KONTEYNER EV VİDEOSU 4K HD

 

Nesilden nesile mutluluklar bu konteyner evde paylaşılır

Yıllarca nesilden nesile kullanılan uzun ömürlü yıpranmaz modeliyle yaşam konteyner yapıları sevdiklerinizle beraber mutlulukların paylaşıldığı huzurlu yuvalar hazırlar. Bu harika ev modelinin bahsi geçen çok sayıda üstünlüğüyle beraber boya sistemi de özeldir. Otomotiv sanayinde kullanılan yıllarca yıpranmadan ilk günkü canlılığını sürdüren özel fırın sistemli boyama tekniği ile konteyner yapılar uzun yıllar yeniliğini muhafaza eder. Çok uzun yıllar bakım gerektirmeden ilk günkü yeni görünümünü kaybetmez. Aynı otomobillerde olduğu gibi.

 

Ev sahibi olmak için beklemeyin, cazip Konteyner ev fiyatları sizi de ev sahibi yapacak

Bu yenilikçi ev modeliyle ev sahibi olmak için yıllarca değil günlerce bile beklemenize gerek yok. Karmod’un aynı gün kullanıma hazır ev kurulum avantajıyla ev sahibi olma hayallerinizi ertelemeyin. Küçük tasarruflarınızla bütçenize en uygun konteyner ev fiyatlarıyla beklemeden kolayca ev sahibi olun. Modern konteyner evler şaşıracağınız kadar çok cazip konteyner fiyatları ile sizi de konut sahibi yapacak. Üstelik konteyner ebatları da sizin beğeninize göre.

 

Hangi büyüklükte eve ihtiyaç duyarsanız modern tarzda 1+1 evden başlayarak 2+1, 3+1 veya daha üzeri büyüklükte ister tek katlı veya iki katlı modern bir eve siz de sahip olun. Örneğin 2+1 planda, verendalı güvenli bir evi Türkiye’nin her ilinde dilediğiniz yerde Karmod’un uzman ekipleriyle 6 saatte kuruyoruz kullanıma hazır aynı teslim ediyoruz.

 

Karmod portatif taşınabilir Yaşam Konteyner evler, uzun ömürlü ve güvenli çelik galvaniz yapısıyla, yüksek izolasyunu ve esnek tasarımı ile beğeninize göre fabrikada üretilip, hızlıca dilediğiniz yerde monte edilebilir özelliktedir. Yenilik ve üstünlükleriyle Karmod Konteyner teknolojisiyle anahtar teslimi olarak üretilmektedir. Geniş kullanım alanı ihtiyaçlarında tek katlı veya çift katlı olarak konteyner ev çözümü sunulmaktadır.

 

Karmod konteyner paket evler; sandviç panelli yapı sistemiyle PVC pencerelerinden iç kapılarına, elektrik ve su tesisatlarından mutfağına, mineflolu zemin döşemesinden izolasyonuna kadar güvenle kullanılacak uzun ömürlü pratik ve ekonomik hazır ev çözümleridir. Ev konteyneri, uzun ömürlü olmasının yanı sıra bir çok belediyede imar izni gerektirmemektedir. Gerektiğinde demonte yapı sisteminin verdiği avantajla başka bir mekana kolaylıkla vinçli kamyon ile sevk imkanına sahiptir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail