Konteyner Ankara

Ankara Konteyner yaşam alanlarında tercih Dünya markası Karmod

Yapı sektörüne kazandırdığı Yeni Nesil yaşam alanlarında Ankara konteyner firmaları arasında Karmod’u tercih etti. Karmod Yeni Nesil Dünyada ilk kez duvarla beraber çatı sisteminde de sandviç panel kullanımıyla yüzde 60’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayarak konteyner Ankara fiyatları için büyük avantaj sundu. Karmod Yeni Nesil hem satınalırken hem de kullanırken kazandırıyor. Pencerelerinde tercih edilen çift ısı camlı pvc doğrama sistemi Yeni Nesilin izolasyonunu daha da yükseltmiştir.

Konteyner ölçüleri 3x7 standart ve 2,30x5,95 demonte üretimli olarak fonksiyonel kullanımda farklı planlarda üretilirken Karmod Dünyada ilk kez 3x7 standart konteyneri tam demonte olarak üretmeyi başardı. Karmod yeni nesil ürünleriyle benzerlerine göre 7 metrekareye varan ölçülerde daha geniş mekan sunumuyla müşterilerine avantaj sağlamıştır.

Prefabrik konteyner Ankara’nın büyük projelerinin başta ofis olmak üzere yatakhane ve yemekhane gibi şantiye yapılarında en önemli tercihi olmuştur. Özellikle konteyner Ankara Ostim sanayi bölgesinde ofis yapısı olarak tercih edilmiştir.

Full demonte vidalı ve geçmeli üretim teknolojisi ile Karmod yaşam üniteleri proje tamamlandığında defalarca kullanım özelliği sunan avantajlı yapısıyla ikinci el konteyner Ankara yapıları arasında da satış yapılarak değerini korumaktadır. Projelerini tamamlayan bazı müşterilerimiz Karmod Yeni Nesil ürünlerini paketleyerek kiralık konteyner Ankara tercihlerine kiralama hizmeti sunarak ürünlerimizi kazanca dönüştürmektedirler.

Sosyal Medya'da Karmod