Adana Prefabrik Evler

Daha iyi bir hayat için en güzel yaşanacak evler..

Adana prefabrik ev modellerimiz ilimizin şehir merkezi banliyölerinde göç nedeniyle oluşan konut açığının giderilmesinde önemli bir alternatif oluşturmaktadır. Konutlarımızın çok ekonomik oluşu ilgiyi daha da üzerine çekmektedir. Her bütçeye özel bir modelin yer aldığı evlerimiz Adana’nın ülkemiz ekonomisine kazandırdığı katma değer açısından tarımla özdeşleşen ilçelerine ve köylerine varana kadar tercih edilmektedir.

Akdeniz Bölgemizde gerek tarımsal üretim gerekse sanayi üretimi açısından gelişmiş ili olan Adana yoğun olarak göç alan illerimizdendir. Karmod evleri uzun ömürlü yapısıyla beraber oldukça ekonomik fiyatlarıyla konut sorununu da çözüm açısından önemli alternatif getirmektedir. 90’a yakın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatın verdiği güçle teknoloji kullanımıyla konut üreten Karmod evlerini, Adana iklimine özel olarak hazırlamaktadır.

AVANTAJLI FİYATI İLE, BÖYLE EŞSİZ BİR EVE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

prefabrik ev fiyatları

Ev tasarım uzmanlarınca hazırlanan prefabrik ev modellerimiz son derece ergonomik kullanım sunan konforlu planlara sahiptir. Modern tesislerde kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile uzun ömürlü kullanım özelliğinde üretilen Karmod hazır evler kullanılacağı yerde uzman ekiplerce kurulum yapılarak teslim ediliyor.

Adana’ya özel evlerimizle ilgili sıkça sorulan sorulardan biri; “Karmod ev güvenli ve uzun ömürlü olmasına rağmen neden bu kadar ucuz.” Biz de bu doğrultuda evlerimiz neden ekonomik kısaca cevaplandıralım. Öncelikle evi oluşturan tüm detaylar (duvar, çatı, pencere, kapı vb.) fabrikada demonte modüler sistemle hazırlanmaktadır. Hazırlanan üniteler yanı büyüklüğüne göre kamyon veya tır nakliyesiyle kurulum yerine sevk edilmektedir. Demonte özelliğin verdiği en önemli avantaj bina üretiminde hiç bir şekilde malzeme israfı oluşturmamaktadır. Başka ustalara gerek duyulmadan duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrikten su tesisatına kadar kolayca Karmod ekiplerince kurulan evlerimiz müşterilerimize çok kısa sürede teslim edilebilmektedir. Üretim ve kurulum süresi çok kısadır. Defalarca üretimle test edilen moder tasarımların ayrıca mimari tasarım bedeli gerektirmemesi de ekonomik üretimde önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod