Gerçek enerji tasarrufu sağlayan Konteyner ev sistemi

Yüksek izolasyonlu sandviç panel üretimli yeni nesil konteyner ev, ölçülebilir, gerçek anlamda enerji tasarrufu sağlayan sistemiyle enerji harcaması bütçe hesabına önem verenlerin tercihi. Konteyneri yalıtım açısından mükemmel kılan sandviç paneller yapının duvar ve çatı kaplamalarının tamamında uygulanmıştır. Çatı panelinde 125 mm kalınlıktaki bu paneller birbirine özel kenet sistemiyle kenetlenmiş olup yapılarda yaşanabilen su alma sorunları tamamıyla giderilmiştir. Konteyner ev pencerelerinde modern mimari konut tarzında tercih edilen kalite standartında pvc pencere sistemi kullanılmaktadır. Pencere profillerinde destek sacı uygulanmış, açılır kanatlarda tam kapama sağlayarak izolasyona önemli katkı sağlayan tam boyda ispanyolet kilit tercih edilmektedir. Pencere camları olası ısı köprülerine izin vermeyen çift ısı cam sistemine sahiptir. Burada ürüne özgü kapıdan da önemli bir ayrıntıya dikkat çekme adına bahsetmekte yarar var. Konteyner evlerimizin kapısında özel geliştirilmiş sac panel sistemli kapı kullanılmaktadır. Bu özel kapı tam kapama sağlar, rüzgara, toza, yağmur suyuna ve doğa ortamında haşeratın yapı içine girişine izin vermez. Yukarıda bahsettiğimiz sanadviç panel sistemi, kaliteli penceresi ve özel kapı sistemi Konteyner evleri yapı izolasyonuyla üst seviyelere yükseltmekte, kullananlara sunduğu sürdürülebilir enerji tasarrufuyla sürekli kazandırmaktadır.


Nesilden nesile mutluluklar bu konteyner evde paylaşılır

Yıllarca nesilden nesile kullanılan uzun ömürlü yıpranmaz modeliyle yaşam konteyner yapıları sevdiklerinizle beraber mutlulukların paylaşıldığı huzurlu yuvalar hazırlar. Bu harika ev modelinin bahsi geçen çok sayıda üstünlüğüyle beraber boya sistemi de özeldir. Otomotiv sanayinde kullanılan yıllarca yıpranmadan ilk günkü canlılığını sürdüren özel fırın sistemli boyama tekniği ile konteyner yapılar uzun yıllar yeniliğini muhafaza eder. Çok uzun yıllar bakım gerektirmeden ilk günkü yeni görünümünü kaybetmez. Aynı otomobillerde olduğu gibi.

 

Ev sahibi olmak için beklemeyin, cazip Konteyner ev fiyatları sizi de ev sahibi yapacak

Bu yenilikçi ev modeliyle ev sahibi olmak için yıllarca değil günlerce bile beklemenize gerek yok. Karmod’un aynı gün kullanıma hazır ev kurulum avantajıyla ev sahibi olma hayallerinizi ertelemeyin. Küçük tasarruflarınızla bütçenize en uygun konteyner ev fiyatlarıyla beklemeden kolayca ev sahibi olun. Modern konteyner evler şaşıracağınız kadar çok cazip konteyner fiyatları ile sizi de konut sahibi yapacak. Üstelik konteyner ebatları da sizin beğeninize göre.KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Konteyner ev Fiyatları

Konteyner ev nasıl yapılır?
Konteyner ev ne kadar?
2.el konteyner ev fiyatları uygun mu?
Modern konteyner ev Modelleri nasıl?
1+1 konteyner ev modelleri nasıl?
Standart ölçülerinize göre kabinlerde kaç kişi kalabilir?
Konteyner ev maliyetini neler belirler?
 

Hangi büyüklükte eve ihtiyaç duyarsanız modern tarzda 1+1 evden başlayarak 2+1, 3+1 veya daha üzeri büyüklükte ister tek katlı veya iki katlı modern bir eve siz de sahip olun. Örneğin 2+1 planda, verendalı güvenli bir evi Türkiye’nin her ilinde dilediğiniz yerde Karmod’un uzman ekipleriyle 6 saatte kuruyoruz kullanıma hazır aynı teslim ediyoruz.


Karmod portatif taşınabilir Yaşam Konteyner evler, uzun ömürlü ve güvenli çelik galvaniz yapısıyla, yüksek izolasyunu ve esnek tasarımı ile beğeninize göre fabrikada üretilip, hızlıca dilediğiniz yerde monte edilebilir özelliktedir. Yenilik ve üstünlükleriyle Karmod Konteyner teknolojisiyle anahtar teslimi olarak üretilmektedir. Geniş kullanım alanı ihtiyaçlarında tek katlı veya çift katlı olarak konteyner ev çözümü sunulmaktadır.


Karmod konteyner paket evler; sandviç panelli yapı sistemiyle PVC pencerelerinden iç kapılarına, elektrik ve su tesisatlarından mutfağına, mineflolu zemin döşemesinden izolasyonuna kadar güvenle kullanılacak uzun ömürlü pratik ve ekonomik hazır ev çözümleridir. Ev konteyneri, uzun ömürlü olmasının yanı sıra bir çok belediyede imar izni gerektirmemektedir. Gerektiğinde demonte yapı sisteminin verdiği avantajla başka bir mekana kolaylıkla vinçli kamyon ile sevk imkanına sahiptir.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail