Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları

Yüksek yapı güvenliğine özel tasarım, çelik sistem hızlı üretim teknolojisi, hızlı kurulum çelik konstrüksiyon ev fiyatları her yönüyle kazandırıyor. Genel yapı sistemine bu evlerde gerçekleştirilen standart yalıtım uygulamaları da eklediğimizde çelik konstrüksiyon ev kullandıkça da kazandırır. Çelik ev sistemini güvenli kılan en önemli ekten yapı modelinde tamamıyla çelik malzeme kullanılmasıdır. Karmod hazır evlerde malzeme kullanımı öncesi statik uygulamalar açısından tam yapı güvenliği özel yazılım bilgisayar programında gerçekleştiriliyor. Hafif çelik ev tasarım mimarlarınca tasarlanan evler bu özel programda üretim öncesi uygulamalarla imalata hazırlanıyor. İlk uygulama konutun mimari tasarıma uygun üretim projesinin hazırlanması. Üretim projesi tamamlanan çelik konstrüksiyon ev son aşamada alanında uzmanlaşmış mühendislerce statik güvenlik kontrolünden geçiriliyor. Aynı özel programda gerçekleştirilen statik kontrolleri sonrası konut projesi üretime hazır hale getiriliyor.

 

Çelik konstrüksiyon ev üretimi Karmod’un yeni nesil teknolojilerle donatılı modern tesislerinde yapılıyor. Çelik ev üretiminin hiçbir aşamasında kaynak kullanılmıyor. Makine otomasyonunda kesim, büküm ve cıvata delikleri açılan konut kurulum yapılmak üzere evin kullanılacağı yere sevk ediliyor. Alanında uzman ekiplerce günler içerisinde hazır hale getirilen çelik konstrüksiyon ev oturum için size teslim ediliyor. Üretimin makine hattında israf edilmeden kısa sürede gerçekleşmesi konut maliyetinde ciddi avantaj sağlıyor. Farklı ustalara gerek duyulmadan uzman ekipçe yerinde kurulumu çelik konstrüksiyon ev fiyatları ile her yönüyle cazip hale getiriyor. Üstelik yüksek izolasyon uygulamalarıyla bu evler klasik mimarideki konutlara göre enerji tasarrufuyla da kazandırıyor. Üretimden enerji tasarrufuna çelik ev sistemindeki avantajlar modeli tercih edenlere her açıdan kazandırıyor.

 

 

Çelik Ev Modelleri

Klasik konut tarzlarına önemli bir alternatif getiren çelik ev modelleri son dönemde müstakil konutta en fazla tercih edilen model oldu. Bu yenilikçi modelin tercih edilmesinde kuşkusuz çok sayıda öne çıkan etken bulunuyor. İlk olarak hafif çelik ev sisteminde çelik hammaddenin sunduğu tasarım avantajından bahsedebiliriz. Çelik malzeme kaynaksız teknoloji kullanımıyla yenilikçi teknolojilerle donatılı makine hattında çok kolay şekillendirilebiliyor. Bu avantajla özel bilgisayar yazılımında tasarlanan çelik ev modelleri üretim aşamasında tüm detay tasarımlarıyla hazırlanıyor. Bu yenilikçi sistemle modern villa tasarım beklentileri kurulum aşamasında konuta tam anlamıyla yansıtılabiliyor. Oysa klasik betonarme gibi hantal konut sistemlerinde tasarımı uygulamaya tam anlamıyla yansıtabilmek son derece güç. Bu nedenle mimarlar klasik modellerde kaçındıkları tasarımları çelik ev modelleri ile özgürce ortaya koyabiliyor.

 

Neden Çelik Konstrüksiyon Ev Tercih Etmelisiniz?

Modern mimaride çelik konstrüksiyon ev modelleri yoğun olarak tercih görmesinin çok sayıda öne çıkan nedeni var. Öncelikle çelik konstrüksiyon ev tasarım mimarlarına sınırsız özgürlük alanları sunuyor. Klasik sistemlerde yapı modelinin uygulama izni vermemesi nedeniyle kaçındıkları tasarımları çelik ev modelleri ile korkusuzca ortaya koyuyorlar. En detay girift tasarımlar bile çelik ev sistemiyle kolayca gerçekleştirilebiliyor.

 

Çelik Evler detaylı inceleme

 

Çelik konstrüksiyon ev sisteminin tercih edilmesinde bir diğer önemli etken yapı güvenliği. Çelik ev üretiminde kullanılan çelik hammadde kırılgan olmayan esnekliğiyle deprem gibi etkenlere karşı tam koruma sağlıyor. Çelik ev modelleri statik hesaplamalarıyla tam deprem güvenliği için çelik ağlarla adeta örülüyor.

 

Bu modern evlerde bir diğer öne çıkan üstünlük yüksek yalıtım uygulamaları. Çelik konstrüksiyon ev ve prefabrik ev modelleri duvar aralarına taş yünü yalıtım malzemesi uygulaması ve üzerine ekstra kaplama uygulamalarıyla mükemmel yalıtıma sahiptir. Bu özel yalıtım sistemiyle kullanımda diğer yapı modellerine göre yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufu sağlar. Bu yönüyle çelik ev fiyatları kullandıkça tasarruf sağlar ve en az enerji kullanımıyla bütçe giderlerinizi azaltarak kazandırır. Farklı ustalara gerek kalmadan hızlı kurulum avantajı çelik konstrüksiyon ev tercihindeki bir diğer önemli etkendir. Hafif çelik ev duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrikten suya, yalıtımdan boyaya her detay Karmod ustalarınca gerçekleştirilir.

 

Çelik Konstrüksiyon Ev Size Neler Kazandırır?

  • Çelik konstrüksiyon ev depreme dayanımlı güvenli konut modelidir
  • Çelik ev modelleri mimarlara tasarım özgürlüğü sunarak modern tasarımlara kolaylık sağlar
  • Hafif çelik ev yalıtım üstünlüğüyle kullandıkça enerji tasarrufuyla bütçelere kazandırır
  • Çelik konstrüksiyon ev hızlı üretim ve yerinde hızlı kurulum avantajına sahiptir
  • Çelik konstrüksiyon ev Karmod uzmanlarınca kurulduğundan sizi farklı ustalarla uğraşmaktan kurtarır
  • Çelik ev modelleri villa konforuyla sizi ayrıcalıklı hissettirir
  • Çelik konstrüksiyon ev fiyatları size her açıdan kazandırır

 

 

Karmod Çelik Ev Üstün Özellikleri?

Karmod Çelik ev sistemi betonarme yapılara göre üretimi hızlı ve kurulumu çok daha kısa süre yapılır ve ciddi zaman para tasarruf sağlar daha ekonomik çözüm sunar. Hazı Çelik evler ses, ısı ve su yalıtımı olarak betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlar. Çelik ev modelleri modüler yapısıyla sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve deprem bölgelerinde betonarme evlere göre çok daha güvenli, çok sağlam ve dayanıklıdır.

 

Çelik Konstrüksiyon Ev En Yüksek Güvenlik En Ekonomik Maliyetle

Çok büyük bir kısmı 1. Derece deprem bölgesi olarak adlandırılan ülkemizde, insan hayatına direkt etkisi olan yapı güvenliği çok büyük önem arz etmektedir. Depreme dayanıklı, güvenli yaşam alanlarına sahip olmanın en ekonomik ve hızlı yollarından biri çelik ev yapılarıdır. Son yıllarda çelik ev yapılarına ilgi sahip oldukları avantajlar ve özellikleri ile oldukça artmıştır. Çelik konstrüksiyon ev bir diğer adı ile çelik ev yapı sistemleri, inşaat sektöründe özellikle son zamanlarda çok fazla tercih edilmekte ve geleceğin mimarisi olacağı düşünülmektedir. Çelik konstrüksiyon, bir yapı sistemidir. Binanın çatı, duvar ve zemininin desteklenmesi için çelik yapılı dikdörtgen bir ızgara kullanılır. Çok katlı binalar ve gökdelen yapımında da bu yapı tekniği çokça kullanılır.

 

Çelik Ev İç Dizayn

Duvar karkası 84 mm kalınlığındadır. İsteğe göre bu kalınlık arttırılabilir. İki ya da üç katlı villa çelik yapı sistemlerinde duvar 104 mm kalınlığındadır. Çelik ev yapılarında tüm çelik sistemi, kaynaksız sistemle üretilerilir, imbus yöntemle vida ve civata ile yapılır. Birleşimli sistemlerinde, soğukta şekillendirilmiş galvaniz sac profillerden oluşan (U, C, L, Omega vs.) taşıyıcıların kullanılır. Yalıtım sistemlerinde 80 mm kalınlığında taşyünü ya da EPS kullanılır. Dış cephe kaplamalarında ve boyada çelik aksam üzerine, nem bariyeri eklenebilir. Eğer talep edilirse 11 mm kalınlığında OSB kaplaması eklenebilir. Çift katlılarda bu zorunludur. Talep edildiği takdirde taşonit ya da yalıpan kaplaması yapılabilir. Dış cephe boyasında akrilik esaslı boya kullanılır. Dış duvar kalınlığı OSB olmadığı durumlarda 116 mm’dir. OSB kullanılırsa, 152 mm’ye kadar çıkabilir. Talebe bağlı olarak dış cepheye mantolama yapılabilir.

 

İç cephe kaplamalarında özel duvar sistemi kullanılır. Bu sistemde alçıpanlar arası file ve alçı sıvası uygulanır. Bu uygulama ile çelik ev yapısının estetik bir görünüm kazanması sağlanır. Yine iç duvar kaplamasında alçıpan ya da talebe göre istenirse yangına karşı dayanıklı olan pembe alçıpan levhalar kullanılır. İç duvarlarda gerçekleşme ihtimali olan terlemeyi engellemek ve ayrıca izolasyonu arttırmak için yapının iç duvarlarındaki profil üzerine naylon çekilir. Talep edilirse, iç duvarlarda çift kat alçıpan uygulanabilir. Enerji tüketim giderleri çelik evler ile minimuma indirgenir. Homojen yapıları ile ev yapınızın her noktasında çelik evler aynı direnci gösterir, bu da çelik evleri çok dayanıklı bir yapı haline getirir. Çevre dostu yapıları sayesinde de çelik ev kullanırken çevreye zarar vermezsiniz. Neredeyse her çelik yapıda dönüştürülebilir malzemeler kullanılır.

 

Sahip olduğu teknik özellikleri ile en kaliteli yaşam alanları garantisi sunan Karmod çelik evler, sadece günlük yaşam alanları için değil okul, spor tesisleri, atölyeler, villalar, depolar için de güvenle tercih edilebilir. Toplu konut inşaatlarında düşük maliyet ve kısa süreli çözümler çok önemlidir. Bu sebeple toplu konut projeleri için de en iyi tercihlerden biri çelik ev sistemleridir. Sadece haftalar içerisinde binlerce insanın konaklayabileceği konforlu, kullanışlı yaşam alanları üretmek mümkündür.

 

Hızlı Sipariş, Zamanında Teslim

Her yaşam tarzına uygun olan Karmod çelik ev modellerinden birini tercih ederek sipariş ettiğiniz andan itibaren çok kısa süreler içerisinde sizler için hızlıca evinizin üretimine başlıyoruz. Haftalar içerisinde demonte olarak üretimini tamamladığımız evinizi, Türkiye’nin istediğiniz bölgesine kısa sürede teslim ediyoruz. Uzman ekiplerimizle birlikte kurulumunu sağlıyor ve kullanıma hazır olarak sizlere zamanında teslim ediyoruz.

 

 

Çelik Ev Fiyatları

Betonarme yapılara göre 5 kat daha fazla hafif olan, çok uzun yıllar güvenle kullanılabilen, çatlamayan bozulmayan ve böceklenme gibi sorunlar yaratmayan, yüksek ısı ve ses yalıtımı ile enerjiden tasarruf sağlayan, estetik görünüme sahip olan, farklı iç ve dış kaplamalarıyla isteğe göre her yaşam tarzına uygun olan üretilebilen çelik evler için onlarca farklı ev planı imkanı mevcuttur. Bu planların her birinde farklı boyutlandırma ve isteğe göre eklenebilen malzemeler, ürünler olabilir. Bu sebeple her ihtiyaca, kullanılan malzemeye ve talebe göre farklılık gösteren çelik evler fiyat açısından da çok farklılık göstermektedirler. Piyasada çelik ev fiyatları ve konteyner ev fiyatları araştırması yaptığınızda Karmod ürünlerinin sahip oldukları yüksek kaliteleri ile birlikte en uygun fiyatlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Bunların da ötesinde, Karmod uzman ekipleri ile satış sonrasında da müşterisinin yanındadır. Çelik ev yapınız ile alakalı her konuda Karmod ekipleri ile iletişime geçebilir, çok kısa süreler içerisinde olası problemlerinizi çözebilirsiniz. Yıllarca güvenle kullanabileceğiniz, sizin için en uygun çelik ev modeli ve en uygun çelik ev fiyatları için bizimle ilgili numaralardan iletişime geçin.

 

 

Çelik Evler İle Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Hem yüksek güvenliğe sahip, hem estetik tasarımlı hem de ekonomik bir ev mi arıyorsunuz? O zaman çelik evler tam size göre. Son yıllarda sunduğu güvenli yaşam alanlarıyla, aynı zamanda farklı tasarımlara da sahip olabilen çelik ev yapıları en çok tercih edilen ev yapıları arasında yer alıyor. Teknik açıdan oldukça kaliteli yapılar olan çelik evler, tasarımları ile de gözünüze hitap eder. Sahip oldukları modüler yapıları ile kolayca taşınabilir ve sevk edilebilirler. Karmod olarak dünyanın her yerine çelik ev yapılarımızı karayolu, havayolu ve denizyolu ile çok kısa süreler içerisinde ulaştırabilmekteyiz. Tek katlı, daha uygun maliyetli, küçük ve kullanışlı çelik ev tasarımı ve üretimi mümkün olduğu gibi, çok farklı estetik tasarımlara sahip, lüks ve konforlu iki katlı ya da üç katlı çelik villa üretimi de mümkündür. İstediğiniz her araziye uygun olarak, şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe yaşam alanlarına çelik ev ile sahip olabilirsiniz.

 

konteyner ve Çelik konstrüksiyon evler, fabrika ortamında üretilirler. Demonte yapıya sahiptirler. Teslimat yerinde uzman ekipler tarafından kurulumları gerçekleştirilir. Onlarca Karmod çelik ev modeli arasından size en uygun olanı seçtiğinizde, seçtiğiniz modele uygun olarak hazırlanan çelik konstrüksiyon ev yapısının ilk olarak iskeleti üretilir, devamında diğer parçaları demonte olarak üretilir. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden istediğiniz yere evinizi teslim edebiliriz. Çelik evler tek katlı ya da dubleks olabilirler. Yazlık ev, bağ evi, yayla evi ya da günlük yaşam alanlarınız için çelik evler çok uygun tercihlerdir. Betonarme yapılara göre çelik konstrüksiyon ev fiyatları çok daha ekonomiktir. Betonarme bir eve göre çok daha uygun fiyatlara çelik ev sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte çelik evler dayanıklılık konusunda betonarme yapıları aratmazlar. Depreme ve çeşitli deformelere karşı çok dayanıklıdırlar. Uzun yıllar güvenle kullanım imkanı sunarlar. Çelik yapılar, depremde betona göre çok daha dayanıklıdır. İstenen formatta, istenilen ölçüde ile üretilebilir. Taşıma kapasiteleri yüksektir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail