Şantiye Konaklama Evi

Sürekli emek yoğun çalışma temposunun yaşandığı büyük inşaat ve yapı projelerinde zinde yaşam alanları için şantiye konaklama evleri tercih edilmektedir. 10 yıl ve üzeri süreli yerleşim alanlarından uzak şantiye ortamlarında işçilere aileleriyle beraber yaşayacakları işçi evleri tercih edilmektedir. İşçiler dinlenme saatlerini aileleri ile beraber geçirebilecekleri çalışma ortamlarında kendilerini daha mutlu hissetmekte ve zinde bir çalışma ortamına kavuşmaktadırlar.

Projede görev alacak işçilerin aile sayılarına göre planlanan şantiye evleri prefabrik yapı sistemiyle çok kısa sürede üretilerek kullanıma hazır teslim edilebilmektedir. Üstelik çok ekonomik fiyat avantajlarıyla. Konfor olarak 1+1, 2+1, 3+1 gibi alternatifli ev planlarında hazırlanan konut projelerinde yönetici ve işçi evleri istenilen büyüklükte tasarlanmaktadır. Şantiye konutlarının yer aldığı alanlarda okul, sağlık merkezi, alışveriş merkezi, şarşı, cami, kreş, local gibi sosyal alanlarda yer almaktadır.

Dünya genelinde projeler gerçekleştiren Karmod’un yaşam alanı proje uzmanlarınca tasarlanan yaşam alanı projeleri modern tesislerde hızlı üretim sonrası şantiye mekanına sevk edilerek kısa sürede kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail