Karmod Prefabrik Ev Üstün Hizmet ve Kalite Garantisine Sahiptir

Geleceğin yeni nesil yaşam alanlarını oluşturan ve son yıllarda adını daha da duyar hale geldiğimiz prefabrik ev yapıları, her yönden size birçok avantaj sunar. Peki öncelikle prefabrik ev yapıları nasıl yapılardır? Prefabrik evler, hazır planlar doğrultusunda fabrika ortamında üretimleri demonte - her parçası ayrı olarak, montaj gerçekleşmemiş şekilde - gerçekleştirilen hazır ev yapılarıdır. Prefabrik ev üretimini gerçekleştiren firma tarafından verilen beton planı doğrultusunda, zemine uygun beton dökülür. Bu beton dökülmesi haricinde betonarme bir yapı ile ilişiği yoktur. Aynı zamanda neredeyse her anlamda betonarme yapılara göre çok daha avantajlıdırlar. Bu avantajların ilki maliyettir.

 

Prefabrik ev yapımı sadece fabrika ortamında gerçekleştiğinden, işçi ya da teknik ekip maliyetleri, uzun süreçlere sahip olan inşaat ortamındaki gibi yoktur. Şantiye ortamı gibi bir ortam söz konusu olmadığı için de olumsuz hava şartları ya da evin inşa edileceği şantiye ortamını etkileyen etkenlerden etkilenmezler. Teknik olarak bir betonarme bir yapının gerektirdikleri bir prefabrik ev yapının gerektirdiklerine göre de fazladır. Bunların hepsi maliyet oluşturduğundan, prefabrik evler bu maliyetlere sahip değildirler. Bu da onları günümüz şartlarına göre çok daha ekonomik yapılar haline getirir. Bir plan doğrultusunda ve fabrika ortamında üretilmesi sayesinde prefabrik evinizin maliyetleri sipariş verilip başlatıldığı andan itibaren aynıdır, yapı inşa süresi ortasında ya da herhangi bir döneminde size ekstra maliyetler çıkmaz.


Tercihinize Göre Prefabarik Evler

Hasankeyf, Dicle gibi önemli yerlere ev sahipliği yapan ilimiz Batman prefabrik ev tercihi yapmak istediğinizde bir betonarme yapı kadar uygun bir tercih olacaktır. Karmod olarak 1986 yılından beri başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerinden binlerce insanı ev sahibi yaptık. Sadece ülkemiz Türkiye’de 10.000 kullanıcı referansı ile ülkenin en çok tercih edilen prefabrik yapı tasarlayıp üretmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Siz de güneydoğu Anadolu bölgemizde bulunan ve tarihi ve kültürel olarak birçok öneme sahip olan ilimiz Batman prefabrik ev tercihi düşünüyorsanız sizler için özel olarak hazırladığımız, üstün kalite ve üstün hizmet garantisi sunduğumuz Batman prefabrik ev modellerine bakmadan karar vermeyin.


Cazip Çift ve Tek Katlı Prefabrik Evler Karmod'da

Sektörde 30 yılı aşkın tecrübemiz ve alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimizde, ihtiyacınız olan her şeyi düşünerek tasarlandığımız Karmod prefabrik ev Batman ilimiz için de tercih yapmak istediğinizde size en ekonomik ve en kullanışlı çözümü sunar.

prefabrik ev fiyatları


Batman Prefabrik Ev Modelleri Tasarımlarıyla Estetik Yaşam Alanları Sunar

Batman ilimizde, genel olarak Akdeniz iklim yapısı görülmektedir. Yaz ayları sıcak ve kurak geçerken, kış ayları yaz aylarına göre daha ılık ve yağışlı geçer. Yağışları yüksek bölgelerde genellikle kar olurken, ovalarında ise yağmur şeklinde gerçekleşmektedir. Bu iklim yapısına sahip olan Batman ilimizde evinizin yüksek ısı izolasyonuna sahip olması çok önem arz eder.


Batman Prefabrik Ev iç Dizayn

Kaliteli ve Güvenli Prefabrik Evler

Tercihinizi yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip olan prefabrik ev yapılarından yana kullandığınızda, yaz kış, her mevsim sıcak ve soğuğa karşı korumalı olan evlere sahip olursunuz. Kozluk prefabrik ev, Sason prefabrik ev ve Beşiri prefabrik ev için estetik tasarımıyla bulunduğu yeri güzelleştiren, bütçenizi zorlamayan ama basit değil konforlu yaşam alanları sunan, yazlık, kışlık, dağ evi, bağ evi gibi her türlü ev için kullanabileceğiniz sektörün lideri Karmod mimar ve mühendisleri tarafından hazırlanan prefabrik ev modellerine web sitemizden ulaşabilir, daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail