Konteyner yapıya uzun ömür kazandıran teknoloji

Konteyner yapılara uzun ömürlü kullanım gibi önemli bir yenilik getiren Karmod Yeni Nesil Konteyner yenilikçi teknolojisiyle benzerlerinden çok farklı. Bu yeni Konteyner, 1986’dan beri sektördeki uzmanlığı ve lider marka kimliğiyle üstün özellikleriyle tamamen Karmod Ar-Ge’sinde geliştirildi. Kalite ve üstünlükleriyle kendini fark ettiren Yeni Nesil Konteyner Türkiye ile birlikte dünyanın 120’den fazla ülkesinde konuttan şantiye konteyner yapılarına, özel konsept konteyner ofis yapılarına varana kadar çok sayıda yaşam alanına yapı çözümü oldu olmaya da devam ediyor.

 

Konteyner üstün özellikleri

Enerji tasarrufu sağlayan Konteyner

Yeni Nesil Konteyner duvar ve çatı sisteminde tam izolasyonlu sandviç panel kullanımıyla benzerlerine göre yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufu sağlar. Bu durum gerek ofis, gerek konut ve gerekse şantiye işçi kamplarındaki yaygın kullanımda enerji bütçe giderlerini hissedilir oranda azaltır. Yeni Nesil’de yalıtıma ekstra katkı sağlayan iki önemli detay daha var. Bunlardan ilki Karmod Konteynerin pencerelerinde çift ısı camlı, içten destek saclı birinci kalite PVC pencere kullanılır. Pencere kanat açılımlarında kanat boyunca uzanan tam boy ispanyolet kilit sistemi kullanılarak olası hava sirkülasyonunun önüne geçilmiştir. Diğer önemli boyut ise yine tam kapama sağlayan özel sac panel kapı sistemi ile kapı yönünden konteyner yapının mükemmel izolasyonu gerçekleştirilmiştir.

12,5 cm çatı sandviç panel kalınlığı ile alanında tek olan Yeni Nesil Konteyner, çatı panel birleşiminde kullanılan özel kenet sistemiyle tam sızdırmazlığa sahiptir. Panel çatısıyla üzerinde ekstra çatı örtüsüne ihtiyaç duymadan uzun yıllar bakım gerektirmeden güvenle kullanılır.


Kullanım ergonomisiyle keyif veren prefabrik konteyner yapıları

Tam yapı güvenliği sağlanmış özel çelik karkasıyla Karmod prefabrik konteyner yapıları dış görünüşündeki fark edilirlikle beraber plan çözümlemeli iç mekan ergonomisiyle kullananlara keyif veren yaşam alanları hazırlar. Kaynaksız yapı teknolojisi, geçmeli ve cıvata – somunlu bağlantı sistemiyle hem dış hem de iç görünümüyle konfor beklentilerini fazlasıyla karşılar. Yeni nesil konteyner yapının metal karkasının tamamı otomotiv sanayinde kullanılan yıpranmaz boya teknolojisiyle özel fırınlanarak boyanmakta olup ilk günkü gibi canlı görünümünü bakım gerektirmeden uzun yıllar muhafaza eder.


konteyner kurulum aşamaları


Konteyner yaşam alanları hayatın her alanında

Deprem gibi etkenlere karşı tam güvenli yapı özelliği, uzun ömürlü kullanım standardı gibi üstünlükler Karmod Yaşam Konteyner yapılarını hayatın her alanında güvenilir yapı çözümü olarak tercih edilmesini sağlamıştır. çok sayıda yapı ihtiyacı için kullanılan yeni neslin yaygın kullanım alanları arasında kalıcı konut, lüks konteyner evler, şantiye konteyner yapı grubu, konteyner ofis gibi yaygın kullanım yapı tercihleri yer almaktadır.


Lüks konteyner ev modelleriyle konfor beklentinizi yükseltin

2+1 plandan 150 metrekarelere varan ölçülerde çok alternatifli lüks konut seçim tercihi sunan konteyner ev modelleri konforlu ve huzurlu bir ev arayanlara özel. Lüks konteyner evler tatil yörelerinde, köyde veya doğa ile iç içe dingin ve nezih bir mekanda yaşama arzusunda olanların ikinci ev tercihi. Mükemmel yalıtımlı, uzun ömür dayanımlı iç mekan konforu özel tasarımlarla özenle hazırlanmış her biri maksimum ferahlıktaki seçkin konteyner ev modelleri arasında hayalinizdeki evi mutlaka bulacaksınız.


Konteyner evinizi nerede isterseniz aynı gün kullanımınıza hazır

Uzmanlıkla tasarlanmış 2+1, 3+1, 4+1 gibi çok sayıda özgün planda konteyner ev Karmod’un modern üretim tesislerinde demonte olarak hazırlanarak dilediğiniz yere ulaştırılıyor. Arzu ettiğiniz yere dilediğiniz gün sevk edilen konteyner evinizi Karmod uzmanlarınca vidalı geçmeli yenilikçi üretimin verdiği kolaylıkla aynı gün kurulum yapılarak kullanımınıza hazır halde size teslim ediliyor.


Konteyner İçi

Dünyanın en çok tercih edilen Şantiye Konteyneriyle projenize hız verin

Modern yenilikçi üretim sistemi, zindelik veren çalışma ve istirahat mekânları ve kısa sürede tam zamanında teslimat hızıyla Karmod şantiye konteyner yapıları dünyada en çok tercih edilen inşaat konteyneri modeli. Enerji tasarruflu yalıtımı, tamamen sandviç panelli duvar ve çatı sistemi, gürültülü ortamda bile zindelik veren sessiz iç mekân konforu gibi öne çıkan özellikleriyle Karmod Yeni Nesil büyük projelerin şantiye konteyner yapılarında ilk tercih olmasındaki en önemli etkenler arasında.

Karmod, teslim tarihi baskısıyla zamanla yarışan büyük projelerin inşaat konteyneri ihtiyaçlarına uzmanlığıyla en uygun yapı grubunu tam zamanında üretip kısa sürede kullanıma hazır kurulumla teslim ederek önemli destek sağlıyor. Karmod’un şantiye konteyner yapı grubunda konteyner ofis yapıları, konteyner teknik ofis binaları, yemekhane ve yatakhane binaları, insan kaynakları ofisi, sağlık yapıları, çamaşırhane, konteyner tuvalet, mobil wc konteyner gibi şantiyede ihtiyaç duyulan tüm yapıların üretim ve kullanıma hazır kurulumu yer alıyor.


Kentin yeni ofis tercihi Metropol Konteyner

Estetik kaygıların ön plana çıktığı çağdaş şehir mimarisine özel tasarlanan Metropol Konteyner yapıları hazır konseptli lüks ofis arayanlara özel. Modern tasarımlı Metropol Konteyner modelleri konulduğu mekâna değer katan üç metrekarelik güvenlik ofis yapılarının yanı sıra daha büyük metrajlı lüks yönetim ve satış ofislerine hazır konseptte yapılar yer alıyor. Holding ve elçilik gibi farklı özel alanların güvenlik yapılarıyla beraber satış ofisleri, bölge müdürlüğü gibi çok sayıda ihtiyaca özgü binalar hazırlıyoruz.


Tıbbi, kimyasal ve tehlikeli katı atıklar konteynerle kontrol altında

Karmod’un konteyner yapı çözümleri arasında çevre değerlerinin korunmasına önemli katkı sağlayan tıbbi kimyasal ve tehlikeli katı atık konteyner yapıları da yer alıyor. Hastanelerdeki tıbbi atıklarla üretim tesislerindeki kimyasal atıkların güvenli ortamda depolanması, zararlı katı atıkların muhafazası için özel tasarlanan tıbbi, kimyasal ve tehlikeli atık konteynerimizdeki temel amaç çevreyi en iyi şekilde korumak. Sürdürülebilir çevre bilincinin oluşmasına önemli katkı sağlayan atık konteyner ürünlerimizle beraber çevrenin korunması adına özel önlem gerektiren yapı çözümlerimizle de farklı sektörlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail