Konteyner yapıya uzun ömür kazandıran teknoloji

Konteyner yapılara uzun ömürlü kullanım gibi önemli bir yenilik getiren Karmod, yenilikçi teknolojisiyle benzerlerinden çok farklı. Bu yeni teknoloji, 1986’dan beri sektördeki uzmanlığı ile tamamen Karmod Ar-Ge’sinde geliştirildi. Kalite ve üstünlükleriyle kendini fark ettiren Yeni nesil Konteyner Türkiye ile birlikte dünyanın 120’den fazla ülkesinde konuttan, şantiye konteyner yapılarına, özel tasarım ofis yapılarına varana kadar çok sayıda yaşam alanına yapı çözümü oldu, olmaya da devam ediyor.


Konteyner üstün özellikleri

Enerji tasarrufu sağlayan konteyner

Yeni nesil konteyner , tam yalıtımlı sandviç panel sistemiyle benzerlerine göre yüzde 60’a kadar enerji tasarrufu sağlar. Bu durum gerek ofis, gerek konut ve gerekse şantiye işçi kamplarında enerji giderlerini önemli oranda azaltır. Yeni nesil konteynerde yalıtıma ekstra katkı sağlayan iki önemli detay var. Bunlardan ilki Karmod’un, konteynerlerin pencerelerinde çift ısı camlı, içten destek saclı birinci kalite PVC pencere kullanması. Pencere kanat açılımlarında kanat boyunca uzanan tam boy ispanyolet kilit sistemi kullanılarak olası hava dolaşımının önüne geçilmiştir. Diğer önemli detay ise, özel sac panel kapı sistemi ile yapının mükemmel izolasyonu gerçekleştirmesi.


Kullanım ergonomisiyle keyif veren prefabrik konteyner yapıları

Tam yapı güvenliği sağlanmış özel çelik karkasıyla Karmod prefabrik konteyner yapıları, iç mekân ergonomisiyle kullananlara keyif veren yaşam alanları sağlar. Kaynaksız yapı teknolojisi, hem dış hem de iç görünümüyle konfor beklentilerini fazlasıyla karşılar. Yeni nesil yapının metal karkasının tamamı otomotiv sanayinde kullanılan yıpranmaz boya teknolojisiyle özel fırınlanarak boyanmakta olup ilk günkü halini uzun yıllar muhafaza eder.


konteyner kurulum aşamaları


Konteyner yaşam alanları hayatın her alanında

Deprem gibi etkenlere karşı tam güvenli yapı özelliği, uzun ömürlü kullanım standardı gibi üstünlükler Karmod’un, hayatın her alanında güvenilir yapı çözümü olarak tercih edilmesini sağlamıştır. Karmod konteynerin yaygın kullanım alanları arasında kalıcı konut, lüks konteyner evler, şantiye konteyner, ofis yer almaktadır.


Lüks konteyner ev modellerimiz konfor beklentinizi karşılar

21m2 plandan 150 m2’ye varan ölçülerde birçok alternatifi olan lüks konteyner ev modelleri konforlu ve huzurlu bir ev arayanlar için özel tasarlanmıştır. Lüks konteyner evler tatil yörelerinde, köyde veya doğa ile iç içe yaşama arzusunda olanların ev tercihi. Mükemmel yalıtımlı, uzun ömürlü, her biri maksimum ferahlıktaki konteyner ev modelleri arasında hayalinizdeki evi mutlaka bulacaksınız.


Konteyner eviniz istediğiniz yer ve zamanda kullanımınıza hazır

Uzmanlıkla tasarlanmış 2+1, 3+1, 4+1 gibi çok sayıda konteyner ev Karmod’un modern üretim tesislerinde demonte hazırlanarak dilediğiniz yere ulaştırılıyor. Arzu ettiğiniz yere dilediğiniz gün sevk edilen konteyner eviniz Karmod uzmanlarınca aynı gün kurulum yapılarak kullanımınıza hazır halde size teslim ediliyor.


Konteyner İçi

Dünyanın en çok tercih edilen şantiye konteyneri ile projenize hız verin

Modern yenilikçi üretim sistemi, zindelik veren çalışma ve istirahat mekânları kısa sürede teslimatı ile şantiye yapıları dünyada en çok tercih edilen inşaat konteyneri modeli. Enerji tasarruflu yalıtımı, tamamen sandviç panelli duvar ve çatı sistemi, sessiz iç mekân konforu gibi öne çıkan özellikleriyle Karmod kontenyer, büyük projelerin şantiye yapılarında ilk tercihtir.

Karmod, teslim tarihi baskısıyla zamanla yarışan büyük projelerin inşaat konteyneri ihtiyaçlarına uzmanlığıyla en uygun yapıyı tam zamanında üretir ve kısa sürede kullanıma hazır hale getirerek teslim eder. Karmod, şantiye konteyner şantiye yapı grubunda ofis yapıları, teknik ofis binaları, yemekhane ve yatakhane binaları, insan kaynakları ofisi, sağlık yapıları, çamaşırhane, tuvalet, mobil wc konteyner gibi şantiyede ihtiyaç duyulan tüm yapıları üretir.


Konteynerler Nasıl Yapılır? Özellikleri nelerdir?
Konteynerler rüzgâra karşı dayanıklı mıdır?
Konteynerler bakım gerektirir mi?
Konteyner ısı ve ses yalıtımı nasıldır?
Konteynerler sadece belirli standartlar ve ölçülerde mi yapılabilir?
Konteyner zemini nasıl olmalı ve ne gerekli?
Konteynerlerin garanti koşulları nelerdir ve garanti süresi ne kadardır?
Konteynerlerde iklimlendirme (ısıtma ve soğutma) nasıl çözülebilir?
Konteyner taşımacılığı nasıl yapalır? Hangi araçla kaç tane taşınabilir?

Kentin yeni ofis tercihi: Metropol Konteyner

Estetik kaygıların ön plana çıktığı çağdaş şehir mimarisine uygun Metropol Konteyner yapıları, hazır konseptli lüks ofis arayanlara özel olarak üretilir. Modern tasarımlı Metropol konteynerler konulduğu mekâna değer katan 3 m2’lik güvenlik ofis yapılarının yanı sıra daha büyük metrajlı lüks yönetim ve satış ofisleri gibi alanlarda da kullanılır. Holding ve elçilik gibi farklı özel alanların güvenlik yapılarıyla beraber satış ofisleri, bölge müdürlüğü gibi çok sayıda ihtiyaca özgü binalar hazırlıyoruz.


Tıbbi Kimyasal ve tehlikeli atıklar Karmod konteynerle kontrol altında

Karmod’un konteyner yapı çözümleri arasında, çevre değerlerinin korunmasına önemli katkı sağlayan tıbbi kimyasal ve tehlikeli katı atık konteyner yapıları da yer alıyor. Hastanelerdeki tıbbi atıklarla üretim tesislerindeki kimyasal atıkların güvenli ortamda depolanması, zararlı atıkların muhafazası için özel tasarlanan konteynerimizdeki temel amaç çevreyi en iyi şekilde korumaktır. Sürdürülebilir çevre bilincinin oluşmasına önemli katkı sağlayan atık konteyner ürünlerimizle beraber çevrenin korunması adına özel önlem gerektiren yapı çözümlerimizle de farklı sektörlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail