Tekli üniteden başlayarak on adetin üzerinde endüstriyel boyutlarda çok sayıda alternatif modelde mobil wc üretimi yapılmaktadır. Tuvalet kabin ürünlerinde yer alan üniteler müşteri tercihlerine göre istenilen ünite özelliğinde hazırlanabilmektedir. Bu üniteler arasında alaturka yer taşı modeli, alafranga klozet modeli, duş kabini modeli ve uluslararası standartlarla donatılmış engelli wc modelinde esnek opsiyonel tercihlerle üretilmektedir. Kabin ölçüleri yine uluslararası standartlara göre hazırlanmakta olup bireysel kullanım taleplerinin yanı sıra, sosyal tesis tuvaleti, okul tuvaleti, hastane tuvaleti gibi kullanım alanları standartlarına uygun özelliktedir. Eğitim binaları arasında yer alan anaokulu kullanımlarına özel anaokulu tuvaleti de üretim çeşitliliğimizde bulunmaktadır. Anaokulu kullanımları için özel boyda klozet ve lavabo uygulamaları hazırlanmaktadır.

 

Mobil Tuvalet, hemen kullanmaya başla

Ünite özellikleri yukarıda belirttiğimiz opsiyonlarda üretilmekte olan Karmod Mobil Tuvalet kabinlerinin elektrik tesisatlarıyla beraber atık ve sıhhi tesisat sistemleri de kullanıma hazır sunulmaktadır. Modüler kabin yüksek kalitede elektrik tesisat malzemesi ve armatür tercihiyle kullanıcılara maksimum düzeyde güvenli yaşam alanları oluşturmaktadır. Elektrik enerjisi kullanım opsiyonları dikkate alınarak projelendiriler Karmod kabinin kablo kalınlıkları kullanıcı güvenliği düşünülerek en iyi standartlarda kalınlık bilinçli olarak tercih edilmiştir. Yine kablo bağlantıları özel bağlantı klemensleriyle gerçekleştirilmekte olup asla bant gibi güvensiz uygulamalar kullanılmamaktadır. Sigortalar birinci kalitede, uluslararası marka tercih edilmiştir. Sigorta üzeri değerleri gerçek değerler olup sigorta kaynaklı yangın risklerine önlem alınmıştır. Elektrik armatürlerinde de kaliteli malzeme ve estetik görünümden taviz verilmemiştir. Güvenle hazırlanmış elektrik tesisatı kabin dışına yine güvenle ana şebekeye bağlantı kolaylığı ile özel buatta koplanarak çıkartılmıştır. Bu buvattaki kablo uçları ana şebekeye bağlantı yaptığınızda kolayca kullanılabilir hale gelmektedir.

 

Karmod kabinin sıhhi ve atık su tesisat sistemi de ana şebekeye kolayca bağlantı yapılacak şekilde hazırlanmış olarak sevk edilmektedir. Sıhhi su tesisatı ve atık su tesisat malzemelerinde kalite belgeli, piyasada özellikle tercih edilen marka ürünleri kullanılmaktadır. Temiz su ana şebeke boru bağlantı çıkışı kabin arkasında yan kısımda estetik şekilde ürün dışına alınmıştır. Tuvalet atık gider borusu bağlantı kolaylığı için yine arka alt yan kısıma yerleştirilmiştir. Temiz ve atık su ana şebeke bağlantıları yapıldığında ürün kolayca kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Karmod seyyar tuvalet kabinlerinde kullanılan alaturka yer taşı veya alafranga klozet üniteleri kalite belgeli markalardan seçilerek kullanılmıştır. Musluklar, bataryalar, lavabolar, duş telefonu, duş teknesi gibi ürüne özel malzemeler yine kullanımı yaygın markalardan tedarik edilerek kabine yerleştirilmiştir.

 


Karmod polyester modüler Seyyar Tuvalet & Duş üniteleri, kullanıma hazır olarak modern tesislerde üretilmektedir, benzerlerine göre yüksek kalitede üretilmiştir. Karmod mobil seyyar WC & Duş kabinlerinin üretimlerinde, elektrik ve su bağlantı elemanlarından kapı ve menfez pencerelerine kadar kalite standartlarında hammadde ve aksesuar kullanılmaktadır. Kabin kalınlığı, üretim ve aksesuar kalitesi sıradan markalarla kıyaslandığında hemen fark edilir.

 

Karmod seyyar Tuvalet & Duş kabinleri, kalite farkı ve estetik şehir mimarisine uygun yapısıyla; sosyal tesislerde, belediye tesislerinde, kamu tesislerinde, park ve bahçelerde, spor organizasyonlarında, fuar organizasyonlarında, uluslararası kongre ve seminerlerde, olimpiyatlarda, stat ve salonlarda, piknik alanlarında en ideal seyyar Wc & Duş çözümüdür.

 

Seyyar Tuvalet

 

Müşterilerimizin isteklerine göre 6 çeşit Seyyar Tuvalet ve Duş üniteleri üretimimiz vardır: Sabit prefabrik tuvalet duş ünitesi, Mobil Konteyner tuvalet duş üniteleri, polyester seyyar Wc & Duş kabinleri, panel kabinden Wc & Duş ünitesi, Wc & Duş kabini, temiz su depolu ve atık su depolu polietilen seyyar tuvalet üniteleri üretim arasında vardır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail