Geleceğin Mimarisi Prefabrik Evler

Çelik yapısı ile dayanıklı, ekonomik fiyatları ile bütçe dostu olma ve modüler yapısı sayesinde çok kısa süreler içerisinde üretim ve hızlı kurulum avantajlarına sahip olan prefabrik ev yapıları, sahip oldukları bu avantajlar ve daha nice özellikleri ile geleceğin mimarisini oluşturuyorlar…

Değerlendirilmek istenen araziler, düşük bütçeli, kullanışlı yazlık ve kışlık evler, yayla evleri ve bağ evleri gibi alanlar için en uygun yapı prefabrik ev yapısıdır. Prefabrik evler, belli bir plan çerçevesinde fabrika ortamında üretilen yapılardır, demonte olarak üretilirler. Kapıdan pencereye, panellerden çatıya kadar, her parçası ayrı olarak üretilen prefabrik evinizin parçaları, evinizin kurulumunun gerçekleştirileceği yere sevk edilir ve Karmod ekipleri tarafından evinizin kurulumu gerçekleştirilir. Ve eviniz size kullanıma hazır olarak güvenle teslim edilir.

Başta Türkiye olmak üzere Karmod prefabrik evleri, dünyanın her yerinden binlerce kullanıcı referansına sahiptir. 20.000 metrekarelik yüksek üretim kapasiteli tesislerimizde, son teknoloji üretim sistemlerimizde, uzman ekiplerimiz ve 30 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile geleceğim mimarisi olan prefabrik ev sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Hayalinizdeki evi, en kısa sürede üretip, çok kısa süreler içerisinde istediğiniz yere teslimatını gerçekleştirerek size kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Hayalinizdeki tatil evi için ya da değerlendirmek istediğiniz araziniz için aylarca beklemek ve sizi zorlayan bütçeler ayırmak zorunda değilsiniz. Ekonomik fiyata sahip olan, üstün kaliteye sahip Karmod prefabrik evleri, aynı zamanda onlarca avantaja sahip!

Prefabrik Ev Mimarisi

 

Yüksek Kalite ve Düşük Fiyat Garantisi

Ev seçiminde en önemli kriterlerin başında, evin kalitesi ve fiyatı gelir. Prefabrik evler, şantiye ortamı yerine fabrika ortamında üretildikleri için, betonarme yapılara göre üretimlerinde çok daha az gerekliliklere sahip olabilirler. Bu sayede evlerin üretim maliyetleri de daha düşük olur. Düşük maliyete sahip olan bu evlere, çok daha ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Prefabrik evlerimizin üretiminde, kapıdan pencereye, elektrik tesisatında kullanılan malzemeden su tesisatında kullanılan malzemeye ve iç panel boyalarından dış panel boyalarına kadar kullanılan malzemelerin hepsi TSE belgeli ürünlerdir. Karmod olarak en yüksek kaliteyi, en düşük fiyata size sunmak için çabalıyoruz. Üstün kaliteye sahip satılık prefabrik ev modelleri ve en ucuz prefabrik evler için web sitemize göz atabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Prefabrik Evler

 

Hızlı Üretim ve Kurulum

Prefabrik evler, modüler yapıya sahip olan evlerdir. Modüler yapılar, ayrı ayrı parçaların birleştirilmesi ile oluşan ve istenildiği zaman yeniden parçalara ayrılabilen sistemlerdir. Demonte olarak üretilen evlerimiz, kaynaksız cıvatalı sistem ile üretilir. Bu sayede montajları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Bununla birlikte beton zemini haricinde betonun kullanılmadığı prefabrik evinizi büyütmek istediğinizde bunu çok kolay ve kısa süreler içerisinde yapabilirsiniz. Aynı zamanda istediğinizde ya da bir ihtiyaç durumunda prefabrik ev sisteminizi başka yere taşıyabilir, dilediğiniz başka bir yerde tekrar evinizin kurulumunu kısa süreler içerisinde kolayca yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Ev Ne Kadar Sürede Yapılır?

 

Her Alan İçin En Uygun Prefabrik Ev Modeli

1986 yılından beri başta kendi ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerine, inşaattan sağlığa her sektörde farklı amaç ve ihtiyaçlar için kullanılabilen yapılarımızı ulaştırıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. 30 yılı aşkın sektör tecrübemiz ve alanında uzman ekiplerimizle birlikte her alana, her ihtiyaca, her zevke ve her bütçeye uygun olarak tasarladığımız prefabrik ev modellerimize web sitemizden göz atabilirsiniz. Modellerimiz arasında her aileye, her bölgeye uygun olan tek katlı ve dubleks modellerimiz bulunuyor. Tek katlı prefabrik ev modellerimiz, 28 m2’den 149 m2’ye kadar tek odalı, iki odalı ve üç odalı olabilmektedir. Dubleks villa tipi prefabrik modellerimiz ise, 91 m2’den 148 m2’ye kadar geniş tasarım yelpazesine sahiptir. İki, üç veya daha fazla odalı, mutfakla salonun bir olduğu ya da ayrı olduğu modellerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda esnek tasarım imkanları ile zevkinize göre şekillendirebileceğiniz özgün tasarımlı evlerimizde, isteğe göre farklı ölçülendirme de yapılabilir. Teraslı, balkonlu, garajlı modellerimiz ile hayalinizdeki konforlu alana en uygun olan prefabrik ev modellerimiz bir tık uzağınızda!

Prefabrik Ev Nerelere Kurulur

 

Yüksek Yalıtım Performansı

Karmod prefabrik evleri, size her mevsim konforlu ve güvenli kullanım imkanı sunar. Prefabrik evlerimizin sahip olduğu avantajlardan biri de, yüksek yalıtım performansına sahip olmalarıdır. Evlerimizin dış panel kalınlığı 10 cm ve iç panel kalınlığı 6 cm’dir. Alt katın asma tavanının alçı panının üzerine yalıtım olarak 80 mm kalınlığında cam yünü serilmektedir. Yapılarımızda EPS dolgulu yalıtım malzemesi kullanmaktayız. EPS yalıtım malzemesi, ısı yalıtım performansı en iyi olan malzemelerden biridir. Hava bilinen en iyi ısı yalıtım aracıdır ve EPS malzemelerin %98’i havadan oluşmaktadır. Çok hafif bir malzemedir. Çevre şartlarından oldukça az etkilenir.

Prefabrik Evlerin Yalıtımı

 

Depreme Dayanıklı, Yangına Karşı Korumalı

Deprem riskinin oldukça yüksek olduğu onlarca bölgeye sahip olan bir ülke olarak, hayati bir önem taşıyan kriterlerden biri de seçeceğiniz evin depreme karşı dayanıklılığıdır. Karmod olarak evlerimizin yapısında, çinko kaplanılarak galvanize edilen yapı çeliği kullanıyoruz. Yapılarımızın çatı makasları, kolonları ve kirişlerinde özel bükümlü paslanmaz galvaniz sac kullanılmaktadır. Yapılarında alev almaz ve yanma riski düşük malzemeler tercih edilir. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilen, depreme dayanıklı ve yangına karşı korumalı yaşam alanlarına sahip olursunuz. Aileniz, sevdikleriniz ve kendiniz için, en kaliteli, en güvenli ve sağlam yaşam alanları için Karmod prefabrik ev en iyisidir!

Prefabrik Deprem Evleri

 

Düşük Bakım Maliyeti

Depreme dayanıklı, yangına karşı korumalı olan Karmod prefabrik evler çok uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Panel birleşim elemanlarının profilleri galvaniz sacdan bükülmüş özel kenet sistemi ile birleştirilir ve kenarlarında bu sayede Radius oluşur. Terleme ve bunun sonucunda oluşacak olan paslanma önlenir. Evlerimizin iç ve dış panel boyalarında TSE belgeli boyalar kullanılır. Bununla birlikte, elektrik tesisatında kullanılan kablolar, sigortalar, armatür, priz-anahtarlar, sıhhi tesisatında kullanılan vitrifiye, lavabo ve duş armatürleri, borular da TSE belgelidir. Üstün kaliteye sahip olan evlerimiz uzun yıllar bakım maliyeti gerektirmeden kullanılabilir. Düşük bakım maliyetleri ile Karmod evleri sizi uğraştırmaz ve bütçenizi zorlamaz.

Prefabrik Evlerin Bakım Maliyeti

 

Doğayla iç içe, konforlu ve huzurlu yaşam alanları sunan Karmod evleri, bir tık uzağınızda! Başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerine teslimat gerçekleştirmekteyiz. Size en uygun prefabrik modeli için, web sitemizden özgün tasarımlı, en dar alanlardan geniş alanlara kadar çok geniş yelpazeye sahip olan modellerimize göz atabilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz ev hakkında, sipariş süreçleri ya da merak ettiğiniz konularda daha fazla detaylı bilgi, satılık prefabrik ev ve ucuz prefabrik evler için telefon numaralarımızdan ve web sitemizden ulaşabileceğiniz mail adresimiz üzerinden istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında, Ankara, Bursa ve Antalya’da satış ofisi ve showroomlarımız bulunmaktadır. Dilerseniz buralardaki satış ofisi ve showroomlarımızda da bizi ziyaret ederek, örnek evlerimize göz atabilir ve yüz yüze daha detaylı bilgi de alabilirsiniz. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Karmod’a gelin, geleceğin mimarisini oluşturan prefabrik ev yapısına, en uygun fiyatlarla ve en kısa sürelerde sahip olun!

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail