Konteyner ev Ağrı gibi doğu illerinde gerçekten büyük bir kazanıma dönüşebiliyor. Şehir merkezine uzak bir noktada, doğayla iç içe yaşama arzusuna sahipseniz ev modelleri tam size göre tasarlanmıştır. Burada en önemli kıstaslardan birisi ise uygun fiyatları olarak öne çıkıyor. Çünkü tam olarak hayalinizdeki evi yaratabilmeniz için ölçüleri ve planları dilediğiniz gibi revize edebiliyorsunuz.Firmamız uzun yıllardır sektörün içerisinde ciddi yatırımlar yaparak teknolojik atılımları eksiksiz yerine getirmiştir. Bunun artısı ise modelleri ve fiyatları farklı çözümler olarak sunabilmesidir. Aktif olarak projeleri hazırlanmış ve kuruluma hazır satılık ev modelleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kurulabiliyor.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

En uygun fiyatları bir araya getirmesi sebebiyle fiyat listeleri herkese uygun bir seçenek sunabiliyor. Zira ikinci el bir daire satın almanın popülerliği yavaş yavaş kaybolmaya başladı. Bunun yerine ister şehrin göbeğinde ister doğayla iç içe prefabrik ev tercih edebiliyorsunuz. Geleneksel ev yapılarına kıyasla çok daha ucuz fiyatları ile hayalinizdeki eve ulaşma özgürlüğüne kavuşuyorsunuz.


Üstelik çatılı konteyner modeller tasarım açısından çok daha mükemmel bir görünüm sağlıyor. Yorumları okuduğunuzda da özellikle iki katlı evlerde mükemmel bir ambiyans yaratıldığına şahit olabilirsiniz. Tabii ki dilediğiniz büyüklükte olabilmesi ile ihtiyaçlarınızı karşılaması da büyük bir avantajdır. Bunu 2.el bir apartman dairesi satın aldığınızda karşılayabilmeniz mümkün değildir.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Genellikle verandası ve dış tasarımıyla büyülese de prefabrik ev konusunda en çok içi merak ediliyor. İç görünümü yeteri kadar tatmin edici olduğu için gerek genel tasarım gerekse banyo ve mutfak entegreleri ile hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Konteyner ev fiyatları tamamıyla ihtiyacınız olan büyüklüğe ve temel özelliklere göre belirlenebiliyor.


Yani sırf konumundan dolayı 2.el bir eve büyük bir para ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Aksine 21 metrekare, 35 metrekare, 42 metrekare ya da ihtiyaçlarınız dâhilinde eklemelerle daha büyük bir prefabrik evi çok daha uygun fiyatlara temin etmiş oluyorsunuz. Hazır çizilmiş projeler dışında modern tasarımlarla alacağınız evi kendinize hitap edecek şekilde de dizayn edebiliyorsunuz.


AĞRI KONTEYNER EV fiyatları
AĞRI KONTEYNER EV AĞRI KONTEYNER EV AĞRI KONTEYNER EV AĞRI KONTEYNER EV AĞRI KONTEYNER EV

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Sanılanın aksine konteyner yapıların tek kısımdan oluşmadığını söylemek gerek. Sadece bir günlük bir sürede kurulabiliyor olması, ısı yalıtımından dilediğiniz yerde kullanabilme özgürlüğüne kadar avantaj sunması böyle yanılgılar yaratabiliyor. Ancak 2+1 ya da daha büyük olan villa tipi ev modellerine de rastlayabilirsiniz.


İkinci el bir konutun eşyalarınız için uyum sorunu çıkarabileceği, tadilat süresiyle adeta yeni bir ev yapımı gibi stres yaratacağı aşikâr. Bunun yerine hayalinizi gerçekleştirmek ve nasıl yapılır demeden Konteyner Ev Ağrı için firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır. Sizin için tamamen profesyonel bir biçimde tüm imkânları sağlayabiliyoruz. Arsanıza, bahçenize, şehrin göbeğine ya da kırsala, kısacası dilediğiniz noktaya evinizi bir günde kurabiliyoruz.


 Adıyaman konteyner  Amasya konteyner  Balıkesir konteyner  Bingöl konteyner  Çanakkale konteyner
 Afyon konteyner  Ardahan konteyner  Batman konteyner  Bolu konteyner  Çorum konteyner
 Ağrı konteyner  Artvin konteyner  Bayburt konteyner  Burdur konteyner  Düzce konteyner
 Aksaray konteyner  Aydın konteyner  Bilecik konteyner  Çanakkale konteyner  Edirne konteyner
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail