Modüler kabin üretiminde Dünya lideri

1986’dan günümüze uzanan birikimiyle Karmod modern tesislerde imal ettiği modüler kabin ürünleri bugün dünyanın 120’yi aşkın ülkesine ihraç edilen tek marka olup modüler kabin üretiminde dünya lideridir. Yaşam kabininde dünyada en yaygın marka olan Karmod kabinlerini Türkiye’de güvenlik kabini, bekçi kabini, taksi durağı kabini ve büfe kabini kullanımıyla her noktada sıklıkla görebilirsiniz. Kabinlerimizi İngiltere’de gazete bayi, Fransa’da stor mağaza, Avrupa genelinde otobüs e-bilet satış kabini, Nijerya’da polis noktasında, Eritre’de maden ocağı yatakhanesinde, ABD’de büfe, Almanya’da çiftlik evi, Suudi Arabistan’da Konut, Katar’da askeri tesis, Rusya’da kitap satış noktası gibi çok farklı ihtiyaçlar için 120’nin üzerinde ülkede şu an hizmet vermeye devam ediyor.

 

En çok kabin modeline sahip marka

Karmod CTP polyester kabin ürünleri başta olmak üzere lider marka kimliğiyle her biri farklı beklentilere özel 5 farklı üretim modelinde kabin üretmektedir. Her modelin farklı kabin planları da göz önünde bulundurulduğunda Karmod her biri fonksiyonel kullanım ergonomisine sahip yüze yakın standart planda modüler kabini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. CTP polyester kabin modelinin yanı sıra farklı bir alternatif olarak Panel Kabin, lüks güvenlik kabini tercihine özel Prekast Kabin, modern konsept ofis yaşam kabini tercihleri için Metropol Kabinler ile seyyar portatif tuvalet kabini çözümü olarak polietilen seyyar tuvalet ve duş modelleri Karmod’un alternatifli üretimleri arasında yer almaktadır. Prefabrik kabin sınıfında yer alan ürünlerimiz deprem afeti sonrası açığa çıkan acil barınma ihtiyacınının hızla karşılanabilmesi için deprem kabini olarak ta kullanılmaktadır.

 

Aynı gün kullanımınıza hazır yaşam kabinleri

Karmod kabin modellerinin tamamı kullanıma hazır konseptte satışa sunulmakta olup tuvalet kabinleri de dahil tüm üniteleriyle yerine sevk edildiğinde içerisinde hemen yaşam başlar. Elektrik tesisatı kabin arkasında buvatla güvenli olarak dışarı çıkarılmış olup ana akım şebekeye kolayca bağlantı yapılabilecek şekilde hazırlanmıştır. Aydınlatma armatürleri, anahtarlar ve prizler kullanıma hazır monte edilmiştir. Lavabolu ve duş - tuvalet kabini modellerinde ünitelerle beraber temiz ve atık su tesisatları çekilmiş olup ana şebekelere kolay bağlantı için ürün arkasında bağlantı ekipmanları hazır şekilde montajlanmıştır.

 

Farklı kullanımlara özel ergonomik planlarda Polyester Kabinler

Özel duvar ve çatı panelleri modern bant sisteminde tam yoğunlukta hammadde kullanımıyla enerji tasarrufu sağlayan yüksek izolasyonla üretilen CTP Polyester Kabinler 3 metrekareden 50 metrekarelere varan farklı ölçüde palanlara sahip. 150x150, 150x215, 215x215 plandaki kabinler genelde güvenlik kabini veya bekçi kabini olarak tercih edilirken 270x270, 390x390 ölçüleri taksi durağı kabini ve halk ekmek satış büfe kabini kullanımı için yoğun talep görüyor. 390x510 ölçü aralığından başlayarak 390x1230 büyüklükteki plana sahip yapılarımız ise en çok ofis yaşam kabini olarak tercih görüyor. Mobo kabinlerimiz 19 farklı ölçüde standart planda üretim yapılırken tekli üniteden çoklu ünitelere Seyyar portatif tuvalet kabinleri de altı farklı standart ölçüde kullanıma hazır üretilmektedir. Hazır tuvalet kabinlerinde alaturka yer taşı, alafranga klozet, duş teknesi veya engelli kullanımına özel engelli tuvalet kabini ünitelerinde üretim gerçekleştirilmektedir.

 

Taksi duraklarına özel modern görünümlü hazır yapılar

Kullanıma hazır farklı plan konseptlerinde taksi durağı kabini yapılarıyla taksi durakları şimdi daha modern. Mobo kabin veya daha lüks kullanımlar için Metropol kabin modeliyle kullanıma hazır üretilip sevk edilen taksi durağı kabinlerimiz modern yapı tarzıyla şehir mimari konseptine tam uyum sağlarken içi kullanım ergonomisiyle de taksicilere nezih dinlenme alanları hazırlıyor. Maksimum geniş mekan kullanımında konforlu dinlenme salonu, şirin mutfağı, kayıt odasıyla prefabrik kabin taksici esnafının en çok tercih ettiği yapı modeli.

 

Kabinler hangi malzemelerden üretilir? Özellikleri nelerdir?
Kabinler rüzgâra karşı dayanıklı mıdır?
Kabinler bakım gerektirir mi?
Kabinlerde ısı ve ses yalıtımı nasıldır?
Kabinler sadece belirli standartlar ve ölçülerde mi yapılabilir?
Standart ölçülerinize göre kabinlerde kaç kişi kalabilir?
Kabinler için nasıl bir zemin gerekir?
Kabinlerin garanti koşulları nelerdir ve garanti süresi ne kadardır?
Kabinlerde iklimlendirme (ısıtma ve soğutma) nasıl çözülebilir?
Kabinlerin nakliyesi ne tür araçlarla yapılmaktadır?

 

Yüksek güvenlik gerektiren görev bölgelerine özel Zırhlı Güvenlik Kabini

Karmod uzmanlığıyla Ar-Ge süreçleriyle geliştirilerek tasarlanan kurşun geçirmez kabin yüksek güvenlik gerektiren görev alanlarına özel üretiliyor. Karmod zırhlı güvenlik kabini riskli bölgelerde görev yapan polis ve askeri personele BR7 zırh delici mermili saldırılara özel koruma sağlayarak güvenli sığınma alanı oluşturur. Kabinin 3 yönüde bulunan güvenlikli özel atış mazgallarıyla olası saldırılara anında karşılık vermek için pratik kullanımda tasarlanmıştır. Kurşun geçirmez kabin geniş görüş alanına sahip zırhlı güvenlikte güvenli camlarla donatılmıştır. Her noktası kurşun geçirmez standartına sahip zırhlı güvenlik kabinlerimiz özel kurşun geçirmez kapı, havalandırma mazgalı, aydınlatma ışığı, saldırı alarmı ile görev yapanlara tam koruma sağlar. 

Prefabrik kabin yapı sınıfıyla ürettiğimiz çok sayıda kabin modelimizi bu sayfadan detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Bize yazarak veya yaygın satış ofislerimizdeki uzmanlarımızla iletişime geçerek bekçi kabini ve diğer kabin modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail