Ankara Prefabrik Evler

Eşsiz bir yaşam için kaçırılmayacak fiyatlara evler.

Başkent Ankara için prefabrik evler yapı güvenliği, hızlı kurulumu, uzun ömürlü oluşu ve en önemlisi ekonomik fiyatlarıyla tercih edilen en gözde ev modelleri arasında bulunuyor. Prefabrik konut ön üretimli yapı modeline sahip olduğundan Ankara’nın neresinde olursa olsun başka ustalara gereksinim duymadan Karmod’un uzmanlarınca çok kısa sürelerde kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir.

Modern üretimli evlerimizde beklentilerinizin ötesinde rahatık ve konforu bulacaksınız. Her biri özenle tasarlanmış tek katlı ve iki katlı konutlarımızın tüm palanlarında maksimum kullanım genişliğinde konforlu yaşam alanları öncelenmiştir. Karmod evlerini klasik ev modellerinden ayıran en önemli üstün özellik demonte yapı özelliği ile çok kısa sürelerde kurulum yapılabiliyor oluşudur. Yapı büyüklüğüne göre zemin betonu hazırlanmış bir evin kurulumu 3 ila 10 gün içerisinde tamamlanabilmektedir.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

Başkent Ankara’nın merkez banliyö semtleriyle beraber örneğin Çamlıdere’nin, Bala’nın, Nallıhan’ın en ücra köylerine Karmod evleri kurmak çok kolay.  Modern üretim bant sisteminde kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile demonte hazırlanan evin tüm üniteleri montaj yerine sevk edilerek Karmod uzmanlarında kurulum yapılmaktadır.

Karmod Ankara’da Evleri Nasıl teslim ediyor?
Ankara’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz Karmod’un verdiği projeye göre binanın kurulum yapılacağı zemin betonunu hazırladıklarında ön üretimi yapılmış evlerimiz demonte üniteleri nakliye yüklemesi yapılarak montaj yerine ulaştırılmaktadır. Nakliye aracı kurulum yerine ulaştığında Karmod montaj ekibi de orada bulunmaktadır. Araçtan malzemelerin indirilmesi ile montaja başlanmaktadır. H direklerle beraber duvar panellerinin montajı ile başlayan kurulum, çatı makasları, elektrik ve su tesisatları, kapı ve pencereler, çatı iç kapama ve üst örtüsüyle devam etmektedir. Son aşamada iç ve dış boyaması ile ev hazır hale getirilmektedir. Evin ana kapısı çelik kapı olup iç kapılarda amerikan panel kapı sistemi kullanılmaktadır. Pencerelerde birinci kalite pvc ısı camlı pencere sistemi tercih edilmektedir.

Karmod - Ankara Şube
Telefon: 0 312 393 00 63 - 0 532 175 73 36
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Saray Osman Gazi Mh Özal Bulvarı (Havaalanı-Protokol Yolu) No:220
Pursaklar / Ankara

Sosyal Medya'da Karmod