Antalya Prefabrik Ev

En uygun fiyatlara, en kaliteli evler sizin olabilir.

Akdeniz’in turizm merkezi Antalya mimari dokusuna uygun modern yapı modelinin yansıtıldığı Karmod prefabrik evlerle çoktan tanıştı. Yapı güveliği, uzun ömürlü demonte üretim sistemi, hızlı ve kolay kurulumu, ekonomik fiyat avantajlaıyla prefabrik ev Antalya ilinin  hazır yapı tercihi oldu.

Hazır yapı sektörünün öncü markalarından Karmod kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile uzun ömürlü konforlu prefabrik evler üretmektedir. Ev tasarım uzmanlarınca hazırlanan tek katlı ve iki katlı çok sayıda prefabrik ev modelimizde konfor ve kalite bir arada özenle planlandı. Yapılarımızın en önemli avantajı hiç bir ustaya gereksinim duyulmadan hazır olarak kurulmasıdır. Sudan elektriğe, kapıdan pencereye, duvardan çatıya Karmod’un modern tesislerinde demonte ön üretimli hazırlanan prefabrik ev kurulum yerine sevk edilerek uzman ekiplerimizce kullanıma hazır montajlanarak teslim edilmektedir. Hem de bir kaç gün gibi kısa bir sürede. Yüksek izolasyonla hazırlanan uzun ömürlü hazır evlerimizi Antalya’da ister denize nazır arsanıza veya Toroslar’ın zirvesinde bir noktaya kurulum yaptırarak uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

Evlerimizin üretim ve kurulum süreciyle ilgili en çok merak edilenleri şöyle özetleyebiliriz: Karmod konutlar modern tesislerde yukarıda da belirttiğimiz gibi kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile demonte üretim gerçekleştirilmektedir. Antalya veya yakın illerde kurulum yapılacak zemin betonunu hazırlamanızla kurulum başlar. Kurulum yerine sevk edilen ürün Karmod ekiplerince montajlanır. Yapı büyüklüğüne göre ortalama bir konut 3 ila 10 gün içerisinde kurulum yapılabilmektedir. Kurulum sonrası şap ve ıslak zemin fayans gibi benzeri uygulamalar müşterimiz tarafından hazırlanarak Karmod’a boya işlemi için bilgi verilir. Yapının iç ve dış boya işçiliği Karmod ekiplerince tamamlanarak ev oturuma hazır hale getirilir.

Yanı estetiği ve daha yüksek izolasyon açısından konutların dış yüzeylerine fuga ve taşonit kaplama gibi ekstra uygulamalar da yapılabilmektedir.

Karmod - Antalya Şube
Telefon: 0 242 463 15 55 - 0 533 962 01 25
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail