Adana Konteyner Evler

Modellerimizi görmek için Konteyner'i tıklayınız.

Modüler vidalı birleşimli sistemiyle hazır yapılarda bir ilki başlatan Karmod, Adana Konteyner üretimleriyle Adana ve bölgesinin yapı tercihi oldu. Karmod demonte ürünü 1 tıra 8 adet yüklenebiliyor. 3x7 mt. ölçüde her biri 21 metrekare ürün 8 adet demonte sevkiyatla tam 168 metrekare yapı büyüklüğünde taşınabiliyor. Üstelik tek tırla.

Karmod yeni nesil konteyer fonksiyonel kullanımda maksimum geniş mekan alternatifi sunan modelleriyle çok sayıda üstünlüğe sahip. 5 mm kalınlıkta sandviç panel duvar ve çatı kalınlığı ile iyi izolasyona sahip yapılarımız uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip. Çatıda Dünyada ilk kez sandviç panel sistemi kullanan Karmod opsiyonel olarak 125 mm sandviç panel kullanımıyla izolasyonu daha da artırabilmektedir. Çatı panel birleşimlerinde Karmod ar-gesinde sızdırmaz kenet sistemi özel olarak geliştirilmiştir.

konteyner

Kaynaksız vidalı geçmeli üretim sistemiyle defalarca söküp takma yapılarak kullanılabilmektedir. Bu durum özellikle süreli şantiye projeleri için büyük avataja sahip. Yol yapım, inşaat, madencilik, enerji gibi projelerin tamamlanmasıyla Karmod şantiye yapılarınızı vida ve geçmelerinden deforme olmadan sökerek başka yerdeki projenize kolayca taşıyabilir veya yer kaplamadan depolayabilirsiniz.

Konteyner yapılarımız şantiye yerleşke binalarından ofise, konuttan afet ve mülteci yerleşim ünitelerine çok sayıda alanda güvenle kullanılmaktadır. Adana ve yakın illerde Karmod olarak çok sayıda konteyner yapı projesi gerçekleştirdik. Bunlardan kısaca bahsedebiliriz Tosçelik Osmaniye tesislerinin ofis yapılarını kurduk. 2016’da adından sıkça sözettiren Antalya Expo 2016’nın işçi şantiye yapıların kurduk. Suriye’deki iç savaş nedeniyle ülkemize sığınan 2 milyonun üzerinde mültecilerin barınması için Hatay, Gaziantep, Kilis’te mülteci konteyner yapıları kurduk ve kurmaya devam ediyoruz.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Sosyal Medya'da Karmod