Antalya Konteyner Evler

Modellerimizi görmek için Konteyner'i tıklayınız.

Yeni nesil uzun ömürlü yapı teknolojisi ile hazırlanıp üretilen Konteyner Antalya iklim özellikleri dikkate alındığında en ideal yapı modelleri arasında yer alıyor. Duvardan çatıya kadar sandviç panel sistemde üretilen Karmod yeni nesil sıcakta ve soğukta kolay iklimlendirme özelliğine sahip. Yapıda kaynaksız vidalı ve geçmeli sistem üretim teknolojisi kullanılmaktadır. Bu durum ürünün nakliyesinden tekrar defalarca kurulumuna kadar çok sayıda önemli avantaj sunuyor.

Konteyner yapıların kullanım alanı olarak her ne kadar işçi şantiye ortamları bilinse de okuldan hastaneye, evden acil yerleşim ünitesine bir çok alanda kullanılan yapı çözümüdür. Pratik ve ekonomik özelliğinin yanı sıra uzun ömürlü oluşu yapıya ilgiyi artırmaktadır.

Karmod konteynerin ana taşıyıcı karkasında paslanmaz galvaniz sacdan üretilmiş metal aksam kullanılmaktadır. Bu metal karkas otomotiv teknolojisinde kullanılan boya sistemiyle özel olarak boyanmaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi yapının duvarında 5 cm kalınlıkta sac – strafor – sac kullanımıyla hazırlanmış 50 mm kalınlıkta sandviç panel sistem kullanılmaktadır. Yine çatıda standart olarak 50 mm sandviç panel tercih edilmiştir. Çatıda müşteri tercihlerine göre opsiyonel olarak kalınlık 125 mm olarak ta üretilebilmektedir. Çatıda panellerin birbirine geçtiği alanlarda özel kenet sistemiyle sızdırmazlık sağlanmıştır.

konteyner

Karmod yeni nesil konteynerin bir diğer önemli özelliği nakliye avantajıdır. Tamamen demonte hazılanabilen ürün 1 tırda 8 adetet kadar taşınarak yerinde kısa sürede kullanıma hazır kolay kurulum yapılabilmektedir. Ofis, yatakhane, yemekhane, derslik, okul, laboratuvar, hastane, bağ evi, wc duş ünitesi gibi farklı amaçlar için kullanılabilen ürünlerimiz Antalya Expo 2016’nın şantiye yapı tercihi olmuştur.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Karmod - Antalya Şube
Telefon: 0 242 463 15 55 - 0 533 962 01 25
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya

Sosyal Medya'da Karmod