Yeni nesil uzun ömürlü yapı teknolojisi ile hazırlanıp üretilen Konteyner Antalya iklim özellikleri dikkate alındığında en ideal yapı modelleri arasında yer alıyor. Duvardan çatıya kadar sandviç panel sistemde üretilen Karmod yeni nesil sıcakta ve soğukta kolay iklimlendirme özelliğine sahip olmakla birlikte, kaynaksız vidalı ve geçmeli sistem üretim teknolojisi kullanılmaktadır. Bu durum ürünün nakliyesinden tekrar defalarca kurulumuna kadar çok sayıda önemli avantaj sunuyor.


Yeni Yaşam Alanları: Konteyner Evler (Antalya)

Kalitesi ile ihtiyacınız olan yaşam alanlarını %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere sunan firmamız, bünyesinde yer alan uzman ve deneyimli kadro ile üstün kalitede tasarımlar oluşturur. Bu sayede eviniz çok daha pratik ve kullanışlı hale gelirken, aynı zamanda konforlu ve keyifli bir kullanım imkânı sağlar. Günümüz şartlarında oldukça zorlu ve zahmetli bir süreç olan ev sahibi olma durumu, firmamızın tasarladığı ve monte ettiği konteyner ev modelleri ile çok daha kolay olur. Betonarme gibi geleneksel yapılara oranla çok daha pratik ve keyifli olan konteyner modelleri, aynı zamanda çok daha ekonomik ve bütçe dostudur. Dayanıklılığı, her türlü hava şartlarına karşı dirençli ve koruyucu olması, ısı ve ses yalıtımı, yangına karşı dayanıklı olan malzemeden üretilmesi gibi üstün özelliklere sahip olan Antalya konteyner ev modelleri, başarılı ve etkili çözümler sunması nedeniyle oldukça avantajlıdır. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek sizin için en doğru, doğa dostu konteyner ev modellerine sahip olabilirsiniz. Bu sayede Antalya şehrinin sağladığı deniz keyfinin tadını doya doya çıkarabilir ve doğayla bir bütün olma fırsatına sahip olabilirsiniz. Lara, Kaş, Kemer, Kepez ve Manavgat gibi turistik ilçelerde bu tarz ergonomik ve konforlu konteyner modellerinin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Siz de firmamızın sunduğu fırsatlardan yararlanarak üstün kaliteyi en makul fiyatlarla elde etme olanağına sahip olabilirsiniz.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Antalya’da Konteyner Ev Almak İsteyenler Neden Karmod’u Tercih Ediyorlar?

Hem yurt dışından, hem de Türkiye’nin dört bir köşesinden her yıl büyük bir ziyaretçi akınına uğrayan Antalya’da düzenli olarak kullanabileceğiniz konteyner ev seçenekleri için bizden destek alabilirsiniz. Normal şartlarda geleneksel betonarme binalar için oldukça büyük bir meblağ ödeyerek konaklama yerine sahip olabilirken, sektörde adından sıklıkla bahsettiren güvenilir ve saygın Karmod’u tercih ederek istediğiniz tarzda lüks ve modern yaşam alanlarına oldukça ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Firmamız kaliteli ham maddeden üretilen malzemelerle konteyner modellerini oluştururken, tasarım sürecinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını ve bütçesini göz önünde bulundurur. Sadece ev olarak değil, aynı zamanda çok çeşitli sektörlerde farklı amaçlarla da kullanılan bu ürünler, özellikle şantiyelerde ve tarım alanlarında büyük bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. İstediğiniz zaman zevkinize ve cebinize uygun Antalya konteyner ev fiyatları ile ihtiyaçlarınızı kusursuz olarak tamamlayabilir, ve Karmod ayrıcalığı ile sahip olduğunuz bu yaşam alanlarının tadını çıkarabilirsiniz.

 

Antalya’da En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Deniz turizminin odak noktası olan Antalya’da yazlık niyetine uygun bir araziye kuracağınız Antalya konteyner ev modellerimiz ile yaz aylarınız çok daha keyifli ve eğlenceli geçer. Aynı zamanda oldukça makul fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu evler, ihtiyacınıza göre bir, iki ya da üç odalı olabilir. Tek katlı ya da iki katlı modelleri de bulunan bu evlerin yaz aylarında sizi serin tutması oldukça konforlu vakit geçirmenize olanak sağlar. Üçgen şeklinde modüler özellikte olan konteyner modelleri de oldukça popülerdir. Sadece konaklama amacıyla değil, aynı zamanda iç bölgelerdeki tarım alanlarında da oldukça kullanışlı olan bu ürünler, günümüzde büyük bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. İsteğinize ve ihtiyacınıza yönelik birbirinden güzel ve ergonomik konteyner ev çeşitleri için doğru adrestesiniz.Lüks Konteyner Ev Almanın Kolay Yolu!

Antalya’nın doğal güzelliklerinin tadını çıkarmanız ve deniz tatilini doyasıya yaşamanız için şehrin dışında kalan kırsal alanlarda uygun fiyata arazi satın alabilir ve bu arazide  lüks konteyner modellerini bütçe dostu fiyatlarla satın alıp keyifle kullanabilirsiniz. Konforlu ve pratik bir kullanım sürecine sahip olmanızı sağlayan bu yaşam alanları, firmamız bünyesinde üstün kaliteyle sizlere sunulur. Antalya`da, doğa dostu malzemelerden üretilen ve kaliteli ham maddesi sayesinde yıllara meydan okuyan konteyner ev modelleri sayesinde, geleneksel betonarme evler popülerliğini giderek kaybediyor. Çok daha ergonomik ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunan demonte konteyner modelleri, size Antalya`da gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz yaşam alanlarını tedarik eder. 

Türkiye’nin Her Yerine Kolay, Ekonomik ve Kolay Nakliye İmkanı

Her geçen gün Antalya’da kullanılan konteyner sayısı artış gösterirken, firmamız yaşam alanı ihtiyaçlarınız için size en ideal şartlara sahip olan ürünleri sunar. Üstün kaliteyi en makul fiyatlarla satın alabileceğiniz firmamızda, öncelikle ihtiyacınız olan konteyner ev ölçüleri, özellikleri ve hammadde kalitesi fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Güvenilir ve saygın kimliği ile her daim sizlerin yanında olan firmamız, mümkün olan en ekonomik fiyatlarla mükemmele sahip olmanızı sağlar. Firmamız bünyesinden konteyner ev al işlemini gerçekleştirdiğiniz konteyner modelleri ise dayanıklılığı ve kalitesi ile yıllara meydan okur.

Konteyner yapıların kullanım alanı olarak her ne kadar işçi şantiye ortamları bilinse de okuldan hastaneye, evden acil yerleşim ünitesine bir çok alanda kullanılan yapı çözümüdür. Pratik ve ekonomik özelliğinin yanı sıra uzun ömürlü oluşu yapıya ilgiyi artırmaktadır.

Karmod konteynerin ana taşıyıcı karkasında paslanmaz galvaniz sacdan üretilmiş metal aksam kullanılmaktadır. Bu metal karkas otomotiv teknolojisinde kullanılan boya sistemiyle özel olarak boyanmaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi yapının duvarında 5 cm kalınlıkta sac – strafor – sac kullanımıyla hazırlanmış 50 mm kalınlıkta sandviç panel sistem kullanılmaktadır. Yine çatıda standart olarak 50 mm sandviç panel tercih edilmiştir. Çatıda müşteri tercihlerine göre opsiyonel olarak kalınlık 125 mm olarak ta üretilebilmektedir. Çatıda panellerin birbirine geçtiği alanlarda özel kenet sistemiyle sızdırmazlık sağlanmıştır.

Karmod yeni nesil konteynerin bir diğer önemli özelliği nakliye avantajıdır. Tamamen demonte hazılanabilen ürün 1 tırda 8 adetet kadar taşınarak yerinde kısa sürede kullanıma hazır kolay kurulum yapılabilmektedir. Ofis, yatakhane, yemekhane, derslik, okul, laboratuvar, hastane, bağ evi, wc duş ünitesi gibi farklı amaçlar için kullanılabilen ürünlerimiz Antalya Expo 2016’nın şantiye yapı tercihi olmuştur.


Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Antalya`da ister konaklama amacıyla, ister işyeri olarak kullanabileceğiniz demonte konteyner modelleri, oldukça konforlu ve keyifli bir kullanım imkânı sunar. Antalya’nın sıcak yaz günlerinde sizi serin tutan, kış aylarında ise herhangi bir ısıtma sistemine ihtiyaç bırakmayan bu tarz ısı yalıtımlı konteyner modelleri, ekonomik fiyatlarla size sunulmasının yanı sıra kullanım sürecinde elektrik ve doğalgaz gibi faturalarınızın da minimum seviyeye düşmesini sağlar. Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan konteyner özelliklerini belirleyebilir ve bütçenize uygun olan tasarımların siparişini verebilirsiniz. Sipariş ve onay süreci firmamız bünyesinde oldukça hızlıdır. Ayrıca verdiğiniz siparişin üretimi, nakliyesi ve kurulumu gibi işlemler hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

Karmod - Antalya Şube
Telefon: 0 242 463 15 55 - 0 530 637 09 77
E-Mail: [email protected]
Adres: Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail