Şantiye ve Ofis Konteyneri

Enerjiden madenciliğe farklı sektörlerle inşaat firmalarının ihtiyacına göre şantiye işçi kamp yapıları projelerimizle çalışma ofisleri, şantiye konteyner yemekhane yapıları, konteyner yemekhane, sosyal tesisler, tuvalet ve duş yapıları gibi ihtiyaçları hızlı planlama ve üretimle hazırlayarak sahada çok kısa zamanda kullanıma hazır kurulum gerçekleştirerek teslim ediyoruz. Şantiye konteyner işçi kampı projelerinde uzmanlığımız, kalitemiz, üretim ve kurulum hızımız, satış sonrası desteğimizle Karmod yeni nesil şantiye yaşam konteyneri işçi kamp yapılarında en çok tercih edilen konteyner markasıdır.

 

En yüksek yalıtım tam sızdırmazlık Karmod Yeni Nesil Konteynerde

Karmod uzmanlığıyla Ar-Ge süreçlerinde geliştirilen yeni nesil şantiye ve ofis konteyneri üstün yalıtım özellikleriyle kullananlardan tam not alıyor. Özel üretimli yeni nesil konteyner 5cm kalınlıkta sandviç panel duvar ve 12,5 cm sandviç sistem çatı paneliyle yüksek yalıtım değerlerine sahip olup sağladığı ısı ve ses izolasyonuyla benzersiz özelliklerdedir. Yeni neslin çatı panellerini bir birine tam birleştiren özel kenet sistemi ile yağmur suyu sızdırma ve hava sirkülasyonu gibi istenmeyen geçişler tamamen ortadan kaldırılmıştır. Karmod şantiye ve ofis konteyneri bu özelliğiyle benzerlerine göre yüzde 60’lara varan önemli değerde ısıtma ve soğutmada enerji tasarrufu sağlar. İklimlendirme enerjisinde kazanılan bu büyük orandaki tasarruf şantiye konteyner fiyatları araştıran akıllı şantiye yapı satın almaları tarafından dikkatle değerlendirilmektedir.

Karmod konteynerin kalite üstünlüğü yalıtımın yanı sıra diğer alanlarda da kendini gösterir. Yeni nesil şantiye ve ofis konteynerinin ana gövde metal aksamlarında yüksek yoğunlukta galvaniz kaplanmış metaller kullanılmaktadır.  Galvaniz yoğunluğuyla metaller korozyona uğramaz, paslanmaz ve en önemlisi bu durum yapıya uzun ömürlü kullanım kazandırır. Yeni neslin boyamasında da otomotiv sanayinde olduğu gibi özel fırın boyama sistemi tercih edilmiştir. Bu özelliğiyle şantiye ve ofis konteynerinin boyası uzun yıllar çıkmadan, solmadan canlılığını muhafaza eder. Yeni neslin üretim sisteminde kaynaksız teknoloji kullanılmaktadır. Yapıdaki tüm bağlantılar vida sonumla ve geçmeli olarak yapılır. Şantiye ve ofis projelerinde sağladığı bu avantajlar Karmod’u Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen markası yapmıştır.

Şantiye ve Ofis Konteyneri Teknolojilerimiz

 

Şantiye konteyner fiyatları değerlendirirken nelere dikkat edilmeli?

Şantiye konteyner fiyatlarını değerlendirirken bazı kriterlere özellikle dikkat edilmeli. Konteyner fiyat araştırması yaparken sıkça karşılaştığımız ‘Satılık sahibinden uygun fiyata şantiye konteyneri’ fiyat analizlerinde yanılmamak için şu özellikleri mutlaka sorgulamanızı öneririz:

  • Konteynerde yüksek yalıtım sağlayan duvar ve çatıda sandviç panel kullanımı. Lambrili üretimlerde yalıtım değerleri çok düşük kalmaktadır.
  • Çatı sızdırmazlığına sahip olması.
  • Korozyon açısından yapıyı uzun ömürlü kılan metal galvaniz yoğunluğu yüksek ve kaynaksız sistem olmasına.
  • Yapının başka şantiye projelerinde defalarca kullanımı için vidalı birleşimli olmasına. Panellerin geçmeli sisteme sahip olmasına.
  • Elektrik tesisatının kaliteli malzeme kullanımıyla uluslararası standartta yangın güvenliğinde olmasına.
  • İç kullanıma konfor kazandıran WC, duş, mutfakta kaliteli ünite ve malzeme tercihiyle üretilmesine.
  • Yapıya kullanım ergonomisi kazandıran alt şasede kullanılan profil sıklığına.
  • Yapının tam deprem dayanımına sahip olmasına
  • En önemlisi satın aldığınız markanın satış sonrası garanti ve servis hizmetinin bulunmasına mutlaka dikkat etmeninizi öneririz.

 

Leziz yemekler en güzel salonda yenir

Yorucu çalışma saatleri sonrası en güzel dinlenme molasını yemekhanede vermek iyi bir tercih neden olmasın? Karmod şantiye yemekhane konteyner yapıları zorlu şantiye ortamlarında yemek arası veren personele güzel bir mola anı yaşatmak için özenle tasarlandı. Maksimum genişlikte konforlu yemek salonu şantiye yemekhane konteyner yapılarımızın temel özelliğini oluşturur. Yemek salonunun yanı sıra mutfakta görev alan leziz yemekleri hazırlayan çalışanlar için de konfor ve ergonomik kullanım ön planda. Tek katla beraber şantiye birleşimli çok katlı yemekhane konteyner binası her katında aynı konforu yaşatır. On kişiden binin üzerinde şantiye personelinin aynı anda konforla yemek yiyebildiği hazır sistem birleşimli şantiye birleşimli yemekhane konteyner yapılarımızı teknolojimizle hızla üretiyoruz, kısa sürelerde kullanıma hazır teslim ediyoruz. Şantiyeniz için yapılarımızı tercih ederek bin kişilik yemekhane binasına bir hafta gibi kısa bir sürede kullanıma hazır sahip olabilirsiniz.

 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail