olurlar. Betonarme yapıların çoğunun çevreye zararlı olması, artan gayrimenkul maliyet ve fiyatları, uzun süren inşaat süreleri, başta çıkarılan maliyetin süreçteki olumsuzluklara göre katlanarak artabilmesi, betonarme yapıların göz ardı edilemeyecek dezavantajlarındandır. Prefabrik evler ise ekonomiktirler, çok kısa süre içerisinde üretilirler, çevre dostudurlar ve her mevsim kullanılabilirler.

 

Örneğin karasal özelliklerin hakim sürdüğü bir iklime sahip olan Bayburt prefabrik ev tercih etmek için çok uygun bir şehirdir. Bu sebeple son yıllarda Bayburt prefabrik ev tercihi, konteyner ev tercihi, çelik ev tercihi sayısı çok artmaktadır. Çünkü bu yapılar öncelikle çevreye bir betonarme yapı kadar zarar vermezler. Yapıların inşaatında çalışan teknik personel, işçi, uzun süreler süren inşaat alanlarında onların konaklaması ya da diğer betonarme yapıların teknik gereklilikleri sebebi ile çok fazla artabilen maliyetler, prefabrik ev sistemlerinde yoktur.


Tercihinize Göre Prefabarik Evler

Önceden hazırlanan ev planı, fabrika ortamında, demonte şekilde, yani her parçası ayrı olarak üretilir. Bu parçalar denizyolu, karayolu ya da havayolu ile evin teslim edilmesinin istendiği bölgeye sevk edilir. Uzman ekipler tarafından kurulumları gerçekleştirilir. Kullanıma hazır olarak kullanıcıya teslim edilir. Şehrin gürültüsü, uzun tatillerin yılda sadece bir kez yapılabilmesi, yeşilden uzak bir yaşam tarzı haftasonu tatillerinin daha da önem kazanmasına sebep oldu. Bu sebeple tatile gidemeyen birçok kişi haftasonlarını değerlendirebileceği doğayla iç içe, yeşil alanda gidebileceği bir ev hayali kuruyor.


Prefabrik yapı sistemleri çok kısa süreler içerisinde kurulması ve sahip olduğu özellikleri ile, istenilen araziye sadece haftalar içerisinde kurulabilir. Ekonomik fiyatı ile de çok uygun fiyatlara haftasonları tatillerini değerlendirebileceğiniz, isterseniz başka zamanlarda da tercih edebileceğiniz çevre dostu, dayanıklı yapılara sahip olursunuz. Karmod prefabrik ev yapılarında yanmaz sınıfı malzemeler kullanılır ve bu sayede eviniz yangına karşı korumalıdır. Elektrik ve sıhhi tesisatından diğer aksesuarlarına kadar her malzeme TSE belgelidir.


Bayburt Prefabrik Ev Özelliklerini İncelediniz Mi?

Karmod olarak, 1986 yılından beri başta ülkemiz olarak dünyanın her yerinden binlerce kişiyi estetik tasarım sahip, alanında uzman bir ekip tarafından tasarlanıp üretilen, ekonomik ve kalitesiyle eşsiz olan prefabrik ev yapılarımızla ev sahibi yaptık. Sadece ülkemizde 10.000 Karmod prefabrik ev kullanıcımızın bulunması ile sektörde kalitemizi kanıtlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Sadece kaliteli, dayanıklı ve birçok avantajı ile kendini kanıtlamış yapılarımız ile değil, satış sonrası destek ekibimizle de birlikte, olası herhangi bir sorunda müşterilerimizin yanında oluyoruz.

prefabrik ev fiyatları


Prefabrik evler yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip olmaları sayesinde 4 mevsim güvenle kullanılabilirler. Ilıman iklime sahip olan ilimiz Bayburt prefabrik ev sistemleri için çok uygun bir iklim yapısına sahiptir. Sizler için özel olarak hazırladığımız onlarca prefabrik ev modeli arasından Bayburt prefabrik ev tercihiniz için ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olanı seçebilir, hayalinizdeki eve hem en uygun fiyatlarla hem de haftalar gibi çok kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz. Tek katlıdan dubleks yapılara, tek odalıdan üç ve daha fazla odalı, teraslı evlerden garajlı evlere kadar onlarca modelimiz her ihtiyacınız düşünerek hazırlandı. Depreme dayanıklı yapıları ile de prefabrik ev Bayburt için çok kullanışlı ve cazip bir tercih olmaktadır. Tek katlı olarak prefabrik evinizi tercih edebildiğiniz gibi Bayburt dubleks prefabrik ev tercihini de Karmod depreme dayanıklı yapıya sahip prefabrik evleri ile gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.


Bayburt Prefabrik Ev iç Dizayn

Doğu Anadolu bölgemiz ve Karadeniz bölgemizi birleştiren ilimiz Bayburt prefabrik ev tercihi için, Demirözü prefabrik ev ve Aydıntepe prefabrik ev modelleri için web sitemizi ziyaret edebilir, evler hakkında daha fazla bilgi, fiyatlandırma ve diğer detaylar hakkında telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karmod’a gelin, en uygun fiyatlara en kısa sürede hayalinizde eve sahip olun.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail