Ankara Prefabrik ev yüksek kaliteli ürünleri, yüksek teknoloji ve modern üretim yöntemleri ile üretmek Karmod Ankara Prefabrik ev için bir misyondur. Uluslararası satışlar yapabilmek, maliyeti daha düşük, kalitesi daha yüksek ürünleri sizlere sunabilmek hedefimizdir. Her köşesinde kendi izleriniz olsun diye düşündüğünüzde, istediğiniz ebat ve tasarımlarla Ankara tek katlı Prefabrik evler yada çift katlı Prefabrik bir ev sahibi olabilirsiniz.

 

Ankara’da yer yer iklim farklılıkları görüldüğünden dolayı prefabrik evler tüm bölgede rahatlıkla tercih edilen yapılardır. Güneyde, İç Anadolu ikliminin belirgin özellikleri olan step iklimi, kuzeyde ise, Karadeniz ikliminin ılıman ve yağışlı halleri görülebilir. En sıcak ay Temmuz-Ağustos, en soğuk ay ise Ocak ayıdır.


Kampanyalı Prefabrik Ev Fiyatları

Hayallerini ertelemeyin sloganıyla başladığımız ev kampanyası Covid19 - Pandemiyle beraber bahçeli ev talepler artınca Prefabrik hazır ev ve Çelik villa sahibi olmak isteyenlere özel ödeme koşullarıyla bütçenize uygun fiyatlarla prefabrik ev kampanya fırsatlarını kaçırmayın.


Ankara Prefabrik Ev Modelleri

Ankara Prefabrik ev modelleri, güçlü yalıtımı ve profesyonelce işlevselliği arttırılmış, kolay kullanım ve kurulum özelliği gösteren modellerden oluşur. İhtiyaçlarınızı, sınır tanımayan özellikleri ve amaçlara uygun tasarımlarım ve kullanımlarıyla sizlere sunmak için tasarlanmıştır.

prefabrik ev fiyatları


Ankara Prefabrik ev fiyatları  maliyet anlamında sizleri yormayacak kadar uygun bütçelidir. Betonarme bir yapıya göre kıyasladığınızda, şahane tasarımı, çağdaş mimarisindeki o ince çizgi ve yalıtımındaki muhteşem profesyonellik sizi hayranlık içinde bırakacak. Üstelik kolayca  kişiselleştirebileceğiniz eviniz de imzanız olacak. Betonarme bir yapının ağır şartları yanında yüzde elli daha az bütçeyle bir hazır ev sahibi olmanın huzurunu yaşatacaktır.

Ankara gelişmiş şehirlerimizden biridir. Siyasi, sosyal, ekonomik sebepler Ankara’nın nüfusunu her geçen gün artırmıştır. Buna bağlı olarak da Ankara göç alan konumunda bir merkezdir. Bu anlamda da Ankara Prefabrik ev fazlasıyla rağbet görmektedir. Bağ ve bahçe sahipleri, hatta şehirde bile müstakil ev keyfi sürmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Ankara Prefabrik ev belirttiğiniz bir arsa ya da bahçe üzerine demonte olarak getirilir. Uygun şartlarla burada kurulumu yapılan Ankara Prefabrik ev modelleri, montajındaki kolaylık, hızlı yapılışı ve taşınabilir olması Karmod Prefabrik ev modelleri için çok önemli bir özelliktir. Bu özelliği sayesinde istediğiniz bir zaman evinizi taşıyıp, başka bir yere götürmenin önceliğine sahip olabilirsiniz.Karmod Ankara Prefabrik ev, Ankara’nın istediğiniz her yerinde tamamen sizin zevkine özgü, bütün şıklığı ile kurulabilir. Dört mevsim kullanıma uygun Ankara Prefabrik ev fiyatları bütçenizi sarsmadan müstakil bir evde yaşamanın zevkini sunmaktadır.

Her köşesi buram buram tarih kokan başkentimizde, şahsınıza ait bir evde, eşsiz tasarımı, çağdaş ve minimal özellikleri beraberinde barındırabilen Prefabrik ev modelleri ile kendi bahçenizde, bu ekonomik lüksün tadını çıkarmanızı sağlayacak.

Ankara Prefabrik Ev Modelleri İle Müstakil Bir Ev Keyfi

Sizlerin güvenliğini esas alarak, prefabrik  yapılarımızı deprem, yangın gibi olumsuz  koşullara dayanıklı olarak üretiyoruz. Üstelik bu dayanıklılık, iç mimarinin son boyut tasarımlarıyla, göz zevkinizi baştan çıkarıyor.

