Karmod konteyner, tuvalet ve banyolarda kullandığı elektrik tesisatı, temiz ve atık su tesisatı, wc yer taşları ve klozetler, duş tekneleri ve su giderleri kullanıma hazır olarak üretilip sevk edilmektedir. Karmod, Mobil WC ve Duş ünitelerinde kullandığı tüm malzemeleri kalite belgeli üretimlerden tercih etmekte olup uluslararası standartlara sahiptir. Karmod seyyar WC ve Duş konteynerleri müşteri tercihleri açısından farklı planlarda üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak tamamen WC, tamamen duş veya isteğe bağlı adetlerde WC & Duş planlarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Neden Karmod WC Duş Konteyneri?

Son teknoloji kullanımıyla yeni nesil sistemle üretilen Karmod WC Duş Konteyner yapılarını benzerlerinden ayıran çok sayıda öne çıkan üstünlük bulunmaktadır. Öncelikle yeni nesil konteynerin yapı sistemi tamamen farklıdır. Konteyner yapının duvar ve çatı panellerinde sandviç panel sistem tercih edilmiştir. Çatıda kullanılan 125 mm kalınlıktaki panelle alanında tektir. Çatı panelleri sadece Karmod konteyner yapılarına özgü kenet sistemiyle birbirine birleştirilmiş olup çatı kaynaklı sızdırmalara tamamıyla son verilmiştir.

 

Karmod yeni nesil en zor kullanım alanları içerisinde yer alan şantiye konteyner kullanım şartlarına özel çözümle hazırlanmıştır. Bu nedenle en soğuk ve en sıcak iklimde zorlu şartlara sahip şantiye konteyner tercihlerinde en iyi kullanım performansı elde edilmektedir. Belirtilen saha şartları dayanımı için Karmod konteyner yapının ana iskeletini oluşturan yüksek galvaniz kaplı metaller tercih edilmiştir. Çelik hammaddeden üretilen bu sac metaller korozyona uğrayarak küflenle ve çürüme yapmaz özelliğiyle uzun ömürlü sınıfta yer almaktadır. Çelik sistem galvanizli sac metallerin tamamı otomotiv üretiminde kullanılan özel fırın boyama sistemiyle boyanmakta olup uzun yıllar canlılık ve parlaklığını muhafaza eden kaliteye sahiptir.

 

Depreme ve yangına en güvenli konteyner yapı sistemi

Karmod yeni nesil konteyner WC yapıları kaynaksız cıvatalı bağlantı teknolojisi, yapı statiğine uygun karkas yapısı gibi öne çıkan üstünlükleriyle tam deprem güvenliğine sahiptir.

 

Konteyner yapı yangın güvenliği açısından da sorunsuz bir ürün ortaya konulmuştur. Tüm Karmod yeni nesil ürünlerinde olduğu gibi konteyner tuvalet yapılarında da elektrik kaynaklı yangın güvenliği tedbirleri en iyi şekilde alınmıştır. Kullanıma hazır konteyner WC yapılarında elektrik sistemi projelendirilmiş olup tesisatta kullanılan kablolar, güvenli bağlantı klipsleri (kablolamalarda asla bant kullanılmaz), anahtar ve prizler, aydınlatma armatürleri, sigorta sisteminde kalite belgeli üretimler tam yangın güvenliği için tercih edilmiştir.

 

Projeli sıhhi ve atık su tesisat sistemi Karmod Konteynerde

Her detayında kalite, kullanım ergonomisini hemen hissedeceğiniz Karmod konteynerin sıhhi ve atık su tesisat sistemleri her modele özel projelendirilerek üretilmektedir. Konteyner tuvalet modellerindeki sıhhi ve atık su tesisatları bu proje dahilinde uygulanmakta olup kullanım aşamasında ortaya çıkabilecek olası hatalara geçit verilmemiştir. Tesisat borularında Türkiye’nin en kaliteli markası kullanılmış olup tesisat sonrası sızdırmazlık testleri yapılarak kalite kontrol aşamasından geçirilmektedir. Konteyner tuvalet ürünlerimizin vitrifiye malzemeleriyle birlikte batarya musluk gibi armatürlerinde de kalite belgeli üretimler özellikle tercih edilmiştir. Projeli uygulamanın verdiği avantajla en iyi kullanım ergonomisi konteyner tuvalet banyo modellerine kazandırılmıştır.

 

WC Duş Konteyner Modelleri

Her biri Karmod’un yeni nesil üretim teknolojisiyle kullanıma hazır sunulan WC Duş konteyner modelleri arasında 300x700 ve 230x600 cm standart ölçüde farklı planlı ürünler bulunmaktadır. Üniteler WC veya duş ünitesi kullanımına göre WC, KWD ve KD gibi kısa kodlamalarla isimlendirilmiştir. Ünitelerde müşteri tercihlerine göre klozet, yer taşı, duş, pisuar üniteleri kullanılmaktadır. 3x7 WC Konteyner modelimizde 7 adet ünite ve standart olarak 4 adet lavoba yerleşimi yapılmıştır. 7 ünitede müşteri tercihine göre wc veya duş kabinleri oluşturulmaktadır. Karmod uzmanlığıyla engelli kullanıma özel engelli WC konteyneri de uluslararası kullanım standartlarıyla üretilmektedir.

 

Konteyner tuvalet modellerimizin tamamında ana şebeke bağlantı kolaylığı düşünülerek atık su bağlantı boru ucu arka kısma yerleştirilmiştir. Her ünite için arkada özel havalandırma menfezi kullanılarak ortam havalandırmasının güvenli olarak yapılması sağlanmıştır. Yeni nesil konteyner tuvalet yapılarımızın tamamında lavabo alanlarına yerleştirilen ızgara menfezli tahliye kanalıyla ortamın kuru kalması ve temizliği sağlanmıştır. Ürüne özgü kalınlıkta uzun dayanımıyla özel muşamba sergi uygulamasıyla konteynere yer kaynaklı sızdırmazlık sağlanmıştır.

 

Kullanıma hazır, uzun ömürlü, kullanım ergonomisiyle konforlu konteyner WC alarak en iyisini seçin, kaliteyi şansa bırakmayın.

Wc & Duş Konteyneri Teknolojilerimiz

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail