Ağri Prefabrik Ev

Ağrı ilimize özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye'nin Dünya markası Karmod prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Karmod prefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Ağrı ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Ağrı için üretim yaptığımız prefabrik evler Karmod prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabriküretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrik hazır evler Ağrı ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Karmod ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Ağrı için prefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.

Ağrı prefabrik evler de Karmod markasını biliyor ve tercih ediyor. Ağrı ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.

Ağrı prefabrik ev fiyatlarında Karmod kalite ve fiyat avantajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilen Ağrıilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyleprefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Siz de Karmod kalitesiyle Ağrı'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail