Konteyner planları her biri uzmanlıkla hazırlanmış standart planların yanı sıra müşteri beklentilerine göre istenen bölmelerde tasarlanarak üretilmektedir. 3x7 ve 2.4x6 metre konteyner yapılarımızın her biri 20’nin üzerinde farklı planda standart olarak seri üretim yapılmaktadır. Bunun yanı sıra büyük ebatlarda ve çok katlı şantiye konteyneri, ofis konteyneri, yemekhane konteyneri, yatakhane konteyneri, sosyal tesis konteynerleri gibi özel üretimli konteynerler müşteri talepleri doğrultusunda çok farklı ölçü ve planlarda projelendirilerek üretilmektedir. Karmod modern ofisten şantiye çözümlerine kadar özel projelerinizde güvenebileceğiniz bir çözüm ortağıdır.

 

Yeni nesil konteyner yapılarımız şantiye işçi kamplarında yatakhane, yemekhane konteyneri başta olmak üzere, yönetim ve teknik ofis binası, laboratuvar, ibadethane, sağlık tesisi ve revir binası, kantin, ik insan kaynakları ofisi, çamaşırhane gibi çok sayıda yapı ihtiyacı için tercih edilmektedir. Satış ofisi konteyner yapılarımızın bir başka kullanım alanları arasında yer alıyor. Sosyal konut projeleri için konteyner ev modelimiz yoğun olarak tercih ediliyor. Yapılarımız WC Duş konteyneri planlarında da üretim yapılmaktadır. Konteyner tuvalet ürünlerimizin şehir parkları, millet bahçeleri, sosyal tesisler, milli parklar, piknik ve mesire alanları, şehir meydanları gibi çok sayıda farklı kullanım alanı bulunmaktadır.

 

Seçkin konteyner planları en iyiyi arayanlara özel

Karmod uzmanlığıyla hazırlanan sektörde standartları belirleyen fonksiyonel kullanımdaki planlara bir göz atalım.

 

K 1001 Konteyner planı, maksimum genişlikte mekan sunumuyla farklı alanlardaki kapalı mekan ihtiyaçlarına özel. Bu plandaki konteyner modelimiz satış ofisleri, inşaat şantiye ofisleri, şantiye ofisi, yemekhane, yatakhane gibi çok sayıda kullanım alternatifine sahip. Konteyner yapıya solda yer alan Karmod’a özgü toza, rüzgara geçit vermeyen özel sac panel kapıdan girildiğinde 21 metrekare büyüklükte genişçe bir mekan sizi karşılar. Ön cephede ika adet pvc pencere konteyner planına yerleştirilmiştir. Çift camlı pencerelerin kanat açılımında tam boyda ispanyolet kilit kullanılır. Bu özel kilit sistemiyle tam kapama sağlanarak rüzgarın, tozun, toprağın, yağmur ve sesin içeri girmesi tam olarak engellenir.

 

K 1002 Konteyner planı, modeline sahip yapımızın kapısı ortadan girişli şekilde projelendirilmiştir. K 1001’deki gibi iki pencereli bir planda olup bu pencereler farklı olarak kapı sağ ve soluna gelecek şekilde yerleştirilmiştir. Özellikle ofis tercihlerinde sağ ve solda iki ayrı masa yerleşimi için son derece idealdir. Şantiye konteyner yatakhanelerinde sağ ve sola iki ayrı ranza ve dolap uygulaması için de kullanım ergonomisi sağlar.

 

K 1003 Konteyner planı, Plan olarak K 1002 modeline oldukça yakın olup sadece sağ yan dar cepheden kapı girişiyle ayrılır. Bu model özellikle birleşimli katlı şantiye mobilizasyonlarında koğuş sisteminin hazırlanmasını oldukça kolaylaştırır.

 

K 2001 Konteyner planı, aynı yapıda iki farklı bağımsız oda ergonomik kullanımda hazırlanmıştır. 3x7 veya 2,40x30 metre yapı konteyner planında tam ortadan ikiye bölünmüştür. Kapı girişleri ön cephede bir birini engellemeyecek şekilde plana yerleştirilmiştir. Her odada birer adet olacak şekilde pencereye yer verilmiştir. Bu yapı özellikle şantiyelerde iki ayrı teknik personele bağımsız yatakhane olacak şekilde tasarlanmıştır. Ofis gibi farklı ihtiyaçlar için de tercih edilmektedir.

 

K 2002 Konteyner planı, inşaat ofislerinde veya şantiyelerde yönetici ve sekreter alanı olarak tasarlanmıştır. Yapıya orta soldan ana kapıdan girilmekte olup diğer odaya içte yer alan panel kapıdan geçiş sağlanmaktadır. Her iki çalışma alanında da pencere yerleştirilmiştir.

 

K 2003 Konteyner planı, çok amaçlı ofis tercihlerinde genişçe bir salon ve salondan mutfak için bölünmüş alana iç kapıdan geçiş verilmiştir. Mutfakta fonksiyonel kullanımda evye ile beraber altta mini dolap hazırlanmıştır. Yapının ofis bölümünde yer alan iki pencereyle çok iyi gün aydınlığı için imkan hazırlanmıştır.

 

 K 2004 Konteyner planı, bu konteyner modelimizde ofis kullanımlarında ihtiyaç duyulan hem mutfak hem de tuvalet aynı yapıda bir arada sunulmuştur. Yapıya sağ orta kısımdan girildiğinde en sağda ön cephede mutfak evyesi ve dolabı, sağ arkada ise bölünmüş alanda panel kapısı bulunan tuvalet ve lavabo ünitesi yer almaktadır. Sol kısımda ofis için maksimum genişlikte alan bırakılmıştır.

 

K 2005 Konteyner planı, şantiye yönetici ve mühendis yatakhane kullanımları göz önünde bulundurularak bu planımızda kapıdan girişte iç ortadan kapısı bulunan bir tarafta duş diğer tarafta ise tuvalet ünitesi yerleştirilmiştir. Sol kısımda iki pencereli genişçe salon yatak odası veya çalışma odası olarak değerlendirilebilmektedir.

 

K 3001 Konteyner planı, inşaat şantiye ofislerinde iki aynı ünitede iki ayrı çalışma alanı hazırlanmıştır. Planda ortadan açılan ana kapının karşısına mutfak yerleştirilmiş olup bu bölümden sağ ve sol odaya iki yöndeki iç kapılardan geçiş sağlanmıştır. Her odada pencere kullanımına planda yer verilmiştir.

 

K 3002 Konteyner planı, bu plan da K 3001 modeliyle aynı olmakla birlikte aralarındaki tek fark bu planda diğer modeldeki mutfağın yerini WC tuvalet ünitesinin almış olmasıdır.

 

K 3003 Konteyner planı, iki ayrı odaya dıştan iki ayrı kapı girişi oluşturulmuş olup bağımsız odalara içten de geçiş sağlanmıştır. Planın orta kısmında ön cephede mutfakla birlikte arkada bağımsız WC tuvalet kabinine yer verilmiştir. Tuvaletin havalandırması için menfez yerleştirilmiştir.

 

K 3004 Konteyner planı, Ofis, mutfak ve tuvalet ihtiyaçlarına bir arada çözüm sunulan konteyner modelidir. Aynı yapı ortadan bölünerek iki yandan ayrı girişlere sahip iki bağımsız alan oluşturulmuştur. Sağ kısımda tuvalet ünitesiyle beraber mutfak evyesi yerleştirilmiştir. Sol kısım bağımsız ofis olarak kullanılabilmektedir. her bölmede pencereye yer verilmiş olup mutfak ve WC ünitesine havalandırma menfezi yerleştirilmiştir.

 

K 3005 Konteyner planı, özellikle inşaat ve şantiye yatakhaneleri için tasarlanmıştır. Yapıya ortadan girildiğinde tam karşıda tuvalet ve duş ünitesinin bulunduğu kabin plana yerleştirilmiştir. Sağ ve solda yer alan yatak odalarına iç kapılardan giriş sağlanmıştır.

 

 K 3006 Konteyner planı, bu modelde iki bağımsız odaya WC ve duş ünitesiyle mutfak ustalıkla yerleştirilmiştir. Aynı yapıdaki iki ayrı odaya en sağ ve soldan bağımsız girişler oluşturulmuştur. Orta alandaki tuvalet ve mutfakla odalara iç geçiş sağlanmıştır.

 

K 7001 Konteyner planı, şantiyelerde yönetici ve mühendis yatakhane ve dfis konteyner kullanımlarına özel tasarlanmıştır. Sol kısma yakın aladan yapıya girildiğinde çalışma alanı, mutfak evyesiyle beraber tuvalet ve duş bağımsız bölüm olarak yerleştirilmiştir. Bu alan aynı zamanda çalışma ofisi olarak da kullanılabilmektedir. Sağdaki odaya içten geçiş yapılmakta olup çoğunlukla yatak odası olarak kullanılmaktadır. Tüm modellerdeki gibi her odaya pencere yerleştirilmiştir.

 

K 3005 Konteyner planı, yine inşaat ve şantiye ofislerine güzel bir örnek sunulmuştur. Soldan yapıya girildiğinde solda mutfak arkada ise WC tuvalet ünitesi yer alır. İç kapı kullanılarak sağdaki ofis alanına geçilir. Ofis alanında iki adet pencereye yer verilmiştir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail