Farklı kullanım alanlarına özel prefabrik sosyal tesis binaları

Yeni nesil teknoloji ile üretim gerçekleştirdiğimiz yapılarımızla çok farklı kullanım amaçlarına özel prefabrik sosyal tesis binaları kuruyoruz. Prefabrik yapılarımız uzun ömür dayanımı, tam yapı güvenliğine ve enerji tasarrufu sağlayan yüksek izolasyona sahip.

 

Çok sayıda avantajıyla öne çıkan hızlı kurulum içeren prefabrik sosyal tesis yapılarımızın en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında turizm ve konatlama tesisleri, kafe ve restoranlar, spor kulübü lokali ve yönetim binaları, spor salonları, belediye sosyal tesis binaları, devre mülkler, konaklama tesisleri, kaplıca tesisleri, site ortak kullanım sosyal tesis binası, taziye evi, düğün salonu ve benzeri çok sayıda yapı ihtiyacı yer almaktadır.

 

Yatırımlarınız hemen kara dönüşsün

Yeni nesil teknolojili hızlı üretimi ile dünyada en kısa sürede kurulum avantajına sahip prefabrik yapı sistemiyle hazırladığımız sosyal tesis binalarımızı bir kaç gün içerisinde kullanıma hazır halde teslim ediyoruz. Yapılarımızın üretim ve kurulum süresi günlerle ifade edilmekte olup kısa sürede hizmet vermeye başlanabilmektedir. Nerede ve hangi alanda olursa olsun en isabetli kararı verin işletmenize ait tesis binanızı hemen üretip yerinde kısa sürede kurulum yapalım. Tesis binanıza zaman kaybetmeden sahip olun müşterilerinize hemen hizmet vermeye başlayarak kazançlı çıkın. Prefabrik sosyal tesis yapılarıyla bina amortisman giderinizi en aza indirerek hemen kazanmaya başlayın.

 

Bina finansmanınızı minimize etmek istemez misiniz?

Her türlü ticari işletme ve sosyal tesis bina ihtiyaçlarınızda bina finansman ihtiyacını minimize ederek yatırım bütçesini rahatlatmayı kim istemez ki. Karmod uzmanlığımızla projelendirip inşa ettiğimiz prefabrik sosyal tesis yapılarımızla yatırım bütçenizi en aza indirerek size kazandıracak bina çözümleri sunuyoruz. Yenilikçi prefabrik sistemiyle hem zamandan hem de yatırım bütçenizden tasarruf sağlayın kazançlı çıkın.

 

Peki prefabrik yapı sistemini bu kadar avantajlı kılan nedenler neler? Herkesin sorduğu en çok merak edilen sorulardan birisi bu: prefabrik modeli çok sayıda avantajının yanı sıra neden bu kadar ekonomik bütçelerle inşa edilebiliyor? Bunun en temel cevabı oldukça basit aslında. Prefabrik yapı sistemi yeni nesil teknolojik hatlarda proje ile bire bir uygunluk detaylarında tam malzeme kullanımıyla israf edilmeden üretilmektedir. Yapıyı oluşturan ana çelik taşıyıcılar, duvar panelleri, çatı makasları gibi malzemelerin üretimi hatta ilerlerken diğer hatlarda yapıya ait kapı ve pencereler, elektrik malzemeleri ve armatürler, sıhhi ve atık su tesisat sistemleriyle vitrifiye malzemeleri ve armatürler gibi malzemelerin tamamı belirlenen standartlarda israf edilmeden hazırlanmaktadır. Prefabrik sosyal tesis binası proje dahilinde demonte olarak hazırlanarak kurulum sahasına nakledilmektedir. Sahada üretimde planlanıp hazırlananın dışında başka hiç bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan kurulum tamamlanmaktadır. İşte bu israfsız üretim modeli prefabrik yapı sistemini diğer geleneksel modellere göre oldukça ekonomik hale getirmektedir.

 

Sosyal tesis yapılarına özel seçkin modeller

Karmod uzmanlığımızla en çok tercih edilen tesis projelerini sizin için derledik çok alternatifli prefabrik sosyal tesis yapı modellerini bu sayfada beğeninize sunuyoruz. Uzmanlıkla hazırladığımız sosyal tesis yapı modellerimizi farklı kılan detaylardan da bahsederek size bilgi vermek isteriz. Değerlendirmenize sunulmuş yapı projelerimizin tamamı her biri sahasında uzman mimar mühendisler kontrolünde deneyimli teknik ofis ekibimizce tasarlanmış olup yenilikler güncel olarak yansıtılmaktadır. Tasarımlarda özel bilgisayar yazılımı kullanılmakta olup yapı güvenliği uygulamaları en iyi kontrolle gerçekleştirilmektedir. Proje tasarımlarımızın tamamında maksimum genişlikte ferah mekanlar kullanım ergonomisiyle planlanmıştır. Sosyal tesis yapı planlarımıza modern mimari tarzlar estetik beklentileri çerçevesinde özenle yansıtılmıştır. Hızlı kurulumlu yapılarımız tek katlı ve iki katlı planlarda istenilen proje büyüklüğüne göre hazırlanmaktadır.  

 

Prefabrik sosyal tesis yapılarımızda daha yüksek kotlu bina ihtiyaçlarına Karmod uzmanlığınca geliştirilen hibrit çelik modeliyle özel çözümler üretilmektedir. Hafif çelik sistemle ağır çelik sistemin birleşimiyle sentezlenmiş bu modelle özellikle yüksek kot gerektiren spor salonları, düğün salonu veya AVM gibi yapılar rahatlıkla inşa edilebilmektedir.

 

Uzmanlarca tasarlanan yapı modellerimiz kaynaksız teknoloji ile donatılmış hatlarda üretilmektedir. Üretim hattının öne çıkan özelliği tasarımdaki özel yazılım uygulamasının bu hatta da bilgisayar desteğiyle devam ettirilmesidir. Bu entegrasyonla projede belirtilen tüm detaylar milimetrik olarak detaylarıyla teknolojik üretimle elde edilebilmektedir. Uyumla beraber hata riskleri tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Sosyal tesis yapı ihtiyaçlarınıza uzmanlığımız, yeni nesil üretim teknolojimiz, kullanıma hazır kurulum organizasyonumuzla en iyi çözüm sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail