Aksaray Prefabrik Evler

İç Anadolu’nun tipik iklim özelliği olan karasal iklimin yaşandığı Aksaray rakım olarak denizden 980 metre yükseklikte yer almaktadır. İlimiz merkezindeki bu rakım ilçeler olan Güzelyurt, Gülağaç, Ağaçören, Ortaköy, Eskil ve Sarıyahşi'nin tamamında bin metrenin üzerine çıkmaktadır. Karmod olarak özellikle kışları sert iklimin yaşandığı ilimize özgü Aksaray Prefabrik evlerini üretmekteyiz.

Aksaray ilimize özel hazırladığımız prefabrik ev modellerimizin tamamında estetik ve konfor bir arada. Hazır evlerimizde karasal iklimin kar yükünü kaldırabilecek nitelikte çatı özelliği kullanılmaktadır. Yine rüzgar hızının da yılın bir çok zamanı kuvvetli estiği ilimizde kullanılacak yapıların statiği özel olarak hazırlanmıştır. İç Anadolu Bölgemizde ve dolayısıyla Aksaray’da da oldukça yaygın kullanılan güneş enerjisi sistemi için çatıda özel desteklerle kuvvetlendirme yapılmaktadır. Güneş enerji kullanımlı ev siparişleriniz için mutlaka teknik ofisimizden bilgi alınız.

Aksaray prefabrik evlerin yanı sıra özellikle sulama sistemiyle tarımın yaygın olduğu ilimizde tarlalarda yer alan sulama kuyularının yanına bağ evi tarzında prefabrik ev modellerimiz de bulunmaktadır. Karmod evleri yüksek izolasyonu ve kalitesiyle Aksaraylı’nın da modern ve estetik ev tercihi.

Sosyal Medya'da Karmod