Ankara’nın çetin soğuğu ve dondurucu ayazı, yazın ise kavurucu sıcağına karşı dayanıklı hale getirilen Ankara Prefabrik ev modelleriiç mimarisinin kışkırtıcı güzelliği ile de sizlerin yanında.

Ankara’nın ilçelerinde de son yıllarda hak ettiği yeri bulan Ankara Prefabrik ev modelleri, kullanım koşullarındaki rahatlılığı, şiirsel tasarımları ve bir çok detaylarıyla sizlerin yanınızda olmaya devam ediyor. Üstelik dört mevsim hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabileceğiniz Ankara Prefabrik ev modelleri, çevre dostu olma özelliği ile de dikkat çekmektedir.

Ankara Prefabrik ev depreme ve zemin kaymalarına dayanıklıdır. Ankara tek katlı Prefabrik ev ile çift katlı Prefabrik ev; Sadece bir ev değil, aynı zamanda huzurlu ve modern bir hayat demektir. Konforlu bir yaşamla, güvenli bir yaşamı birleştirerek size sunuyoruz.

Ankara Prefabrik Ev iç Dizayn


Ankara Prefabrik Ev Fiyatları

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir, 150 M²'ye kadar olan evler iÇin %1 KDV, 150 M² ÜstÜ evler iÇin %18 KDV uygulanmaktadır.Fiyatlarımız fabrika teslim fiyatlarıdır
YILDIZ 49 M² 49m2 Ankara Prefabrik Ev 49m2 Ankara Prefabrik Ev 49m2 Ankara Prefabrik Ev ₺44,500
ÇIRAĞAN 51 M² 51m2 Ankara Prefabrik Ev 51m2 Ankara Prefabrik Ev 51m2 Ankara Prefabrik Ev Fiyat Al
BEYLERBEYİ 61 M² 61m2 Ankara Prefabrik Ev 61m2 Ankara Prefabrik Ev 61m2 Ankara Prefabrik Ev Fiyat Al
KAMPANYALI EV 63 M² 63m2 Ankara Prefabrik Ev 63m2 Ankara Prefabrik Ev 63m2 Ankara Prefabrik Ev ₺49,900
HİDİV KASRI 94 M² 94m2 Ankara Prefabrik Ev 94m2 Ankara Prefabrik Ev 94m2 Ankara Prefabrik Ev Fiyat Al
Prefabrik Ev
 

Tüm Prefabrik Ev Fiyatları'nı İncelemek için Tıklayınız!


Karmod Ankara’da Prefabrik Evleri Nasıl teslim ediyor?

Ankara’nın neresinde olursa olsun müşterilerimiz Karmod’un verdiği projeye göre binanın kurulum yapılacağı zemin betonunu hazırladıklarında ön üretimi yapılmış evlerimiz demonte üniteleri nakliye yüklemesi yapılarak montaj yerine ulaştırılmaktadır. Nakliye aracı kurulum yerine ulaştığında Karmod montaj ekibi de orada bulunmaktadır. Araçtan malzemelerin indirilmesi ile montaja başlanmaktadır. H direklerle beraber duvar panellerinin montajı ile başlayan kurulum, çatı makasları, elektrik ve su tesisatları, kapı ve pencereler, çatı iç kapama ve üst örtüsüyle devam etmektedir. Son aşamada iç ve dış boyaması ile ev hazır hale getirilmektedir. Evin ana kapısı çelik kapı olup iç kapılarda amerikan panel kapı sistemi kullanılmaktadır. Pencerelerde birinci kalite pvc ısı camlı pencere sistemi tercih edilmektedir.

 
Karmod - Ankara Şube
Telefon: 0 312 393 00 63 - 0 532 175 73 36
E-Mail: [email protected]
Osmangazi̇ Mah. Özal Bulvarı No:174
Saray-Pursaklar / Ankara / Türkiye

Adana Bursa Gaziantep Kayseri Mardin Samsun
Ankara Denizli Hatay Kocaeli Mersin Şanlıurfa
Antalya Diyarbakır İstanbul Konya Muğla Tekirdağ
Aydın Erzurum İzmir Malatya Ordu Trabzon
Balıkesir Eskişehir K.Maraş Manisa Sakarya Van
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail