Karmod Prefabrik Villa ile Hayata Daha Güzel Yerden Bakın

Karmod prefabrik villa konutlar, her ihtiyaç düşünülerek tasarlandı. 30 yılı aşkın tecrübe ile, alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekipler tarafından tasarlanan prefabrik villa yapılarımızı sizlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Birçok avantaja sahip olan dublex evler, dayanıklılıkları, esnek tasarımları ve ekonomik fiyatları ile öne çıkıyor…

Bu evler sizi şehrin grisinden, karmaşasından, yorucu havasından kurtararak, size ailenizle birlikte huzur dolu ve eğlenceli anlar biriktirebileceğiniz konforlu yaşam alanları sunuyor. Doğayla, yeşille sizi buluşturan evler, sadece konforlu alanlar sunmakla da kalmıyor, çevre dostu yapısı sayesinde, yaşam alanlarınızı kullanırken çevreye verilen zararı da en aza indirmenizi sağlıyor ve size konforlu olduğu kadar da sağlıklı yaşam alanlarına sahip olmanıza olanak sağlıyor. Modüler yapıları sayesinde prefabrik dublex evler çok kısa süreler içerisinde demonte olarak üretilir. Kaynaksız cıvatalı sistem ile üretilen evlerin montajı ve kurulumu da çok kısa süreler içerisinde gerçekleşir.

Prefabrik Villa Modelleri

Artık hayalinizdeki yazlık eve, tatil evine, yayla evine ya da dağ evine sahip olmak için aylarınızı vererek beklemek zorunda değilsiniz. Prefabrik villa yapılarımızın üretimi, yüksek üretim kapasitesi ve son teknoloji üretim sistemlerine sahip olan tesislerimizde sadece haftalar içerisinde üretilmekte ve dünyanın her yerine teslimatı ve kurulumu tarafımızca gerçekleştirilmektedir. En uygun dubleks hazır ev fiyatları için ve her bölgeye uygun, her mevsim kullanışlı, dayanıklı prefabrik villa konutlara sahip olmak için siz de her bir detayı özel olarak düşünülüp tasarlanan prefabrik modellerimize web sitemizden göz atın! Karmod prefabrik villa ile hayata daha güzel yerden bakın.

 

Lüks ve Konforlu

Her bir kullanıcımızın ihtiyacını düşünme gayreti taşıyarak tasarladığımız prefabrik dublex evlerimizin her biri lüks ve konforlu alanlara sahip. Modellerimiz arasında 91 m2, 2 odalı evlerden, 206 m2, mutfak ve salonun ayrı olduğu, 4 odalı ve bir tane geniş balkonu bulunan, garajlı evlere kadar her aileye, herkese uygun tasarıma sahip evler bulunmaktadır. Evlerimizin her birinde EPS dolgu kullanılır ve yüksek yalıtıma sahiptirler. Üstün kaliteli malzeme kullanımı ile Karmod prefabrik villa konutlar size lüks ve konforlu yaşam alanları sunarlar. Demonte yapıya sahiptirler, yapının parçaları ayrı olarak üretilir. Teslimatının gerçekleştiği yerde evinizin parçaları birleştirilerek montajları tamamlanır. Kaynaksız cıvatalı sistem ile üretilmeleri sayesinde evinizin tamamını ya da bir kısmını büyütmek, genişletmek istediğinizde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Evinizi istediğinizde başka bir bölgeye taşıyabilir, kurulumlarını yaptırabilirsiniz.

Doğanın huzurunda balkonunuzda keyif yaparken, yemyeşil bahçenizde vakit geçiren çocuklarınızı izleyin. Karmod prefabrik villa ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte her şeyden uzakta konforlu ve huzurlu yaşam alanlarının tadını çıkarın.

Lüks Prefabrik Villa

 

Ekonomik

Artan gayrimenkul fiyatları başta olmak üzere, betonarme yapıların sahip olduğu diğer dezavantajlar son yıllarda prefabrik yapılara olan rağbeti daha da arttırdı ve birçok avantaja sahip olan prefabrik yapıların tercih edilme oranı her yıl daha da artıyor. Betonarme evler inşaat ortamında inşa edilirken herhangi bir olumsuz hava bile evinizin inşaatının hem maliyetini hem de tamamlanma süresini etkileyebilir. Fakat prefabrik villa konutlar fabrikada üretildiği için bu şartlardan etkilenmez. Size proje başında belirlenen ev maliyetiniz dışında ayrı bir maliyete sebep olmazlar. Aynı zamanda yapılarımızın panel birleşimlerinde kullandığımız yapı profilleri paslanmaz galvaniz sacdan bükülerek özel bir kenet sistemi ile birleştirilmektedir. Bu sayede olası bir paslanma önlenmekte ve uzun yıllar bakım maliyeti olmadan kullanım sağlanmaktadır. Yapısında kullandığımız, TSE belgeli ve uzun süreli kullanıma olanak sağlayan malzemeler sayesinde bakım maliyetleri de oldukça düşüktür.

Prefabrik villa yapılarının sahip olduğu onlarca avantajının başında ekonomik olmaları gelir. Geniş yaşam alanlarına sahip konforlu dublex evler sahibi olmak için bütçenizi zorlamak zorunda değilsiniz. Karmod prefabrik villa ile çok ekonomik fiyatlara çok kısa süreler içerisinde dayanıklı, lüks, uzun ömürlü evlere sahip olmak mümkün! En uygun dubleks hazır ev fiyatları için web sitemizden prefabrik ev modellerimize göz atabilir, detaylı bilgi için web sitemizden ulaşabileceğiniz mail adresimizden ya da ilgili telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Prefabrik Villa

 

Her Mevsim Kullanılışlı

Prefabrik villa yapılarımızda çinko kaplanarak galvanize edilmiş yapı çeliği kullanıyoruz ve teslim edileceği bölgenin iklim şartlarına uygun olarak evinizi çok büyük bir titizlikle üretiyoruz. Kar yükü değeri 75 Kg/m2, rüzgar hızı değeri 80 km/saat’dır. Bununla birlikte yapı panel birleşimlerinde kullandığımız profillerin özel kenet sistemi ile birleştirilmesi sayesinde ev yapınızda çok uzun yıllar boyunca paslanma olmamakta ve büyük maliyetli bakımlar gerektirmemektedir. Bu sayede prefabrik villanızı uzun yıllar boyunca her mevsim güvenle kullanabilir, Karmod prefabrik yapı teknolojilerinin başta ülkemizde ve dünyanın her yerinden tercih edilen hazır evleri ile her mevsim kullanabileceğiniz yaşam alanlarına sahip olun.

Prefabrik Villa Yalıtımı Nasıl?

 

Estetik Tasarım

Modellerimizin her birinin tasarımı için titizlikle çalışıyor, her bir detay üzerinde incelikle düşünme çabası güdüyoruz. Bu çaba ve çalışmanın ürünü olan prefabrik villa modellerimiz, estetik tasarımları ile öne çıkmaktadır. Ayrıca estetik tasarıma sahip olmakla birlikte, tüm prefabrik villa modellerimiz aynı zamanda size esnek tasarım imkanı sunar. Kalabalıkların karmaşasındaki yorucu gri yapılardan, renkli ve size huzur veren evlere geçin. Hepsinde TSE belgeli boyalar kullandığımız iç panel ve dış panel kaplamalarında farklı dekoratif kaplamalar, renk seçebilir, zevkinize göre yaşam alanınızı şekillendirebilirsiniz.

Prefabrik Villa Tasarımları

 

Karmod farkını yaşayın

1986 yılından beri, üstün hizmet ve kalite garanti prensibi çerçevesinde tasarım ve üretim çabası taşıyarak üretimlerini tamamladığımız yapılarımızla birlikte, kalitemizi dünyanın her yerine ulaştırmaktan ve ülkemizin en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Karmod prefabrik villa konutlar sadece ülkemizde binlerce kullanıcı referansına sahiptir. Tuzla’da bulunan üretim tesislerimizde 30 yılı aşkın sektör tecrübemiz ve yenilikçi düşünce tarzımızla uzman ekiplerimizle birlikte ürettiğimiz evlerimizin üretimini sadece haftalar içerisinde tamamlıyoruz. Denizyolu, karayolu ya da havayolu ile dünyanın her bir köşesine, istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Üretim aşamasının her birinde en kaliteli, TSE belgeli malzemeler kullandığımız evlerimizin kurulumlarını tarafımızca gerçekleştiriyor ve size kullanıma hazır olarak teslim ediyoruz. Evinizin kullanımı sırasında karşılaştığınız problemlerde satış sonrası destek ekiplerimizle birlikte yanınızda oluyoruz. Ekonomik dubleks hazır ev fiyatları ve konforlu, her mevsim kullanışlı evlerimizle hayalinizdeki tatil evini size en kısa sürede, en pratik şekilde üretiyoruz.

İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında bulunan şube ve showroomlarımızla birlikte, bizi Bursa, Antalya ve Ankara’da bulunan satış ofisi ve showroomlarımızda ziyaret edebilir, örnek prefabrik dublex evlerimizi yakından görebilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz prefabrik villa modelini yüz yüze, görerek seçebilir, fiyatlandırma, sipariş süreci ve evler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizi ofislerimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız. Ya da dilerseniz Türkiye’nin her yerinden, ilgili telefon numaralarımızdan, mail adresimizden bize ulaşabilir, sitemizdeki iletişim formundan da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal bilgilerimizin ve çalışmalarımızın yer aldığı, ürünlerimizin hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu e-kataloğumuzu web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail