Batman ve civarında satılık ev arıyorsanız bir seçeneğiniz daha olduğunu bilmelisiniz. civarında tüm ilçelere teslim edilebiliyor. Firmamız alanında uzman ekiplerle çalışıyor ve imalatından montajına, nakliyesinden tasarımına her noktada yardımcınız oluyor. 2.el ev fiyatları çok fahiş noktalara çıkmışken kararınızı karmod konteyner yapı yönünde kullanmak için son derece doğru bir zaman.Standart olarak yüksek meblağlar ödeyerek sahip olacağınız 2 el ev için ciddi bir onarım masrafını göze almanız gerekiyor. Ya da bunu sıfır bir ev alarak uzun yıllar düşünmekten kurtulabilirsiniz. Ev modelleri özellikle çelik konstrüksiyon yapılarda onlarca yıl sapasağlam korunabiliyor.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Ev modelleri ve fiyatları için bir araştırma yaptığınızda en makul seçeneğin konteyner olduğunu göreceksiniz. Artık çatılı konteyner ev modellerinin çok üst düzey bir tasarıma sahip olduğunu unutmamak gerekiyor. Doğal olarak ev tipi bir yapıya sahip olabiliyorsunuz. Fiyat listesi içerisinde de bu evler geleneksel yapıların tüm dezavantajlarına rağmen çok daha ucuza mal ediliyor.


Mutlaka dikkatinizi çeken modern ev tasarımları size çok makul fiyatlarla sunuluyor. Üstelik fiyatını görebildiğiniz gibi hazır ev örneğini gezebilir ve içi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Çünkü tüm konteyner evler gibi ev projeleri de hazır bir biçimde sizi beklemektedir.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Planları hazır olan ev modelleri yapımı aşamasında tercih edebileceğiniz eklemelere oldukça açıktır. Verandası olmayan bir eve veranda eklemek, iki katlı bir eve balkon ilave etmek ya da ekstra bir oda ekleyerek hacmi 2+1 ev pozisyonuna taşımak sizin elinizdedir. Böylece iç görünümü tamamıyla kendiniz tasarlayabiliyor, ucuz olmasına rağmen ölçüleri taleplerinize göre belirleyebiliyorsunuz.


Bunu geleneksel inşaat sektöründe mevcut binalar için yapabilmeniz olanaksız. Ev yapımı aşamasında da firmamız tüm modellerin nakliyesini gerçekleştirmektedir. Dilediğiniz noktaya, bağa, bahçeye, şehir merkezinde bir arsaya ya da kırsal bir alana kurulumunu yapıyor. Montaj aşamasının bu kadar ön planda olması ise sanıldığı kadar uzun bir süre kapsamamasındandır.


Batman Konteyner Ev fiyatları
Batman Konteyner Ev Batman Konteyner Ev Batman Konteyner Ev Batman Konteyner Ev Batman Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Şimdiye kadar normal bir ev satın almak yerine ucuz fiyatları ile konteyner tercih etmiş olanların yorumları gayet dikkat çekicidir. Bariz bir memnuniyet belirtmesi ve ev nasıl yapılır boyutunda hiçbir sorun yaratmaması bunun genel sebepleri arasında gösterilebilir. Siz sadece beğendiğiniz modeli ve tasarımı seçiyorsunuz, üzerine taleplerinizi iletiyorsunuz.


Ardından profesyonel ekibimiz sizin isteklerinize göre evin son planlarını hazırlayarak üretimini, nakliyesini ve bulunduğunuz noktada bizzat montajını yaparak size yeni bir yuva sunuyor. Her an ve her yerde kullanılabilir olmasının yanında 1 gün içerisinde montajının tamamlanabiliyor olması da artı bir detaya dönüşüyor. İkinci el ev fiyatının çok daha az bir miktarına hiç kullanılmamış ve size özel bir eve sahibi olmak istiyorsanız konteyner ev Batman firması olarak yanınızdayız.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail