Hem konforlu hem de ekonomik bir eve sahip olmanın en kolay yolu prefabrik ev tercih etmekten geçer. Antalya Prefabrik ev sistemleri, demonte şekilde fabrika ortamında üretilen modüler yapı sistemleridir. Fabrika ortamında üretildikleri için çok uzun süren inşaat süreleri beklemek zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte şantiye ortamında inşa edilen betonarme evleri tercih ettiğinizde, aylarca inşaat süresi beklemek zorunda kalmanızın yanı sıra, inşaat olumsuz hava şartlarından da etkilenir. Bu da binanızın tamamlanma süresinin uzaması anlamına gelir.


Betonarme evlerin maliyetlerinin yüksek olmasının sebeplerinden biri de inşaat süresince çalışan işçi, şantiye ihtiyaçları gibi birçok maliyet kalemine sahip olunmasıdır. Fakat ev için tercihinizi prefabrik ev modellerinden yana kullandığınızda, bu tür maliyetler olmayacağı için çok daha uygun fiyatlara ev sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin en yaşanılır şehirleri arasında 10. Sırada yer alan Antalya prefabrik ev tercih etmek için de çok uygun bir şehirdir.


Antalya Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev modellerinin en çok kullanım alanları, yazlık evler, bağ evi, dağ evi gibi alanlardır. Yazlık alanlar için Türkiye’nin en çok tercih edilen şehri Antalya prefabrik ev tercihinde de çok uygun bir seçenektir. Yazlık eviniz için gönül rahatlığı ile prefabrik ev sistemlerini tercih edebilirsiniz. Her ne kadar yazlık ev denildiğinde akla uçuk maliyetler ya da yıllarca biriktirmek zorunda kaldığınızı düşündüğünüz bütçeler gelse de prefabrik ev yapıları ile çok uygun maliyetlere yıllarca beklemek zorunda kalmadan, haftalar içerisinde yazlık evinizi teslim alabilirsiniz.


Karmod olarak 1986 yılından beri, prefabrik ev sistemlerimiz ile dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden binlerce müşterimizi ev sahibi yaptık. Binlerce yazlık evi, bağ evini, yazlık evini, kışlık evini, değerlendirilmek istenen arazilere inşa edilen evleri, Türkiye ve onlarca ülkeye teslim ettik. Siz de ev sahibi olmadan önce, alanında uzman mimar ve mühendislerimizle birlikte yaklaşık 35 yıllık tecrübemizle sizler için özel olarak tasarladığımız onlarca prefabrik ev modeline kesinlikle göz atmalısınız.


Antalya prefabrik ev fiyatları


Antalya Prefabrik Ev İçin En Uygun Tercihlerden Biri

Antalya gelişmiş şehirlerimizden biridir. Siyasi, sosyal, ekonomik sebepler Antalya’nın nüfusunu her geçen gün artırmıştır. Buna bağlı olarak da Antalya göç alan konumunda bir merkezdir. Bu anlamda da Antalya prefabrik yapı fazlasıyla rağbet görmektedir. Bağ ve bahçe sahipleri, hatta şehirde bile müstakil ev keyfi sürmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Antalya’nın Türkiye’nin en yaşanılır şehirleri arasında 59.1 endeks puanı ile 10. Sırada yer aldığını biliyor muydunuz? Türkiye’nin ve dünyanın diğer tüm yerlerinden her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan şehir, hem yaşamak hem de yazlık tatil için çok uygun ve bu ikisi için de Türkiye’de en çok tercih edilen şehirler arasında yer alıyor. Betonarme bir ev tercih ettiğinizde hem çok büyük bütçeler ayırmak zorunda kalırsınız hem de aylarca inşaat süresi beklersiniz. Fakat yazlık ya da günlük yaşam alanlarınız için prefabrik ev tercih ettiğinizde hem maliyetten çok büyük bir tasarruf sağlarsınız, hem de çok kullanışlı konforlu yaşam alanlarına sahip olursunuz. Prefabrik ev denildiğinde genellikle sadece tek katlı yapılar akla gelse de, dubleks prefabrik ev tasarımları da mümkündür. Antalya dubleks prefabrik ve tek katlı prefabrik ev modelleri ile, yazlık evleriniz artık çok daha konforlu!


İşte prefabrik ev yapılarının avantaj ve özelliklerinden sadece bazıları;

  • Fabrika ortamında üretim sayesinde, olumsuz hava şartlarından etkilenme olmadığı için sadece haftalar içerisinde tamamlanan ev yapısı
  • 1. Derece deprem bölgesine uyumlu, dayanıklı yapı
  • Çevre dostu yapı ile sağlıklı yaşam alanı
  • Yüksek kalite, düşük maliyet
  • Yangına karşı korumalı malzeme ile korunaklı yaşam alanları
  • Bulunulan bölgenin iklim yapısına uygun üretim ile dört mevsim güvenli kullanım


Bu avantaj ve özelliklere sahip olmak sadece bir tık kadar uzağınızda bulunuyor. Karmod olarak sizlere özel olarak tasarladığımız onlarca prefabrik ev modele sahibiz. Sipariş verdiğiniz andan üretimine başladığımız evinizin üretimini haftalar içerisinde tamamlayıp, yine çok kısa süreler içerisinde Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinde istediğiniz bölgeye teslim ediyoruz. Demonte olarak ürettiğimiz prefabrik evinizin, size teslimini gerçekleştirdikten sonra, yerinde kurulum ile alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte kurulumunu yapıyoruz. Bununla birlikte olası herhangi bir sorunda satış sonrası destek ekiplerimizle istediğiniz zaman size yardımcı oluyoruz. Web sitemizde bulunan onlarca tek katlı ve aynı zamanda dubleks prefabrik ev modellerine göz atıp, ilgili telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Antalya Prefabrik Ev iç Dizayn

En uygun fiyatlara, en kaliteli evler sizin olabilir

Akdeniz’in turizm merkezi Antalya mimari dokusuna uygun modern yapı modelinin yansıtıldığı Karmod prefabrik evlerle çoktan tanıştı. Yapı güveliği, uzun ömürlü demonte üretim sistemi, hızlı ve kolay kurulumu, ekonomik fiyat avantajlaıyla prefabrik ev Antalya ilinin hazır yapı tercihi oldu.


Hazır yapı sektörünün öncü markalarından Karmod kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile uzun ömürlü konforlu prefabrik evler üretmektedir. Ev tasarım uzmanlarınca hazırlanan tek katlı ve iki katlı çok sayıda prefabrik ev modelimizde konfor ve kalite bir arada özenle planlandı. Yapılarımızın en önemli avantajı hiç bir ustaya gereksinim duyulmadan hazır olarak kurulmasıdır. Sudan elektriğe, kapıdan pencereye, duvardan çatıya Karmod’un modern tesislerinde demonte ön üretimli hazırlanan prefabrik ev kurulum yerine sevk edilerek uzman ekiplerimizce kullanıma hazır montajlanarak teslim edilmektedir. Hem de bir kaç gün gibi kısa bir sürede. Yüksek izolasyonla hazırlanan uzun ömürlü hazır evlerimizi Antalya’da ister denize nazır arsanıza veya Toroslar’ın zirvesinde bir noktaya kurulum yaptırarak uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.


Evlerimizin üretim ve kurulum süreciyle ilgili en çok merak edilenleri şöyle özetleyebiliriz: Karmod konutlar modern tesislerde yukarıda da belirttiğimiz gibi kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile demonte üretim gerçekleştirilmektedir. Antalya veya yakın illerde kurulum yapılacak zemin betonunu hazırlamanızla kurulum başlar. Kurulum yerine sevk edilen ürün Karmod ekiplerince montajlanır. Yapı büyüklüğüne göre ortalama bir konut 3 ila 10 gün içerisinde kurulum yapılabilmektedir. Kurulum sonrası şap ve ıslak zemin fayans gibi benzeri uygulamalar müşterimiz tarafından hazırlanarak Karmod’a boya işlemi için bilgi verilir. Yapının iç ve dış boya işçiliği Karmod ekiplerince tamamlanarak ev oturuma hazır hale getirilir.


Antalya Prefabrik Ev Fiyatları

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir, 150 M²'ye kadar olan evler iÇin %1 KDV, 150 M² ÜstÜ evler iÇin %18 KDV uygulanmaktadır.Fiyatlarımız fabrika teslim fiyatlarıdır
YILDIZ 49 M² 49m2 Antalya Prefabrik Ev 49m2 Antalya Prefabrik Ev 49m2 Antalya Prefabrik Ev ₺51.000
ÇIRAĞAN 51 M² 51m2 Antalya Prefabrik Ev 51m2 Antalya Prefabrik Ev 51m2 Antalya Prefabrik Ev Fiyat Al
BEYLERBEYİ 61 M² 61m2 Antalya Prefabrik Ev 61m2 Antalya Prefabrik Ev 61m2 Antalya Prefabrik Ev Fiyat Al
KAMPANYALI EV 63 M² 63m2 Antalya Prefabrik Ev 63m2 Antalya Prefabrik Ev 63m2 Antalya Prefabrik Ev ₺54.000
HİDİV KASRI 94 M² 94m2 Antalya Prefabrik Ev 94m2 Antalya Prefabrik Ev 94m2 Antalya Prefabrik Ev Fiyat Al
Prefabrik Ev
 

Yanı estetiği ve daha yüksek izolasyon açısından konutların dış yüzeylerine fuga ve taşonit kaplama gibi ekstra uygulamalar da yapılabilmektedir.


Karmod Antalya Şube
Telefon: 0 242 463 15 55 - 0 532 172 85 38
E-Mail: [email protected]
Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya

Adana Bursa Gaziantep Kayseri Mardin Samsun
Antalya Denizli Hatay Kocaeli Mersin Şanlıurfa
Antalya Diyarbakır İstanbul Konya Muğla Tekirdağ
Aydın Erzurum İzmir Malatya Ordu Trabzon
Balıkesir Eskişehir K.Maraş Manisa Sakarya Van
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail