Afyon Prefabrik Ev

Afyonkarahisar Prefabrik Ev İçin En İyisi Karmod!

Her sektörde birçok farklı amaç için kullanılan modüler yapıların gün geçtikçe kullanım oranı artmaktadır. Bu yapılardan biri olan prefabrik ev yapıları, şantiye ortamı yerine fabrika ortamında üretilen ve demonte şekilde üretilen yapılardır. Demonte şekilde üretilmeleri ile, her bir parçası ayrı olarak üretilir ve o şekilde paketlenir. Bu nakliye açısından çok büyük kolaylıklar sağlar. Montajlı hali ile taşınabileceğinden çok daha fazlası demonte şekilde taşınabilir. Zamanla birlikte maliyetten de tasarruf edilir. Afyonkarahisar, ya da eski/halk arasında bilinen ismi ile Afyon, termal tesisleri ile ünlü, Ege Bölgesi’nde bulunun bir ilimizdir. Turistik bölgelere de sahip olan ev, yazları sıcak ve kurak iken, kışları da soğuk ve yoğun kar yağışlı bir iklime sahiptir. Böyle iklime sahip olan Afyonkarahisar prefabrik ev için çok elverişli bir bölgedir.

1986 yılından beri prefabrik yapı teknolojilerinde lider olan Karmod, prefabrik ev alanında bir dünya lideri. Türkiye’de 10.000 kişinin prefabrik ev kullanımı ile, dünyada 100’ü aşkın ülkede tercih edilmesi ile binlerce kişiyi yıllar boyu güvenle kullanabileceği bir ev sahibi yapan Karmod prefabrik ev modellerine göz atmadan, Sandıklı prefabrik ev için karar vermemelisiniz.

Değerlendirmek istediğiniz bir araziniz var ise, betonarme bir yapı tercih ederek hem zamanınızı hem de paranızı gereğinden fazla harcamak zorunda değilsiniz. Dinar prefabrik ev tercih ettiğinizde, sadece haftalar içerisinde ev sahibi olurken, betonarme bir yapıdan yana tercihinizi kullandığınızda aylarca inşaat süresi beklemek zorunda kalırsınız. Bunula birlikte olumsuz hava koşulları ve diğer başka etkenlerden kolayca etkilenen inşaat süreçleri yüzünden hem inşaat süresi uzar, hem de ekstra maliyetlerle uğraşmak zorunda kalırsınız. Fakat Afyonkarahisar prefabrik ev yapı tercihinde, fabrika ortamında üretilecek olan evinizin planı ve maliyetleri sipariş verdiğiniz andan bellidir ve değişmezler. Bu ve bunun gibi avantajlarıyla prefabrik ev Afyonkarahisar için çok uygun bir tercih olacaktır.

1986’dan Beri Binlerce İnsanın Tercihi

35 yılı aşkın tecrübemiz, alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji üretim sistemlerimiz ile Karmod olarak haftalar içerisinde sizi ev sahibi yapıyoruz. Prefabrik ev ürünlerimizin çevre dostu yapısıyla sadece dayanıklı yapılar değil, aynı zamanda sağlıklı yapılar da sunarak hem sağlıklı hem de kaliteli yaşam alanları sunarak hayat kalitenizi yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Afyonkarahisar prefabrik ev tercihi için en uygun, en kaliteli ve en ekonomik çözümler sunan prefabrik ev modellerimiz alanında uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından sizler için özel olarak tasarlandı. Tek katlı, dubleks, bir odalı, iki odalı ya da daha fazla oda seçenekleri, teraslı, garajlı olarak her ihtiyaca ve isteğe uygun prefabrik ev modelimiz mevcuttur. Karmod prefabrik ev modelleri ile, sadece tek katlı ve tek tip tasarıma sahip olan değil, dubleks ve estetik tasarıma sahip olan evler de mümkündür. İç ve dış kaplamalarda tercihe göre farklı dekoratif kaplamalar yapılabilir. Sahip olduğu dayanıklı yapısı, galvaniz çelik kullanımı ile prefabrik ev yapıları depreme dayanıklıdır. Deprem riski orta derecede olan ilimiz Afyonkarahisar dubleks prefabrik ev için de uygundur.

Afyonkarahisar prefabrik ev tercihi için en uygun prefabrik ev modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi için web sitemize göz atabilir, ilgili telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail