Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları

Daha az bütçe ile zamanın gücünü arkanıza alın

Kurumsal mağazacılıkta en yüksek büyüme ivmesini yakalayabilmek ülke geneline ulaşmış yaygın satış ofisleriyle mümkün. Rekabetçi ve acımasız piyasa koşullarında yaygın mağaza sayısına ulaşabilmek için ciddi büyüklükte kiralama veya bina yatırım finansmanına ihtiyaç duyarsınız. Bir de ofis inşasına karar verdiğinizde inşaatı tamamlamak için gereken bir zaman da gerekir. Yatırım süresi içerisinde satış ofisini faaliyete geçiremediğiniz her gün hiç geliriniz olmadığı halde bütçenizden harcamaya devam edersiniz.

 

Bu gerçekten hareketle yeni nesil prefabrik üretim teknolojisiyle modern tesislerde imal ederek kullanıma hazır kurulumunu gerçekleştirdiğimiz hazır ofis yapılarımızla en büyük iki sorunununuz olan yapı yatırım bütçenizi ve inşa sürelerini minimize ederek size kazandırıyoruz. Prefabrik ofis yapılarımızla mağaza yatırım bütçenizi hem en aza indirin hem de kısa sürede işletmeye alarak çok daha önçeden kazanmaya başlayın ve rekabette daima bir adım önde olun.

 

Prefabrik ofis size nasıl kazandıracak?

Karmod uzmanlığımızla çok farklı büyüklük ve planda çok sayıda prefabrik ofis modelini bu sayfada beğeninize sunuyoruz. Ayrıca kurumsal kimliğe uygun konseptle bina taleplerinizi yine uzman ekibimizle projelendirerek üretime hazır hale getiriyoruz.

 

Beğendiğiniz ofis projesini modern tesislerde kaynaksız vidalı üretim teknolojisinin verdiği kolaylıklarla kısa sürede demonte paket sistemle hazırlıyoruz. Prefabrik ofis yapısını oluşturan çelik yapı sistemli ana taşıyıcılar, duvar blokları ve çatı makasları bu teknolojik hatta üretilirken yapıda kullanılacak pencereler, kapılar, elektrik ve su tesisat malzemeleri, ekstra kaplama ekipmanları, boya gibi malzemeler de paketlenmiş oluyor. Çok kısa sürede paket sistemle hazırlanan yapı araca yüklenerek kurulum yapılacak bölgeye sevk ediliyor. Ofis yapısının sevk edildiği anda bölgede olmaları planlanan kurulum ekibi montaj işlemine başlıyor. Montaj hızına örnek vermek gerekirse dört kişilik bir ekip 100 metrekare büyüklüğe sahip standart bir prefabrik ofis binasını 3-4 gün gibi kısa bir sürede kurulumunu tamamlıyor. Üstelik bu kuruluma kapı ve pencerelerin montajı, çatı örtüsü, elektrik tesisatı ve armatürlerinin takılması, sıhhi ve atık su tesisatlarının yapılması işlemleri de dahil.

 

Hızlı projelendirme sonrası bu kadar kısa sürede üretim ve kullanıma hazır kurulum avantajıyla prefabrik ofis yapıları ticari işletmeler ve zincir mağazalara çok kısa zamanda sahip olmak isteyen yatırım planlamasını iyi yapmış bilinçli yatırımcının tercihi.

 

Marka konut projelerine en iyi lansman ofis çözümü

Marka konut yatırımcıları satış ekiplerine en konforlu ofis ortamı hazırlayarak projelerini müşterilerini en iyi şartlara sahip ferah mekanlarda tanıtmak ister. Çelik ofis yapılarımızla marka konut projelerinin lansmanlarını en iyi şartlarda gerçekleştirecekleri modern mekanlar hazırlıyoruz. Lansman ofislerimiz estetiği, konforuyla beraber kısa sürede üretilerek kullanıma hazır kurulumla teslim ediliyor. Üretimiyle beraber saha kurulumu ortalama bir ay gibi kısa bir zaman diliminde tamamlanıyor.

 

Ofis binalarında kalıcı yapı çözümleri sunuyoruz. Prefabrik çalışma ve satış ofis binalarının projelendirilme sürecinde müşteri ihtiyaçlarını iyi anlama adına tesbitlerde bulunuyoruz. Ofis içerisinde istihdam edilecek personel sayısı, hangi bölümlere ihtiyaç duyulduğu gibi bilgiler satış ekiplerimizce alınarak teknik ofiste değerlendirildikten sonra müşterimize en iyi çözüm oluşturacak ofis binası uzmanlıkla önerilmektedir.

 

Prefabrik ofis yapılarımız tek katlı ve çift katlı planlarda, Karmod yeni nesil Prefabrik yapı sistemiyle modern tesislerde üretilir. Karmod ofis yapılarımızın tamamında özel statik hesaplamalarıyla yapı güvenliği sağlanmış, projeli elektrik tesisatı ve kaliteli malzemeyle projeye uygun saha işçiliğiyle tam yangın güvenliğinde olup uzun ömürlü yapı sınıfında kullanılmaktadır. Karmod’u tercih ederek en iyi konforu bulacağınız modern ofis binasına en kısa sürede en minimize edilmiş bütçelerle sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail