Ankara Konteyner Evler

Modellerimizi görmek için Konteyner'i tıklayınız.

Benzerlerine göre çok sayıda üstün özelliklere sahip yeni nesil Konteyner Ankara iklim özelliklerine en uygun yapı modeline sahip. Yeni Nesili benzerlerinden üstün kılan Başkent Ankara’ya özel çok sayıda üstünlük bulunuyor. Bu üstün özelliklerden bahsedecek olursak öncelikle Karmod Konteyner kaynaksız vidalı ve geçmeli yapı teknolojisiyle üretilmektedir. Ürün bu modüler özelliğiyle farklı mekan kullanımları için defalarca kurulum imkanı vermektedir. Kurulum hızı ve kolaylığı sunmaktadır. Ürünün vinçsiz taşıması da kolaylaşmaktadır.

Yeni nesilin duvar ve çatı sisteminde yine benzerlerinden farklı olarak sandviç panel sistemi kullanılmaktadır. Çatıda özel kenet sistemiyle sızdırmazlık sağlanmıştır. Yapının pencerelerinde birinci kalite çift ısıcamlı pencere sistemi tercih edilmiştir. Ana karkasta kullanılan tüm metal aksamlar paslanmaz uzun mürlü galvaniz sacdan üretilmiştir. Şase boyamasında otomotiv endüstrisinde kullanılan boyama teknolojisi kullanılmıştır. Konteyner modellerimizin elektrik ve su tesisat malzemeleriyle armatürlerinde kalite belgeli üretimler tercih edilmektedir. Üretiminde kullanılan tam dönüşümlü malzeme özelliği ile çevreci konsepte sahip Karmod Yeni Nesil ve yine üretim prosesi değerlendirildiğinde benzerlerine göre % 35 daha az karbon salınımı içermektedir.

Karmod - Ankara Şube
Telefon: 0 312 393 00 63 - 0 532 175 73 36
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Saray Osman Gazi Mh Özal Bulvarı (Havaalanı-Protokol Yolu) No:220
Pursaklar / Ankara

konteyner

Yirmiye yakın fonksiyonel planda üretim yapılan yeni nesil konteyner 3x7 metre standart ölçüsü ile Ankara’da inşaat ve endüstri binaları işçi şantiyelerinden bağ evlerine kadar çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. 3x7 tam kullanıma hazır sevk edilebildiği gibi demonte birleşimli paket sistem özelliğiyle bir tırda 8 adet olarak nakliye avantajı ile gönderilebilmektedir. Demonte ürünler vidalı ve geçmeli özelliği ile yerinde çok kısa sürede kurulum yapılabilmektedir.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Sosyal Medya'da Karmod