Konulduğu her noktaya estetik mimarisiyle değer katan Metropol Kabin şık görünümünün yanı sıra kalitesiyle de üstün özelliklere sahip. Modellemesi tamamen metal karkaslar üzerine şekillenen Metropol Konteyner özel statiğiyle en güvenilir yapılar arasında yer alıyor. Duvar panelleri arası yapıyı yüksek izolasyonlu hale getiren yalıtım malzemelerinin yanı sıra özel iç ve dış kaplamaları kabine kullanımda sağladığı enerji tasarrufuyla kazandırıyor. Tüm modellerde yer alan çatı alınlığı binanın estetik görünümünü artırıyor. 

 

Standart olarak 150x150 cm’den 300x700 cm 21 metrekare büyüklüğe kadar üretilen Metropol Kabin tek araçla Türkiye’nin her yerine kullanıma hazır olarak sevk edilebilmektedir. Metropol yapılarımız lüks satış ofisi tercihleri için demonte planda hazırlanarak yerinde uzmanlarımızca kısa sürede birleşim yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.

 

Metropol konteynerin yoğun tercih edilen kullanım yerleri arasında holding merkezi, genel müdürlük binaları, elçilik, konsolosluk, alışveriş merkezleri, gibi alanlarda güvenlik kulübesi olarak kullanılırken taksi durağı, çok amaçlı satış ofisi, aile sağlığı merkezi, muhtarlık binası gibi yapı ihtiyaçları için talep görmektedir. Modern mimari uyumluluğu ile konulduğu yere kalite ve değer katan lüks konsept Metropol güvenlik kabini kullanıma hazır konseptiyle Karmod güvencesiyle üretilerek kısa sürede teslim ediliyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail