Prefabrik yapılarımızla yaşam alanları konforla tanışıyor

Kaynaksız vidalı üretim sistemin sağladığı kolaylıkla yeni nesil prefabrik yapılarımızın tasarımında binalara estetik katan hassas mimari detay çizgileri özgünlükle yansıtılabiliyor. Prefabrik hazır yapılarda  uzmanlaşmış Karmod tasarımcılarınca yapı tasarımlarının tamamı özel bilgisayar yazılım programında tasarlanmaktadır. Üretim hattına tam entegre çalışan bu özel yazılımla yapıyı oluşturan tüm birleşim alanları demonte olarak imal edilerek hazırlanmaktadır. Demonte ön üretimli hazırlanan yapılarımız kurulum yerine araçla sevk edilerek diğer yapı modellerine göre çok kısa sürede kurulum yapılarak teslim ediliyor.

 

Prefabrik Şantiye Yapılarıyla hem zamandan hem bütçeden kazanın

Yenilikçi prefabrik yapı teknolojisiyle üretilen Karmod Prefabrik Şantiye Yapıları hızlı imalat, demonte kolay nakliye ve yerinde kısa sürede kurulum avantajlarıyla şantiye projelerine hem zamandan hem de bütçeden kazandırıyor. Kaynaksız vidalı geçmeli üretim sistemine sahip yapılarımız teslim tarihi baskısında olan şantiye projelerine kısa sürede kurulum kolaylığıyla önemli katkı sağlıyor.

 

Prefabrik şantiye mobilizasyon yapıları çerçevesinde uluslararası işçi kampı standartlarında üretim ve kurulumunu gerçekleştirdiğimiz yapılarımız petrol aramadan doğalgaz şantiyelerine, inşaat yapı projelerinden madenciliğe bugün dünyanın öne çıkan projelerinde güvenle kullanılıyor. Prefabrik şantiye yapılarımızla hizmet verdiğimiz öne çıkan projeler arasında enerji, inşaat, madencilik ve diğer alanlarda dünya genelinde çok sayıda önemli proje bulunuyor. Gerçekleştirdiğimiz öne çıkan projelerden biri de Şahdeniz 2 doğalgaz projesi. Günümüzde Türkiye üzerinden tüm Avrupaya enerji sağlayan dünyanın bugüne kadar tesbit edilebilmiş en yüksek doğalgaz rezervine sahip Şahdeniz 2 projesi BP – Azfen ortaklığında işletiliyor. Azerbaycan’da Hazar Denizi kıyısında Başkent Bakü yakınındaki bu önemli projede kullanılmakta olan prefabrik ofisler, prefabrik laboratuvarlar, prefabrik yatakhane ve yemekhane yapıları başta olmak üzere çok sayıda prefabrik şantiye yapısının kurulumunu gerçekleştirdik.

 

Aynı şekilde inşaat alanında büyüklüğü ile dünyada ses getiren önemli projelerden İstanbul Havaalanı’nın (İstanbul 3. Havaalanı) ilk prefabrik şantiye yapılarını Karmod olarak üreterek kısa sürede kullanıma hazır kurulumla teslim ettik. İçerisinde bulundurduğu yönetim ofisi, teknik ofisler, yatakhane binaları, prefabrik yemekhaneler, insan kaynakları ofisi, işçi sağlığı ve güvenliği ofisi, şantiye sağlık binası, çamaşırhaneler, kantin ve kafeterya alanları gibi tüm donatılara sahip örnek alınan bir şantiye mobilizasyonunu bu projede uzmanlığımızla ortaya koyduk. Şili, Meksika ve Sudan’da tamaladığımız altın madeni işçi kamp yapılarını, Suudi Arabistan, Nijerya, Eritre, Libya gibi ülkelerde kurduğumuz prefabrik şantiye binaları gibi çok sayıda şantiye kamp projesine imza attık ve atmaya devam ediyoruz.

 

Uzun ömür, tam yapı güvenliği Çelik Konstrüksiyon Yapılarda

Yüksek yapı güvenliği düşünülerek çelik taşıyıcılarla Karmod uzmanlığıyla adeta üretilen Çelik Konstrüksiyon Yapılar deprem vb. etkenlere karşı tam güvenli bina modeli. Çelik Konstrüksiyon Yapılarımız uzun ömürlü lüks konut tercihleri başta olmak üzere yönetim ofis binaları, çelik okul ve hastane yapıları, belediye başkanlık ve hizmet binaları, sosyal tesis binaları gibi bir çok alandaki kullanıma özel tam güvenlikli yapı çözümü sunuyor. Tüm yapılarımızda olduğu gibi çelik konstrüksiyon yapılarımızda da hızlı üretim ve kaynaksız demonte sistemiyle yerinde kısa sürede kurulum avantajı bulunmaktadır. Çelik yapı sistemli binalarımız geleneksel yapılara göre yüzde 75’e varan daha kısa sürelerde kullanıma hazır kurulum özelliğine sahiptir. Yüksek enerji tasarrufu, doğa dostu malzeme tercihiyle sürdürülebilir çevre yönetimine tam uyumluluk, en uzun kullanım ömrü gibi üstünlükler Karmod çelik konstrüksiyon yapılarda.

 

Farkedilir yenilikler prefabrik ofis yapılarında

Prefabrik ofis yapılarımız modern tasarımlarıyla kısa sürede ofis ve yönetim binasına sahip olmayanlara özel. Karmod uzmanlığı ile tek katlı veya katlı planda hazırlanan özgün tasarımlarıyla prefabrik ofis modellerimizi mutlaka incelemenizi öneririz. Hemen fark edilirliğiyle öne çıkan yenilikçi tasarımlar yeni nesil Karmod’un kaynaksız teknolojisiyle kısa sürede demonte olarak üretiliyor, vidalı geçmeli sistemin sağladığı avantajla yine çok kısa zamanda kurulum yapılarak kullanıma hazır hale getiriliyor. Prefabrik ofis yapılarıyla yönetim binaları başta olmak üzere, satış ofisleri, teşhir ofisleri, bölge müdürük binaları gibi çok sayıda ofis üretimi gerçekleştiriliyor. Kısa sürede hizmete alınabilen Prefabrik otel yapılarımız da hemen kazanmayı arzulayan bilinçli yatırımcıların tercihi.

 

Hızlı kurulumlu Prefabrik Okul ve Hastane Yapıları

Eğitim binaları ile deslik açığının kısa sürede kapatılabilmesi ve sağlık hizmetlerinin verilebilmesi için gerekli acil ihtiyaç duyulan yap ihtiyaçlarına Prefabrik Okul ve Prefabrik Hastane yapılarımızla kalıcı çözüm getiriyoruz. Prefabrik Okul ve Hastane yapılarımız Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı bina standartlarında kurumların kurumsal kimliği gözönüne alınarak projelendirilerek üretilmektedir. Kaynaksız civatalı yeni nesil üretim teknolojimizle prefabrik okul ve hastane yapılarını geleneksel inşa süreleri ile kıyaslanamayacak kadar çok kısa zaman diliminde imal edip yerinde kurulum gerçekleştiriyoruz. 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail