Ankara Prefabrik Evler

Başkent Ankara, prefabrik yapıları ve avantajlarını ilk tanıyan illerimiz arasında yer almaktadır. Bunun nedeni Ankara’da prefabrik yapı sektörünün oldukça gelişmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Karmod prefabrik yapılarda kaynaksız vidalı sistemle teknolojik üretim gerçekleştirmektedir. Bu nedenle yapı ömrü çok uzundur. Prefabrik ev modellerimiz Karmod’un teknik ofisinde uzmanlarca özenle hazırlanmaktadır.

Çok sayıda alternatifli planda tek katlı ve iki katlı olarak modellenen prefabrik evlerimizde konfor ve estetik mekanlar rahatınız için hazırlandı. Karmod’un yüksek kalitesinin yanında prefabrik ev fiyatları herkesin kolaylıkla ev sahibi olabileceği fiyat avantajlarıyla dolu. Ankara’da siz de kısa sürede konforlu müstakil bir eve sahip olmak için satış ofislerimizle irtibata geçebilirsiniz.Prefabrik hazır evleri ön üretim sonrası Türkiye’nin istediğiniz bölgesine sevk ederek kurulum sonrası kullanıma hazır teslim ediyoruz. Hem de bir kaç gün gibi kısa bir sürede. Şehirde villa konforu sunan hazır evlerimiz köylerde de uzun ömürlü yapı olarak yoğun talep görmektedir.

Ankara prefabrik evler yanı sıra prefabrik şantiye yapıları, prefabrik yönetim ve ofis binaları, sağlık ve eğitim tesisi yapıları, sosyal tesis binaları, wc duş üniteleri, muhtarlık, yemekhane ve yatakhane yapıları gibi bir çok yapı modelinin de Dünya genelinde üretimini gerçekleştirmektedir.

Karmod - Ankara Şube
Telefon: 0 312 393 00 63 - 0 532 175 73 36
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Saray Osman Gazi Mh Özal Bulvarı (Havaalanı-Protokol Yolu) No:220
Pursaklar / Ankara

Sosyal Medya'da Karmod